Школа лідерів

Участь у національному проекті «Місто професій»

Кві
23

22 квітня 2018 року представники Ради дітей та учнівської молоді міста у ролі волонтерів взяли участь у реалізації національного проекту «Місто професій». «Місто Професій» - це проект, метою якого є надання можливості дітям спробувати себе у різних професіях.

Posted By levnata детальніше

Стажування лідерів учнівського самоврядування у виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області та їх виконавчих органах

Кві
03

В рамках угоди про співпрацю між Броварською міської радою Київської області та Радою дітей та учнівської молоді міста Бровари з 22 березня до 2 квітня 2018 року 30 представників останньої проходили стажування у Броварській міській раді, її виконавчому комітеті та виконавчих органах ради.

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Бер
29

З 26 по 28 березня 2018 року двоє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Картавченко Дарія, Фаранюк Анна) брали участь в обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді, який проходив на базі КЗ КОР «Володарська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів - центр реабілітації».

Posted By levnata детальніше

Участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області

Бер
16

15 березня 2018 року представник Ради дітей та учнівської молоді міста, Дарія Картавченко, взяла участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області «Я - громадянин правової держави».  

Posted By levnata детальніше

Конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура» для лідерів учнівського самоврядування м. Бровари

Лют
22

21 лютого 2018 року  відбулася міська конкурсно-розважальна програма «Стріли Амура». Захід проведено за ініціативи Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, діяльність якої координує Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. Участь у програмі приймали найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата та хлопці! А оцінювало даний конкурс незалежне та справедливе журі з числа лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Posted By levnata детальніше

Участь в екскурсії до Сесійного будинку Верховної Ради

Лют
06

5 лютого 2018  року троє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Валерія Сауляк, Дарія Картавченко, Марина Герасименко) взяли участь в екскурсії до Сесійного будинку Верховної Ради України.

Posted By levnata детальніше

Міжнародний день обіймів

Січ
22

21 січня у світі відзначають неофіційне свято – Міжнародний день обіймів. За традицією, саме в цей день можна обіймати всіх, навіть незнайомців. Цим і займались 21 січня 2018 року представники Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари. Саме з їх ініціативи у міському парку Перемога була проведена акція «Обійми мене».

Posted By levnata детальніше

Українські вечорниці

Гру
29

28 грудня 2017 року в актовій залі Броварського навчально-виховного об’єднання Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари організували та провели виховний захід «Українські вечорниці».

 

Posted By levnata детальніше

Участь в Українсько-польському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю»

Гру
13

11-12 грудня 2017 року заступник директора з адміністративно-господарської роботи Ткачук Дмитро Віталійович та координатор Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, керівник гуртка «Школа лідерів», Шляхтиченко Ірина Вікторівна взяли участь у першому Польсько-українському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю», де представили проект «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування». Форум проводився з метою активізації співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа лідерів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ