Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Тому до цієї дати з 23  по 27 листопада 2018 року з метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932-1933 років, вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування непримиренність до насилля, поваги, турботи, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору педагоги БНВО для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО організували і провели цикл заходів:

  • Для учнів 1-х класів класоводи Стенченко О.П. та Кошіль Н.М. провели бесіду «Свіча пам’яті».
  • Для учнів 2 класу Вальченко В.О. провела виховну годину «Минуле стукає в наші серця».
  • Для учнів 3 та 4 класів Сіромолот Н.О. та Фролова І.А. провели урок пам’яті «Скорботний 33-й».
  • Для учнів 5 та 6 класів  вихователі ГПД Орещенко А.І. та Шляхтиченко І.В. провели виховну годину «Чорні крила голодомору».
  • Для учнів 2-6 класів вихователі ГПД організували перегляд тематичних відеороликів та мультиплікаційних фільмів.
  • Для учнів 10 класу вчитель української мови та літератури Поджара Т.А. провела урок-конференцію «Голодомор 1932-933 р.р. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків, творах літератури і мистецтва», а також ознайомила із виставкою-реквієм «Тільки пам’ять не сивіє».

Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

 

Завідуюча організаційно-масовим відділом
Поплавська Вікторія Василівна

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід