Психологічна служба Центру професійної освіти

Антоніна Іванівна
Орещенко

практичний психолог
Центру професійної освіти

Графік роботи

План роботи практичного психолога Центру професійної освіти БНВО на 2015/2016 н.р.

Методи боротьби зі стресом

Травень
04

У сучасному бурхливому житті стрес – настільки поширене явище, що не варто пояснювати його значення. Інколи неприємності на роботі чи вдома виснажують так, що, здається, чорна смуга ніколи не закінчиться. 

Posted By levnata детальніше

Основні етапи становлення особистості дитини у контексті наступно-перспективних зв’язків між складовими НВО

Кві
21

19  та 20 квітня 2017 року, в рамках дослідно-експериментальної роботи, практичними психологами К.С.Бондар та А.О.Андрющенко було проведено практичне заняття з елементами тренінгу «Основні етапи становлення особистості дитини у контексті наступно-перспективних зв’язків між складовими НВО».

Posted By levnata детальніше

Як розпізнати наміри про спробу суїциду?

Бер
07

У наш час дуже актуальною, важкою і болючою темою є самогубство або суїцид. Кількість випадків самогубств серед підлітків у всьому світі зростає, і Україна – не виняток. Чому? Які приховані чинники цього? Як протидіяти прагненню вкоротити собі віку?

Posted By levnata детальніше

Я хочу і я можу

Січ
17

16 січня 2017 року практичний психолог Орещенко А.І. провела виховний захід з елементами тренінгу «Я хочу і я можу» зі слухачами Центру професійної освіти БНВО (8 клас).

 

Posted By levnata детальніше

Дізнаюсь про себе більше

Лис
12

7, 11 листопада 2016 року практичний психолог Орещенко А.І. провела виховний  захід зі слухачами  груп Центру професійної освіти БНВО (учні 8-9 класів). Мета: допомогти учням визначитись в подальшому навчанні та виборі майбутньої професії, враховуючи  професійні інтереси та природні здібності особистості.

Posted By levnata детальніше

Профорієнтаційне анкетування

Жов
08

7 жовтня 2016 року соціальний педагог Орещенко А.І. провела профорієнтаційнє анкетування з учнями 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО  та слухачами 9 класу Центру професійної освіти БНВО.

Posted By levnata детальніше

Опитувальник професійних настанов підлітків

Вер
13

12 вересня 2016 року практичний психолог Орещенко А.І. провела опитування учнів 8 класу Центру професійної освіти БНВО за методикою Кондакова «Опитувальник професійних настанов підлітків».

Posted By levnata детальніше

Хобі як професія

Травень
13

У Вас є хобі? Справа, яка Вас захоплює, якій Ви присвячуєте значну частину вільного часу, про яку, розпочавши говорити, можете зупинитися лише у разі, якщо Вас більше ніхто не слухає... Чим хобі відрізняється від роботи? Хобі - це справа, яку ми робимо у вільний час, це робота, на якій ми відпочиваємо. Люди, що у своєму житті зуміли поєднати хобі та роботу, заробіток і задоволення, – дуже щасливі.

 

Posted By levnata детальніше

Загальна характеристика суїциду

Кві
02

Суїцид – наукова назва явища самогубства, яке на даний момент стає однією з найбільш актуальних соціально-психологічних проблем сучасного суспільства. Сьогодні у світі спостерігається збільшення кількості самогубств. Останнім часом простежується зростання суїцидальних спроб і у шкільному віці. Упродовж останнього десятиліття частота суїцидів у дітей зросла майже втричі. Самогубство становить другу за частотою причину смерті в молодості. Найбільша частота у віці 15 – 24 років. За останні 30 років суїциди дітей від 5 до 14 років збільшилися у 8 раз.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Психологічна служба Центру професійної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ