Освітянські новини

Все для випускника та абітурієнта 2017 року

Травень
04

Матеріали для випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України. Детальніше тут.

Posted By levnata детальніше

ІХ Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

Бер
30

6 травня 2017 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки в Україні ТОВ «Пролего» проводить ІХ Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки (умови проведення на сайті www.robotica.in.ua). 

Posted By levnata детальніше

Бери участь в олімпіаді «Наланда-2017»

Бер
30

Запрошуємо учнів 2-11 класів взяти участь у престижній Міжнародній інтернет-олімпіаді «Наланда-2017» з наступних предметів: українська мова, англійська мова, математика, біологія, інформатика.

Posted By levnata детальніше

Форум «Архітектор кар’єри»

Бер
29

«Архітектор кар’єри» – це соціальний проект, покликаний сприяти успішному професійному старту молоді через підвищення компетентності працівників освітніх закладів та батьків у питаннях профорієнтації та побудови кар’єри. Захід об’єднує провідних фахівців кар’єрного консультування та коучингу, HR-експертів бізнесу та ринку праці, фахівців центрів кар’єри ВНЗ для обміну знаннями і досвідом супроводу молоді у професійному становленні та працевлаштуванні. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Мала академія наук запрошує до участі в конкурсі «Місце географії в реформуванні України: місія молодих науковців»

Бер
03

Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у березні 2017 року буде проведено конкурс есе «Місце географії в реформуванні України: місія молодих науковців» для учнів 9-11 класів. Есе та заявки на участь у заочному етапі конкурсу приймаються до 20 березня 2017 року включно. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

До уваги учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді! Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету

Бер
02

Національний авіаційний університет запрошує абітурієнтів-2017 до участі у Всеукраїнських олімпіадах з предметів: «Математика», «Фізика», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова та література». Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Розвивайте емоційний інтелект дитини

Лют
24

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, а також вчителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня та вихователям дитячих садочків нові можливості для розвитку емоційного інтелекту малюків. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Публічне обговорення навчальних програм для 5-9 класів

Лют
14

13 лютого 2017 року почав функціонування освітній онлайн-проект “Публічне обговорення для базової середньої освіти”. Міністерство освіти і науки України розпочинає публічне обговорення навчальних програм для 5-9 класів на соціальній платформі EdEra.

Posted By levnata детальніше

Дні відкритих дверей у ВНЗ м. Києва та України у 2017 році

Лют
14

День відкритих дверей у ВНЗ - не простий захід, а один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний університет. Для тих же, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад Вам чи ні. Докладніше тут.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Освітянські новини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ