15 травня - Міжнародний день сім’ї

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові,поваги,солідарності та прихильності.

17 травня 2024 року  відповідно до плану виховних та організаційно - масових заходів з метою виховання почуття любові до своєї родини, своєї сім’ї, рідного слова та держави, для учнів 4-Б класу Броварського ліцею №11 вихователем ГПД Світланою Птухою та вчителем Вікторією Волчук було проведено веселі розваги «Хочу і буду жити в здоровій родині».

На захід були запрошені батьки учнів, які взяли активну участь у веселих розвагах. Вони продемонстрували свої здібності, розповідаючи вірші власного написання та розповіли про свої захоплення історією рідного краю.

Учні привітали гостей щирими словами та зустріли з хлібом і сіллю, як заведено в Україні. Зустріч розпочали веселим українським таночком у виконанні хлопчиків та дівчаток та створили дві команди методом "Мозаїка". Обидві команди завзято виконували всі завдання та діяли злагоджено, як справжня родина.

Особлива родзинка розваг – «хвилинка-гуморинка»,  протягом якої діти розповідали веселі гуморески та виконували смішні сценки з життя своєї сім’ї та школи. Закінчили зустріч виконанням веселої української пісня під гучні оплески гостей.

Наша шкільна сім’я – найзатишніше і тепле місце на Землі. Тут наші учні по справжньому щасливі, а це головне для нас!

 

Світлана Птуха,

вихователь ГПД

Архів2024: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід