Ліцей

Всеукраїнський тиждень #РазомПротиБулінгу

Вер
19

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 вересня по 20 вересня 2019 року проводиться Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом: Разом Проти Булінгу. Учні та класні керівники БНВО долучились до даного заходу. Відповідно з 16 вересня по 19 вересня 2019 року проводились різноманітні заходи, спрямовані на інформування учнів про проблеми дружби та ворожнечі, насилля та жорстокості, булінгу та адміністративної відповідальності за його вчинення.

Posted By admin bnvo детальніше

До 125-річчя від дня народження Олександра Довженка

Вер
11

10 вересня 2019 року українська й світова спільнота відзначала 125 річницю від дня народження видатного кінорежисера, сценариста, документаліста, письменника, художника, педагога; одного з основоположників українського кінематографа Олександра Петровича Довженка. Тому для учнів 7 та 11 класів були проведені бесіди на тему «Довженко та його місце в українському кінематографі».

Posted By admin bnvo детальніше

250 річниця від дня народження Івана Котляревського

Вер
10

9 вересня 2019 року відзначалась 250-річчя від дня народження українського письменника, поета, драматурга та засновника нової української літератури – Івана Петровича Котляревського. З нагоди ювілею учні 5 класу переглянули відеофільм про Івана Котляревського. Для учнів 6 та 7 класів вчителем української літератури Колтко Марією Олександрівною було проведено годину спілкування на тему «Основоположник української літературної мови». А для учнів 11 класу вчителем української літератури Бабенко Тетяною Олександрівною проведена бесіда на тему «І огник, ним засвічений не згас».

Posted By admin bnvo детальніше

Грамотність – свято для людства

Вер
09

Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня, символізує досягнення усього людства. Людство досягло вражаючого прогресу, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. 3-6 вересня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО та старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів/

Posted By admin bnvo детальніше

Свято Першого дзвоника

Вер
02

Відчуття, які виникають на початку вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з дитинства. Адже кожного року українська громадськість відзначає 1 вересня – День знань – день початку нового начального року. 2 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято Першого Дзвоника.

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
14

13 червня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу учням, вихованцям для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля, результати роботи Броварського навчально-виховного об’єднання у 2018/2019 навчальному році.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято творчості «Місто майстрів»

Травень
27

24 травня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято останнього дзвоника у формі свята творчості «Місто майстрів». Для всебічного розвитку та вдосконалення себе як успішної особистості учні 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО протягом року відвідували різноманітні гуртки. І педагоги закладу підготували сюрприз – цікаві майстер-класи, фотозони, запросивши учнів та батьків у країну творчості «Місто майстрів», де панували радість, щастя, дружба, світлі мрії та добро.

Posted By admin bnvo детальніше

Найдорожчим у світі присвячується…

Травень
11

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
10

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Ліцей

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ