Виховні заходи

Екскурсія на підприємство компанії Zeelandia

Лис
11

Смачні десерти люблять усі. Кажуть, що солодощі роблять людей щасливішими. І це не дивно, адже коли ти ласуєш чимось смачненьким – одразу піднімається настій. 10 листопада 2017 року учні 3-го класу побували на підприємстві компанії Zeelandia - виробника високоякісної сировини для хлібопекарної та кондитерської промисловості. Школярі ознайомилися з роботою підприємства, з його продукцією, яка робить улюблені тістечка, тортики, цукерки такими смачними.

Posted By levnata детальніше

Чистий шкільний майданчик

Жов
21

Трудовий десант третьокласників на території школи не марнує часу! Учні разом з батьками  прибирають опале листя, виносять сміття, із задоволенням дбають про другу рідну домівку.

Posted By levnata детальніше

Екскурсія на кіностудію

Вер
28

З самого дитинства світ кіно і телебачення здаються нам казкою, і десь глибоко в душі ми мріємо стати героями кінороману, потрапити по ту сторону екрану і відчути як це – бути зіркою! Таку реальну можливість, повністю зануритися в світ кіно, надала учням 3 класу БНВО кіностудія групи компаній FILM.UA.

Posted By levnata детальніше

Урок фінансової грамотності від спеціаліста ПриватБанку

Вер
26

Сучасні діти виявляють значний інтерес до серйозних економічних питань. Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? На всі ці та інші запитання у доступній ігровій формі 26 вересня 2017 року розповів учням 3 класу БНВО фінансовий спеціаліст Приватбанку Антон Заєць. 

Posted By levnata детальніше

Свято урожаю

Конспект виховного заходу для учнів молодшого шкільного віку.

Переглянути конспект

 

Підписатися на RSS - Виховні заходи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ