Освітянські новини

Уряд ухвалив новий держстандарт початкової освіти

Лют
24

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про прийняття державного стандарту початкової школи, який визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Колегія МОН затвердила типові програми початкової школи

Лют
24

Колегія Міністерства освіти і науки затвердила типові освітні програми для початкової школи, за якими навчатимуться учні 1-2 класів. Планується, що програми стануть базою для розробки підручників, за якими вчитимуться учні початкової школи. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Конкурс педагогічної майстерності "ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ-2018"

Гру
14

Нарешті  оголошено щорічний конкурс видавництва "Шкільний світ" - "Панорама творчих уроків-2018". Тему конкурсу обрано відповідно до концептуальних засад Нової української школи: «Наскрізні лінії в освітньому процесі Нової української школи».

Posted By levnata детальніше

Готуємо дитину до школи: практичні завдання

Гру
11

Сучасні завдання в цікавій та захоплюючій формі допоможуть підготувати дитину до навчання у школі. Детальніше на сайті osvita.ua.

Posted By levnata детальніше

Все для випускника та абітурієнта 2017 року

Травень
04

Матеріали для випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України. Детальніше тут.

Posted By levnata детальніше

ІХ Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

Бер
30

6 травня 2017 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки в Україні ТОВ «Пролего» проводить ІХ Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки (умови проведення на сайті www.robotica.in.ua). 

Posted By levnata детальніше

Бери участь в олімпіаді «Наланда-2017»

Бер
30

Запрошуємо учнів 2-11 класів взяти участь у престижній Міжнародній інтернет-олімпіаді «Наланда-2017» з наступних предметів: українська мова, англійська мова, математика, біологія, інформатика.

Posted By levnata детальніше

Форум «Архітектор кар’єри»

Бер
29

«Архітектор кар’єри» – це соціальний проект, покликаний сприяти успішному професійному старту молоді через підвищення компетентності працівників освітніх закладів та батьків у питаннях профорієнтації та побудови кар’єри. Захід об’єднує провідних фахівців кар’єрного консультування та коучингу, HR-експертів бізнесу та ринку праці, фахівців центрів кар’єри ВНЗ для обміну знаннями і досвідом супроводу молоді у професійному становленні та працевлаштуванні. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Мала академія наук запрошує до участі в конкурсі «Місце географії в реформуванні України: місія молодих науковців»

Бер
03

Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у березні 2017 року буде проведено конкурс есе «Місце географії в реформуванні України: місія молодих науковців» для учнів 9-11 класів. Есе та заявки на участь у заочному етапі конкурсу приймаються до 20 березня 2017 року включно. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Освітянські новини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ