Школа лідерів

Збори Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари

Лис
15

14 листопада 2017 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбувся збір лідерів у форматі «World café».

 

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Проекті «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування»

Жов
20

Відповідно до рішення Українсько-польської Ради Обміну Молоддю троє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Сауляк Валерія, Картавченко Дарія та Шавурський Дмитро) отримали чудову нагоду взяти участь в «Польсько-українській молодіжній академії самоврядування 2017». Проект реалізовувався протягом 11-17 жовтня 2017 року в місті Полчин-Здруй, що у Свідвинському повіті.

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Жов
09

З 6 по 8 жовтня 2017 року двоє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Виноградова Аріна та Картавченко Дарія) брали участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Київщини, який відбувався у селі Карапиші Миронівського району.

Posted By levnata детальніше

Зустріч представників Ради дітей та учнівської молоді міста з представниками Асоціації «Друзі Броварів»

Вер
19

18 вересня 2017 року відбувалася зустріч представників Ради дітей та учнівської молоді міста з французькою делегацією. Уже вдруге представники Ради дітей обговорювали із французькою делегацією проект «Про мир» та майбутню книгу Флоранс Ажаное.

Posted By levnata детальніше

«Лідер року – 2017» у форматі «World cafe»

Травень
19

18 травня 2017 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбулося міське свято «Лідер року – 2017».

Posted By levnata детальніше

Київська область урочисто підняла прапор України та ЄС

Травень
12

11 травня 2017 року о 12:00 біля будівлі Київської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди схвалення Радою ЄС рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та проведення Дня Європи в Україні.

Posted By levnata детальніше

Поетичні читання, присвячені творчості поетів «Празької школи»

Кві
05

Традиційно у квітні лідери учнівського самоврядування проводять поетичні читання, приурочені до Міжнародного дня дитячої книги. 4 квітня 2017 року в Броварській міській бібліотеці для дітей з метою ознайомлення з творчістю поетів «Празької школи», зокрема Олени Теліги, Олега Ольжича, Євгена Маланюка, відбулися поетичні читання «Молоді обдарування».

Posted By levnata детальніше

Стажування лідерів учнівського самоврядування у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області та їх виконавчих органах

Бер
30

Згідно з розпорядженням міського голови І.В.Сапожка від 16.03.2017, з 20 березня до 24 березня 2017 року  в рамках угоди про співпрацю між Броварською міської радою Київської області та Радою дітей та учнівської молоді міста Бровари, 6 представників останньої проходили стажування у Броварській міській раді, її виконавчому комітеті та виконавчих органах ради.

Posted By levnata детальніше

Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі»

Бер
29

28 березня 2017 року у нашому місті відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», приурочений до 85-річчя утворення Київської області. Мета конгресу – розвиток міжнародної співпраці, пошук нових можливостей для розвитку науково-освітнього потенціалу Київської області; активізація інноваційних процесів в освітній сфері у контексті реалізації регіональної та державної освітньої політики, зокрема Концептуальних засад «Нова українська школа».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа лідерів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ