Центр професійної освіти

Вітаємо рідне місто з Днем народження!

Вер
18

16 вересня 2017 року місто Бровари відзначало свій день народження. У День міста в парку «Перемога» відбувся сімейний фестиваль «Baby Boom Fest». На головній сцені міста, що розміщена була у парку «Перемога», вже не один рік вихованці художньо-естетичного відділу демонструють свої таланти із вокалу та хореографічної  майстерності. А керівники гуртків проводять для дітей майстер-класи.

Posted By levnata детальніше

Творчі майстер-класи під час святкування Дня захисту дітей

Чер
02

Об 11 годині ранку для гостей парку була представлена виставка робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового напрямку Центру позашкільної освіти БНВО. Щасливі й радісні відвідувачі парку мали змогу стати учасниками цікавих, захоплюючих, різноманітних майстер-класів.

Posted By levnata детальніше

Кращий за професією

Травень
03

З 20 по 27 квітня 2017 року для учнів 11 класу Центру професійної освіти БНВО з професій: «Перукар (перукар-модельєр)», «Кухар», «Водій автотранспортних засобів категорії «В» пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» з метою визначення навичок професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу молодих фахівців, розвитку в учнів інтересу до обраних професій, популяризації професій.

Posted By levnata детальніше

Проведення Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

Кві
29

Відповідно до листа управління освіти і науки від 19.04.2017 № 673 «Про проведення Всесвітнього дня охорони праці» у Броварському навчально-виховному об’єднанні 28 квітня 2017 року проведено урок «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю, заняття з учнями 9 класу Центру професійної освіти та вихованцями Центру позашкільної освіти.

Posted By levnata детальніше

Педагогічні читання

Кві
26

25 квітня 2017 року на виконання програми І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня на базі Броварського навчально-виховного об’єднання за темою: «Управління реалізацією інноваційної моделі навчально-виховного об’єднання відбулися  Педагогічні читання на тему «Тенденції реформування освітньої галузі й становлення Нової української школи».

Posted By levnata детальніше

Мої можливості та вибір професії

Кві
24

24 квітня 2017 року для учнів 8 класу Центру професійної освіти з метою ознайомлення учнів з поняттями «можливості», «здібності», вивчення учнями своїх схильностей, виявлення задатків до певних видів діяльності, формування мотивів свідомого вибору профілю діяльності С.В.Кисіль, методист з профорієнтаційної роботи, провела виховний захід на тему «Мої можливості та вибір професії».

Posted By levnata детальніше

Основні етапи становлення особистості дитини у контексті наступно-перспективних зв’язків між складовими НВО

Кві
21

19  та 20 квітня 2017 року, в рамках дослідно-експериментальної роботи, практичними психологами К.С.Бондар та А.О.Андрющенко було проведено практичне заняття з елементами тренінгу «Основні етапи становлення особистості дитини у контексті наступно-перспективних зв’язків між складовими НВО».

Posted By levnata детальніше

Психолого-педагогічний семінар «Інноваційна діяльність педагога»

Бер
28

27 березня 2017 року відповідно до Програми І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Управління реалізацією інноваційної моделі навчально-виховного об’єднання» Гажала О.А., заступник директора з навчально-виховної роботи, адміністратор ДЕР, провела психолого-педагогічний семінар «Інноваційна діяльність педагога».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Кухар»

Бер
24

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2016/2017 н.р. з 14 по 23 березня 2017 року пройшла декада професії «Кухар». В рамках декади були проведені виховні заходи для учнів та вихованців всіх структурних підрозділів.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр професійної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ