Гурток «Lego»

Сучасна робототехніка дозволяє створювати роботів, які можуть працювати там, де людині працювати небезпечно: у місцях катастроф, землетрусів, при пожежах. Роботи-автомати виконують роботу прибиральниць, продають булочки і каву, доглядають за важкохворими, полегшують життя людям з обмеженою рухомістю.

Вже сконструйовано безпілотних літаків-роботів, бойових роботів, роботів-розвідників, роботів, які гарно співають, ходять і бігають, мікроскопічних роботів, яких використовують в мікрохірургії тощо.

Наступає ера роботизації життя. На сьогодні промислові роботи і комплексна автоматизація виробництва затребувані у більшості галузей промисловості. Тому саме до цього виду технічної творчості у дітей виникає значний інтерес.

Метою програми є формування компетентностей особистості засобами технічного конструювання.

В основу змісту програми з технічного конструювання покладено концепцію «Навчання через дію», розроблену інститутом ЛЕГО Ед’юкейшн (Біллунд, Данія). Навчання через дію відбувається тоді, коли дитина створює реальні речі в матеріальному світі і одночасно набуває знань. Програма гуртка розрахована на використання конструкторів фірми ЛЕГО (Wedo 2.0). 

Участь у конкурсах куртка "Lego"

Розклад роботи гуртка "Lego" 

Кабінет

Група

Графік роботи

Керівник

вул. М.Лагунової, 17А,
каб. №15

1

Пт. 14.30 – 16.00

Маркіна
Оксана Богданівна

2

Чт. 14.30 – 16.00

3

Пн. 14.30 – 16.00

4

Ср. 15.10 – 16.40

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід