Крок у Світ професій «Перукар»

Кожна людина звертається до послуг перукаря в надії на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку може створити вишукану зачіску. Пізнати первинні аспекти професії перукар та навчитися секретам створення красивої сучасної зачіски допоможе гурток професійного спрямування Крок у Світ професій «Перукар» для учнів, вихованців 8-10 класів.

Впровадження програми Крок у Світ професій «Перукар» дає можливість вихованцям отримати знання, уміння і навички укладання, плетіння волосся та оформлення їх в прості зачіски.

Головною метою змісту програми є:

  • ознайомлення вихованців з історією перукарського мистецтва, основами моделювання зачіски, законами композиції;
  • формування навичок і вмінь виконувати укладання волосся холодним і гарячим способами, укладання волосся феном, укладання волосся в святкові зачіски, фарбування волосся рослинними фарбниками;
  • розвиток умінь вихованців визначати тип волосся і вибирати засоби стайлінгу для волосся, укладати волосся, моделювати зачіски;
  • формування умінь вихованців визначати тип обличчя і вибору зачіски за індивідуальними особливостями людини;
  • дотримання вимог санітарії та гігієни, безпеки праці;
  • оволодіння прийомами користування інструментами, пристосуваннями, які застосовуються при виконанні перукарських робіт.

У процесі практичних робіт вихованці вдосконалюють практичні вміння й навички догляду за волоссям, підбору сучасних стрижок, оформлення зачісок.

Особлива увага приділяється формуванню у вихованців правильних прийомів робіт (поза, темп, ритм рухів). Першочергове значення надається вивченню вимог організації робочого місця й безпеки праці. Заняття проводяться у спеціально обладнаних навчальних кабінетах та перукарській майстерні.

Розклад занять

Адреса,
№ кабінету

№ групи

Клас

Графік занять

Керівник гуртка

вул. М. Лагунової 17-А,
каб. №18

17.1 (г)

8-10

Пн., Ср.: 1530-1805

Шелест
Галина Василівна

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ