Центр професійної освіти

Кращий за професією

Кві
28

З 23 по 27 квітня 2018 року серед учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО з професій «Кухар», «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «Оператор комп’ютерного набору» пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» з метою визначення навичок професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу молодих фахівців, інтересу до обраних професій, популяризації професій та виховання позитивного ставлення до праці.

Posted By levnata детальніше

Нанотехнології по догляду за волоссям

Бер
28

27 березня 2018 року для учнів 8 -11 класів гуртка «Перукар» технолог-експерт компанії «Estel» Коломіц Наталія провела семінар «Догляд за волоссям, побутові та салонні спа-процедури для волосся і шкіри голови».

 

Posted By levnata детальніше

Мої можливості та вибір професії

Бер
23

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2017/2018 н.р. 23 березня 2018 року методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. для учнів 9 класу допрофільного навчання провела виховний захід на тему: «Мої можливості та вибір професії».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Кухар»

Бер
03

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. з 21 лютого по 02 березня 2018 року пройшла декада професії «Кухар».

 

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Манікюрник»

Лют
01

Однією з професій, покликаних нести красу людям, є манікюрник. Ця професія вважається істинно жіночою. Моделювання нігтів – дуже популярна процедура. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо, щоб вони завжди були здоровими і міцними. З метою популяризації та підвищення інтересу до професії, з 22 по 31 січня 2018 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні керівник гуртка «Манікюр» Чернецька Наталія Віталіївна організувала та провела ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Критичне мислення - актуальне та необхідне в житті

Січ
25

25 січня 2018 року практичним психологом Бондар К.С. було проведене інтерактивне заняття на тему: "Розвиток критичного мислення як рушійна сила впровадження педагогічних інновацій" для педагогічного колективу ЗОШ І-ІІ ступенів, Ліцею технологічного профілю та Центру професійної освіти. Головна мета заняття: познайомити педагогів з методами та прийомами критичного мислення, розкрити особливості роботи мисленнєвих процесів, які відбуваються під час критичного мислення.

Posted By levnata детальніше

Моя майбутня перспектива

Гру
11

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. 11 грудня 2017 року для учнів 8 класу допрофільного навчання Центру професійної освіти БНВО методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. провела виховний захід на тему: «Моя майбутня перспектива».

Posted By levnata детальніше

Твій вибір - життєвий шлях

Гру
09

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. 08 грудня 2017 року для учнів 9 класу допрофільного навчання Центру професійної освіти методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. провела виховний захід «Твій вибір - життєвий шлях».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Перукар (перукар-модельєр)»

Лис
30

З 21 по 30 листопада 2017 року пройшла декада професії «Перукар (перукар-модельєр)» з метою розширення знань про професію, формування і закріплення професійних вмінь та навичок; підвищення якості знань та інтересу до обраної професії, популяризації професії, формування професійних якостей особистості, виховання любові до прекрасного, вміння творити красу.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр професійної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ