Педагоги Центру позашкільної освіти БНВО

Олена
Анатоліївна
Гажала

заступник директора
з НВР

 

Вікторія 
Василівна
Поплавська

завідуюча
організаційно-масовим 
відділом

 

Вікторія
Степанівна
Пільгуй

завідуюча
науково-методичним відділом,
керівник гуртка
"Я - особистість"

Світлана
Володимирівна
Кисіль

методист
з профорієнтаційної
роботи,
керівник гуртка
"Інформаційна культура"

Тетяна 
Аркадіївна
Поджара

бібліотекар

 

Лілія
Вікторівна
Матвєєва

керівник гуртка
"Чарівні прикраси"
 

Наталія
Олександрівна
Шарик

керівник гуртків
"Чарівний завиток",
"Дизайн і технології"

Елеонора
Олександрівна
Антошевська

керівник гуртка
"Рукоділля та цікаве дозвілля"

Світлана
Миколаївна
Шихабутдінова

керівник хореографічного колективу
"My dance"

Олександра
Іллівна
Пучкова

керівник гуртка
"Струмочок"
 

Олександр
Іванович
Маєвський

Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»

Володимир
Євгенійович
Кашперський

Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»

Олена
Миколаївна
Бєлановська

керівник гуртка
"Чарівні фарби"

Олена
Олександрівна
Карпуніна

керівник гуртка
"Розфарбований світ"

Олена
Вячеславівна
Знатнова

керівник гуртка
"Веселий пензлик"

Наталія
Миколаївна
Трофанчук

керівник гуртка
"Англійська мова"

Тетяна
Валеріївна
Розумнюк

керівник гуртка
"Англійська мова"

Юлія
Володимирівна
Слизька

керівник гуртка
"Англійська мова"

Дарій
Костянтинович
Коваль

керівник гуртка
"Програмування"

Інна
Іванівна
Нагорна

керівник гуртка
"Ерудит"

Оксана
Богданівна
Маркіна

керівник гуртів
"LEGO-конструювання"
 

Олена
Олександрівна
Трібель

керівник гуртів
"Хортинг",
"Спортивна мозаїка"

Ніна
Григорівна
Давидюк

керівник гуртка
"Плавання"
 

Катерина
Сергіївна
Ліждвой

керівник гуртка
"Хореографія"
 

Антон
Ігорович
Сахно

керівник гуртка
"Шахи"

Віталій
Миколайович
Постолюк

керівник гуртка
"Оздоровчий футбол"

Олег
Володимирович
Ломенко

керівник гуртка
"Ушу"

Світлана
Олександрівна
Степанова

керівник гуртка
"Юні патріоти"

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід