Школа лідерів

Участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області

Бер
16

15 березня 2018 року представник Ради дітей та учнівської молоді міста, Дарія Картавченко, взяла участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області «Я - громадянин правової держави».  

Posted By levnata детальніше

Конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура» для лідерів учнівського самоврядування м. Бровари

Лют
22

21 лютого 2018 року  відбулася міська конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура». Захід проведено за ініціативи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, діяльність якої координує Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. Участь у програмі приймали найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата та хлопці! А оцінювало даний конкурс незалежне та справедливе журі з числа лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Posted By levnata детальніше

Участь в екскурсії до Сесійного будинку Верховної Ради

Лют
06

5 лютого 2018  року троє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Валерія Сауляк, Дарія Картавченко, Марина Герасименко) взяли участь в екскурсії до Сесійного будинку Верховної Ради України.

Posted By levnata детальніше

Міжнародний день обіймів

Січ
22

21 січня у світі відзначають неофіційне свято – Міжнародний день обіймів. За традицією, саме в цей день можна обіймати всіх, навіть незнайомців. Цим і займались 21 січня 2018 року представники Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари. Саме з їх ініціативи у міському парку Перемога була проведена акція «Обійми мене».

Posted By levnata детальніше

Українські вечорниці

Гру
29

28 грудня 2017 року в актовій залі Броварського навчально-виховного об’єднання Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари організували та провели виховний захід «Українські вечорниці».

 

Posted By levnata детальніше

Участь в Українсько-польському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю»

Гру
13

11-12 грудня 2017 року заступник директора з адміністративно-господарської роботи Ткачук Дмитро Віталійович та координатор Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, керівник гуртка «Школа лідерів», Шляхтиченко Ірина Вікторівна взяли участь у першому Польсько-українському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю», де представили проект «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування». Форум проводився з метою активізації співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах.

Posted By levnata детальніше

Збори Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари

Лис
15

14 листопада 2017 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбувся збір лідерів у форматі «World café».

 

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Проекті «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування»

Жов
20

Відповідно до рішення Українсько-польської Ради Обміну Молоддю троє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Сауляк Валерія, Картавченко Дарія та Шавурський Дмитро) отримали чудову нагоду взяти участь в «Польсько-українській молодіжній академії самоврядування 2017». Проект реалізовувався протягом 11-17 жовтня 2017 року в місті Полчин-Здруй, що у Свідвинському повіті.

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Жов
09

З 6 по 8 жовтня 2017 року двоє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Виноградова Аріна та Картавченко Дарія) брали участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Київщини, який відбувався у селі Карапиші Миронівського району.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа лідерів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ