Школа лідерів

Участь у квесті «Територія успіху»

Травень
31

30 травня 2018 року в парку «Перемога» відбувся обласний фестиваль «Таланти твої, Київщино». Також для лідерів учнівського самоврядування було організовано квест «Територія успіху». На території парку було розміщено 5 локацій із різноманітними завданнями для учасників. Представники Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари крім того, що брали участь у квесті, ще допомогли в його організації.

Posted By levnata детальніше

Міське свято «Лідер року – 2018». Work shop «Від учнівського до студентського самоврядування»

Травень
17

16 травня 2018 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбулося міське свято «Лідер року – 2018».

Posted By levnata детальніше

Поетичні читання «Молоді обдарування»

Травень
11

10 травня 2018 року в Броварській міській бібліотеці для дітей з нагоди  220 річниці від виходу друком перших трьох частин поеми «Енеїда» Івана Котляревського та метою популяризації читання серед учнів старшого шкільного віку відбулися поетичні читання «Молоді обдарування».

Posted By levnata детальніше

Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Травень
05

З 2 по 4 травня 2018 року на Київщині відбувся  Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», який проходив  у міжнародному  дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця). Учасниками Форуму були близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України. Серед них троє представників учнівської молоді міста Бровари, зокрема Дарія Картавченко, Олена Бондаренко, Вікторія Лящук.

Posted By levnata детальніше

Участь у національному проекті «Місто професій»

Кві
23

22 квітня 2018 року представники Ради дітей та учнівської молоді міста у ролі волонтерів взяли участь у реалізації національного проекту «Місто професій». «Місто Професій» - це проект, метою якого є надання можливості дітям спробувати себе у різних професіях.

Posted By levnata детальніше

Стажування лідерів учнівського самоврядування у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області та їх виконавчих органах

Кві
03

В рамках угоди про співпрацю між Броварською міської радою Київської області та Радою дітей та учнівської молоді міста Бровари з 22 березня до 2 квітня 2018 року 30 представників останньої проходили стажування у Броварській міській раді, її виконавчому комітеті та виконавчих органах ради.

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Бер
29

З 26 по 28 березня 2018 року двоє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Картавченко Дарія, Фаранюк Анна) брали участь в обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді, який проходив на базі КЗ КОР «Володарська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів - центр реабілітації».

Posted By levnata детальніше

Участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області

Бер
16

15 березня 2018 року представник Ради дітей та учнівської молоді міста, Дарія Картавченко, взяла участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області «Я - громадянин правової держави».  

Posted By levnata детальніше

Конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура» для лідерів учнівського самоврядування м. Бровари

Лют
22

21 лютого 2018 року  відбулася міська конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура». Захід проведено за ініціативи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, діяльність якої координує Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. Участь у програмі приймали найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата та хлопці! А оцінювало даний конкурс незалежне та справедливе журі з числа лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа лідерів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ