Виховні заходи

Ми маленькі козачата

Жов
12

11 жовтня 2018 року серед учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання проведено розважальну програму – «Ми маленькі козачата». 

 

Posted By levnata детальніше

Подорож сонячною системою

Вер
27

27 вересня 2018 року учні 4 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання побували в Київському планетарії, де переглянули захоплюючий фільм «Подорож сонячною системою». 

 

Posted By levnata детальніше

Зустріч з лікарем-стоматологом

Кві
10

Про правила догляду за зубами, значення правильної  гігієни ротової порожнини для здоров’я, 6 квітня 2018 року розповіла учням 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО лікар-стоматолог Волченко Ліна Сергіївна.

 

Posted By levnata детальніше

День весняного рівнодення у 3 класі

Бер
21

20 березня 2018 року відбувається одне з унікальних явищ природи - весняне рівнодення. В цей день учні 3 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО в дружньому колі водили хоровод, зиму проганяли, весну закликали.

Posted By levnata детальніше

Подорож за маршрутом «БНВО – Весняні мрії»

Бер
07

7 березня 2018 року учні 3 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО вирушили у цікаву уявну подорож за маршрутом «БНВО – Весняні мрії». На кожній зупинці на дітей чекали конкурси та завдання.

Posted By levnata детальніше

"Викрадач Різдва"

Гру
27

Справжня новорічна містерія розгорнулася для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання  в Палаці «Україна» 26 грудня 2017 року. Учні разом з вчителем та вихователем поринули в казкову атмосферу захоплюючої шоу-вистави «Викрадач Різдва».

Posted By levnata детальніше

Інтелектуальні змагання до Дня святого Миколая

Гру
20

Для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів цього року до Дня святого Миколая проведено урок української мови у формі інтелектуального змагання. Виконуючи цікаві завдання діти не тільки закріпили свої знання, а й долучилися до історії та традицій свята.

Posted By levnata детальніше

Нумо, хлопці!

Гру
09

8 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України в актовій залі БНВО проведено свято-конкурс «Нумо, хлопці!» для учнів 3 класу. До свята юні захисники готувалися серйозно. Вони мали змогу  виявити свою кмітливість, творчість, дотепність, організованість. Хлопці вразили глядачів своїми виступами, а енергія, яку вони випромінювали, передавалась вболівальникам, які активно підтримували конкурсантів оплесками. 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія на підприємство компанії Zeelandia

Лис
11

Смачні десерти люблять усі. Кажуть, що солодощі роблять людей щасливішими. І це не дивно, адже коли ти ласуєш чимось смачненьким – одразу піднімається настій. 10 листопада 2017 року учні 3-го класу побували на підприємстві компанії Zeelandia - виробника високоякісної сировини для хлібопекарної та кондитерської промисловості. Школярі ознайомилися з роботою підприємства, з його продукцією, яка робить улюблені тістечка, тортики, цукерки такими смачними.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Виховні заходи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ