Гурток «Lego»

Сучасна робототехніка дозволяє створювати роботів, які можуть працювати там, де людині працювати небезпечно: у місцях катастроф, землетрусів, при пожежах. Роботи-автомати виконують роботу прибиральниць, продають булочки і каву, доглядають за важкохворими, полегшують життя людям з обмеженою рухомістю.

Вже сконструйовано безпілотних літаків-роботів, бойових роботів, роботів-розвідників, роботів, які гарно співають, ходять і бігають, мікроскопічних роботів, яких використовують в мікрохірургії тощо.

Наступає ера роботизації життя. На сьогодні промислові роботи і комплексна автоматизація виробництва затребувані у більшості галузей промисловості. Тому саме до цього виду технічної творчості у дітей виникає значний інтерес.

Метою програми є формування компетентностей особистості засобами технічного конструювання.

В основу змісту програми з технічного конструювання покладено концепцію «Навчання через дію», розроблену інститутом ЛЕГО Ед’юкейшн (Біллунд, Данія). Навчання через дію відбувається тоді, коли дитина створює реальні речі в матеріальному світі і одночасно набуває знань. Програма гуртка розрахована на використання конструкторів фірми ЛЕГО.

Вихованці вивчають такі фізичні величини, як швидкість, сила, час, відстань, маса, розмірність фізичних величин та способи їх вимірювання. Конструюють і досліджують навчальні моделі, створюють додаткові проекти. 

 

 

Розклад роботи гуртка "Lego" 

Кабінет

Клас

Графік роботи

ПІП керівника

Каб. №38

1

Пт.: 1540-1625 (І підгрупа) 

Пт.: 1630-1715 (ІІ підгрупа) 

Палюх
Катерина Миколаївна

Каб. №38

2

Пт.: 1400-1445 (І підгрупа) 

Пт.: 1450-1535 (ІІ підгрупа) 

Каб. №38

3

Пт.: 1315-1400

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ