Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

8 вересня в України відзначають День грамотності. Кожна сучасна людина повинна бути освіченою та викликати довіру і повагу у інших. У народі кажуть: «За одного грамотного сім неграмотних дають».

8 вересня 2017 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів.

Вчитель Вальченко В.О. для учнів 1 класу підготувала та провела мовну гру «Знайди помилку у слові». Серед учнів 2 класу вчитель Сіромолот Н.О. провела конкурс «Грамотій класу». Для учнів 3 класу вчитель Фролова І.А. теж підготувала цікаві конкурсні завдання, виконуючи їх потрібно було використати всі свої вміння та знання. Учні 5 класу двома командами змагалися в інтелектуальній грі «Знавці української мови», яку їм підготувала вчитель української мови та літератури Касимова М.О.

Рівень безграмотності у світі кожен рік зменшується, однак виявилося, що поширювати грамотність і якісну освіту надзвичайно складно. Навіть сьогодні, в епоху цифрових технологій, багато людей в світі навіть не знає абетки.

Це дуже сумно, адже саме грамотність дозволяє людям отримати доступ до інформації та свідомо її аналізувати. Саме грамотність допомагає кожному розширити життєві можливості.

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру. Це – право людини, яке вона неодмінно має реалізувати.

Будьмо грамотними –  покращуймо своє життя і світ навколо!

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

 

Архів2017: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ