Ліцей

Захід з профілактики насильства у сім’ї та закладі освіти

Лис
08

Згідно з планом роботи психологічної служби та з негативними тенденціями в  суспільстві, коли кожна стрічка новин майорить звістками про факти насильства, і хоч вік учасників таких антигуманних дій досить різний, але, на жаль, на очі трапляються і випадки, де учасниками є діти та підлітки, 7 листопада 2019 року для учнів 11 класу було проведено захід з профілактики насильства у сім’ї та закладі освіти.

Posted By admin bnvo детальніше

Дні довкілля

Жов
28

З метою поліпшення благоустрою та стану навколишнього середовища останній тиждень перед канікулами у Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Ліцеї технологічного профілю пройшов плідно та результативно. До Днів довкілля дуже відповідально долучились учні та їх батьки.

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «Роки війни – століття пам’яті»

Жов
24

28 жовтня країна відзначатиме День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишається одним із найсвітліших споминів у серці кожного громадянина України. Адже Україна зазнала чималих жертв і руйнувань у Другій світовій війні. 21-24 жовтня 2019 року в Броварському навчально-виховному об'єднанні було проведено виховні заходи «Роки війни – століття пам’яті».

Posted By admin bnvo детальніше

Професіографічна екскурсія до Броварського відділу Головного управління національної поліції

Жов
23

22 жовтня 2019 року учні 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО відвідали Броварський відділ Головного управління національної поліції в Київській області з метою формування усвідомленого професійного вибору та популяризацію професій, що актуальні на ринку праці.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь старшокласників у загальноміському патріотичному квесті

Жов
15

14 жовтня 2019 року, з метою розвитку патріотичного виховання та змістовного дозвілля молоді, команда «Патріот» Ліцею технологічного профілю БНВО взяла активну участь у загальноміському патріотичному квесті «Україна – це ми!» з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва. 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Жов
12

З 07 по 11 жовтня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходив Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою збереження життя і здоров’я учнів та вихованців.

Posted By admin bnvo детальніше

Навчальна евакуація

Жов
11

10 жовтня 2019 року у рамках проведення Тижня безпеки дитини та Тижня безпеки життєдіяльності у Броварському навчально-виховному об’єднанні була проведена навчальна евакуація з метою закріплення знань з правил евакуації, вміння захистити себе, своїх близьких від небезпеки під час надзвичайної ситуації.

Posted By admin bnvo детальніше

Година психолога

Жов
09

10 вересня у світі відзначають День запобігання самогубствам. Це міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі. Броварське навчально-виховне об’єднання також приєдналося до відзначення цієї дати шляхом проведення профілактичних заходів для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю та 7-класників. 

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський урок доброти

Жов
03

2 жовтня 2019 року учні 1-7 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання та старшокласники Ліцею технологічного профілю взяли активну участь у проведені «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин та встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра». 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Ліцей

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ