Гурток «Дивослово»

У навчанні та вихованні підростаючого покоління значна роль відводиться гуманітарним наукам, зокрема мові та літературі. Визначні філософи, психологи наголошували на домінуючому значенні мови та літератури в розвитку мислення, здібностей особистості.

Таким чином словесники покликані дбати про розвиток як логічного, наукового, так і художнього, образного мислення. І робити це слід, використовуючи активні методи й прийоми, уникаючи шаблону, схематизму, примітивізму.

Одним з найважливіших принципів гурткової роботи є спрямованість занять на формування гармонійної особистості. Це передбачає формування у вихованців стійких переконань, умінь і навичок, які б відповідали рівню сучасної науки і виробництва, допомагали б швидко орієнтуватися, активно працювати в різних сферах. Гурткові заняття покликані також розвивати інтелектуальну, вольову, емоційну сфери особистості, удосконалювати її культуру, уміння спілкуватися тощо.

Необхідно озброїти вихованців логікою знань. Що забезпечить ефективність навчання незалежно від конкретної основи і стане в пригоді кожному для подальшої творчої діяльності.

Завдання гуртка:

  • залучати дітей до участі в різних сферах художньої діяльності на основі діагностики їхніх природних нахилів і здібностей;
  • забезпечувати високу художньо-естетичну культуру;
  • розвивати естетичні потреби і почуття особистості;
  • формувати гармонійно розвинену особистість з високим національно-культурним потенціалом;
  • виховувати духовну культуру особистості та створити умови для вільного формування нею власної світоглядної позиції.

Розклад роботи гуртка "Дивослово"

Адреса, № каб.

Група / Клас

Графік роботи

Керівник

вул. М. Лагунової, 17-А, каб. 38

1 / 6

Пт.: 1400-1530

Поджара
Тетяна Аркадіївна

вул. М. Лагунової, 17-А, каб. 33

2 / 7

Пн.: 1415-1545

вул. М. Лагунової, 17-А, каб. 33

5 кл.

Чт.: 1430-1600

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід