Маєш професію - маєш надію на майбутнє

ПРОФЕСІЙНЕ  НАВЧАННЯ

ПРОФЕСІЯ "ПЕРУКАР (ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР)"

Людство почало піклуватись про свою зовнішність з тих часів, коли вперше людина підняла руки, щоб прибрати волосся з обличчя. Завжди стандарти краси володіють мріями. А саме перукар допомагає створити природній образ сучасної людини. 

Майстерність перукаря зараз доведена до високого рівня мистецтва. Перукар – митець краси, психолог, він створює дива, дарує настрій і впевненість в собі.

Професія вимагає прекрасного художнього смаку, координації рухів, концентрації уваги, охайності, уважності, такту. Саме тому професію перукаря повинні обирати люди з творчою натурою та достатньо розвинутим естетичним смаком. Для успішної роботи перукаря необхідно мати знання з предметів: перукарська справа, матеріалознавства, основ санітарії та гігієни, спецмалювання, основ професійної етики та культури спілкування.

Вчитель: Шелест Галина Василівна

 

ПРОФЕСІЯ "ОПЕРАТОР КОМП'ЮТЕРНОГО НАБОРУ"

Оператор комп’ютерного набору – професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці. Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності. Використання та подальше впровадження таких технологій вимагає достатньої кількості професіоналів. У наш час бурхливого росту інформаційних технологій виникає потреба у великій кількості людей, з умінням працювати на комп’ютерній техніці. Ці вміння і знання значно підвищують культуру праці, її продуктивність у багатьох сферах діяльності людини.

Програмою підготовки операторів комп'ютерного набору передбачено вивчення таких предметів: основи роботи на ПК, машинопис, основи діловодства, основи роботи в Internet, технологія комп’ютерної обробки інформації. Практичні заняття проводяться в оснащених комп'ютерних класах.

Вчитель: Левченко Наталія Володимирівна

 

ПРОФЕСІЯ "КУХАР"

Професія кухаря найстародавніша i дуже потрібна людям. Великим плюсом є затребуваність, тому безробіття більшій кількості випускників не загрожує. Виділяється стабільний дохід: справжні фахівці високо цінуються, до того ж, будь-який заклад потребує такого персоналу, який не буде постійно змінювати місце роботи, оскільки на його навчання витрачається багато часу.

Навчальна програма складається з програм теоретичного навчання зі спецпредметів (технологія приготування їжі з основами товарознавства, організація виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування, гігієна та санітарія виробництва, облік, калькуляція і звітність) та програми виробничого навчання. 3 метою оволодіння професійним умінням i відпрацювання необхідних прийомів i навичок, передбачено проведення лабораторно-практичних занять.

Вчитель: Мухіна Світлана Леонідівна

 

ПРОФЕСІЯ "ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ "В", "С1"

Хто з нас не мріяв сісти за кермо автомобіля, натиснути на педаль газу i майнути куди завгодно? Але не кожен може цю мрію втілити в життя i стати професіональним водієм.

Здібності водія:

  • концентрація уваги, великий обсяг уваги, гарна перемикаємість уваги;
  • гарна зорова, моторна пам'ять, реакція на можливі несподівані ситуації на дорозі; просторова уява;
  • висока поміхостійкість;
  • здатність контролювати; свої емоції;
  • гарний окомір.

Особистісні якості, інтереси і схильності:

  • дисциплінованість, обережність, розважливість, самовладання, спритність, урівноваженість, упевненість, витривалість.

Якості, що перешкоджають ефективності професійної діяльності:

  • неуважність, емоційна нестійкість, швидка психічна стомлюваність, зловживання спиртними напоями, недисциплінованість, агресивність.

Вчителі: Панкова Оксана Олександрівна, Кисіль Світлана Володимирівна

 

ПРОФЕСІЯ "МАНІКЮРНИЦЯ"

Професія «Манікюрниця» - одна з найсучасніших професій нашого часу. Манікюрниця - кваліфікований робітник, який виконує роботи з гігієнічного очищення та догляду нігтів і шкіри рук, корекцію нігтів, їх нарощування, художній розпис, декоративне оздоблювання за допомогою сучасних технологій, надає клієнтам допомогу при виборі форми нігтів, кольору лаку, виду розпису.

Велике значення для краси та здоров’я людини має гігієнічний догляд за руками та ногами і надання їм естетичного вигляду. Краса рук, ніг, необхідна кожній жінці, так як від їх стану залежить її самопочуття і настрій.

Бути успішним в своїй справі - це не тільки працювати якісно, але й не відставати від передових досягнень у світі краси. 

Вчитель: Чернецька Наталія Віталіївна

Отримання кваліфікації "кваліфікований робітник" відбувається протягом 2 років.

 

ДОПРОФІЛЬНЕ  НАВЧАННЯ

ПРОФЕСІЯ "КОНДИТЕР"

Професія кондитера широка та змістовна, праця кропітка і важка, яка потребує багато зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку. Кондитер проводить дуже багато різноманітних операцій: фільтрацію, вимірювання сировини, виготовлення тіста за рецептурою, регулювання температури випікання, при цьому дотримується необхідних технологічних процесів.

Професія «Кондитер» - складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь. 

Вчитель: Орещенко Антоніна Іванівна

 

 

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ