Ліцей

Вода – джерело життя

Бер
25

22 березня 2019 року для учнів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО педагоги закладу провели виховні заходи приурочені до Всесвітнього дня води. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про проведення виховних заходів 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Бер
19

З 6 по 15 березня 2019 року традиційно педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання проводять різноманітні заходи, відзначаючи разом з усією Україною цю знаменну дату – День народження генія українського народу Т.Г.Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

Posted By admin bnvo детальніше

Благодійний ярмарок

Бер
15

Уже неодноразово наша шкільна родина робила добрі справи для тих, хто був поряд і потребував допомоги. Так сталося і цього разу 14 березня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні  пройшов благодійний ярмарок, в якому взяли активну участь учні, батьки та педагоги закладу.

Posted By admin bnvo детальніше

Щоб життя не зотліло в диму цигарок

Бер
12

12 березня 2019 року соціальний педагог Орещенко А.І. провела з учнями 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО бесіду на морально-етичну тему: «Щоб життя не зотліло в диму цигарок».

Posted By admin bnvo детальніше

Інформаційно-іміджева та профорієнтаційна робота

Бер
12

12 березня 2019 року відбулася зустріч учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО з представниками відділу комплектування Іміджево-видавничого центру майором Шинкаренком О.О., військової частини 2260 лейтенантом Чорней Д.О. та сержантом Свирським Р.В. Національної гвардії України.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у міській концертній програмі до свята Масниці

Бер
11

10 березня 2019 року учениця Ліцею технологічного профілю БНВО Піманова Анастасія взяла участь у святковому концерті приуроченому Масниці, який проходив на сцені біля МКЦ «Прометей». Для всіх броварчан та гостей міста Анастасія виконала красиву естрадну пісню «Це моє місто». 

Posted By admin bnvo детальніше

У цей прекрасний день весни всі найкращі привітання

Бер
07

Після сніжної зими, весна постукала у наше вікно теплими променями сонця, дзвінким співом птахів і ароматом квітів. Прихід весни – це важливе свято для багатьох народів світу. Українці теж здавна вітали один одного з настанням весни. Ця пора приносить натхнення,тепло, легкість і радість. У Броварському навчально-виховному об’єднанні вже стало доброю традицією вітати один одного, матусь та бабусь із святом. 

Posted By admin bnvo детальніше

1 березня – Всесвітній день цивільної оборони

Бер
01

1 березня 1972 року була створена Міжнародна організація цивільної оборони (МОЦО), мета якої полягала в тому, щоб привернути увагу світової спільноти до елементарних заходів самозахисту в разі лиха та аварій. 1 березня 2019 року учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ліцею технологічного профілю БНВО разом з учителями прийняли участь у навчальній евакуації. Після сповіщення про пожежу діти оперативно залишили навчальні приміщення та вийшли із закладу на безпечну територію, де була проведена  перевірка наявності всіх учнів.

Posted By admin bnvo детальніше

Love is … навколо світу

Лют
20

19 лютого 2019 року учениця 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО Недомець Дарина взяла участь у конкурсно-розважальній програмі «LOVE IS… Навколо світу», яка проходила у Палаці творчості дітей та юнацтва.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Ліцей

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ