Ліцей

«На шляху до Соборності України»

Січ
22

В умовах сьогодення питання єдності набуває неабиякого значення, адже важливо відновити територіальну цілісність України! З 20 по 22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України та виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено різноманітні тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Діяльність педагога в умовах Нової української школи

Гру
26

Головною метою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Тому 26 грудня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відповідно до плану роботи закладу було проведено засідання педагогічної ради «Діяльність педагога в умовах Нової української школи», на якому розглядалось питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у БНВО за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників». 

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський тиждень права

Гру
16

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», наказу Управління освіти і науки Броварської міської ради від 23 вересня 2019 року № 375 та плану роботи організаційно-масового відділу з 9 по 13 грудня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні класними керівниками, вихователями та вчителем правознавства проведено різномінітні виховні та просвітницькі заходи. 

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гру
10

Відповідно до листа управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області від 21.11.2019 № 1721 щодо проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Броварському навчально-виховному об’єднанні з 25 листопада по 10 грудня 2019 року для учнів 1-7 класів ЗОШ І-ІІ ступенів та учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю педагогами закладу було проведено ряд виховних заходів відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

«Курс молодого бійця»

Гру
09

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України з 3 по 6 грудня 2019 року в ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Posted By admin bnvo детальніше

Зупинимо СНІД доки він не зупинив нас!

Гру
04

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності до ВІЛ-інфікованих, особливо акцентує увагу на тому, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. 2, 3 грудня 2019 року педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання з метою підвищення рівня інформованості та освіченості учнів із проблемами ВІЛ/СНІДу, формування гуманного і толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих як найвищої цінності, провели для учнів виховні години, бесіди та заняття з елементами тренінгу. 

Posted By admin bnvo детальніше

День Гідності та Свободи

Лис
22

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, 21-22 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

«Допоки пам'ять в серці не згасає»

Лис
22

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 20 по 22 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Професіографічна екскурсія до Броварського відділу Головного управління національної поліції

Лис
21

21 листопада 2019 року учні 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО відвідали Броварський відділ Головного управління національної поліції в Київській області з метою формування усвідомленого професійного вибору та популяризацію професій, що актуальні на ринку праці, розвитку професійних здібностей.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Ліцей

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ