Літературний гурток «Дивослово»

У новій Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, розробленій Міністерством освіти і науки України вказано, що «особливого значення набуває ознайомлення з історією героїчної боротьби українського народу за державну незалежність протягом свого історичного шляху». Ми – освітяни маємо завдання виховати успішну особистість, гармонійно розвинену, високоосвічену, високо ерудовану, соціально активну, національно свідому. Наділену високою громадянською відповідальністю, духовними якостями, родинними та патріотичними почуттями. Особистість, що є носієм кращих надбань вітчизняної і світової культури, і здатну до саморозвитку і самовиховання. Найефективнішим у формуванні особистості є правильне і красиве мовлення.

Українські письменники у всі часи основним пріоритетом завжди ставили розвиток національно-патріотичних ідей, за допомогою художніх засобів розкривали багатство та милозвучність української літературної мови, вивівши українську літературу на світовий рівень.

Найефективніше відчути дух епох можна за допомогою інсценізацій творів класиків української літератури та сучасних митців.

Основною метою гуртка «Дивослово» є відпрацювання виразності читання; робота з ліричними, епічними і драматичними творами, з метою вивчення специфіки української мови та літератури; розвиток образного мислення й творчих здібностей учнів.

Робота гуртка передбачає проведення свят та виховних заходів, участь у різноманітних конкурсах, де учні можуть проявити свої здібності.

Вихованці гуртка відпрацьовують техніку виразного читання, інсценізують уривки з творів української та світової літератури, також створюють  власні літературні проби. 

 

Розклад роботи гуртка

Адреса, № каб.

№ групи

Вік дітей

Графік роботи

ПІП керівника

вул. М Лагунової, 17-А,
каб. 35

I

15-16 р.

Пн., Ср.: 
1420-1600

Поджара
Тетяна Аркадіївна

Участь у конкурсах 

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ