Школа лідерів

Українські вечорниці

Гру
29

28 грудня 2017 року в актовій залі Броварського навчально-виховного об’єднання Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари організували та провели виховний захід «Українські вечорниці».

 

Posted By levnata детальніше

Участь в Українсько-польському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю»

Гру
13

11-12 грудня 2017 року заступник директора з адміністративно-господарської роботи Ткачук Дмитро Віталійович та координатор Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, керівник гуртка «Школа лідерів», Шляхтиченко Ірина Вікторівна взяли участь у першому Польсько-українському форумі «Неформальна освіта в роботі з молоддю», де представили проект «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування». Форум проводився з метою активізації співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах.

Posted By levnata детальніше

Збори Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари

Лис
15

14 листопада 2017 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбувся збір лідерів у форматі «World café».

 

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Проекті «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування»

Жов
20

Відповідно до рішення Українсько-польської Ради Обміну Молоддю троє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Сауляк Валерія, Картавченко Дарія та Шавурський Дмитро) отримали чудову нагоду взяти участь в «Польсько-українській молодіжній академії самоврядування 2017». Проект реалізовувався протягом 11-17 жовтня 2017 року в місті Полчин-Здруй, що у Свідвинському повіті.

Posted By levnata детальніше

Участь представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Обласному зборі лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді

Жов
09

З 6 по 8 жовтня 2017 року двоє представників Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Виноградова Аріна та Картавченко Дарія) брали участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Київщини, який відбувався у селі Карапиші Миронівського району.

Posted By levnata детальніше

Зустріч представників Ради дітей та учнівської молоді міста з представниками Асоціації «Друзі Броварів»

Вер
19

18 вересня 2017 року відбувалася зустріч представників Ради дітей та учнівської молоді міста з французькою делегацією. Уже вдруге представники Ради дітей обговорювали із французькою делегацією проект «Про мир» та майбутню книгу Флоранс Ажаное.

Posted By levnata детальніше

«Лідер року – 2017» у форматі «World cafe»

Травень
19

18 травня 2017 року відповідно до річного плану роботи Ради дітей та учнівської молоді міста та з метою підтримки діяльності учнівського самоврядування відбулося міське свято «Лідер року – 2017».

Posted By levnata детальніше

Київська область урочисто підняла прапор України та ЄС

Травень
12

11 травня 2017 року о 12:00 біля будівлі Київської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди схвалення Радою ЄС рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та проведення Дня Європи в Україні.

Posted By levnata детальніше

Поетичні читання, присвячені творчості поетів «Празької школи»

Кві
05

Традиційно у квітні лідери учнівського самоврядування проводять поетичні читання, приурочені до Міжнародного дня дитячої книги. 4 квітня 2017 року в Броварській міській бібліотеці для дітей з метою ознайомлення з творчістю поетів «Празької школи», зокрема Олени Теліги, Олега Ольжича, Євгена Маланюка, відбулися поетичні читання «Молоді обдарування».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа лідерів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ