posted by levnata
on Нед, 10/30/2016 - 15:58
З метою виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного народу, розуміння цінності життя та збереження пам’яті про героїзм людей, що боролися та борються за незалежність Батьківщини у період з 22 вересня по 28 жовтня 2016 року для учнів 10-11 класів Ліцею БНВО у бібліотеці БНВО для огляду було організовано та представлено виставку літератури «Нескорена українська земля», присвячену дням пам’яті буремних подій 1941-1944 років на території Київщини та всієї України у роки Другої світової війни.
- Беркгоф Карел. Жнива розпачу : Життя і смерть в Україні під нацистською владою. – К. : Критика, 2011. – 456 с.
Книга голландського історика Карела Беркгофа “Жнива розпачу“ присвячена дослідженню життя та виживання народу на території України в роки фашистської окупації. - Єфімов О. Ордени бойової слави: Оповідання.– К. : Веселка, 1985. – 48 с.
У формі дитячих оповідань автор розкриває мужність та героїзм людей у боротьбі з нацистами. - Исаенко Н.Ф. «Вижу противника!». - / Лит. запись В.С. Прибыткова. – К: Политиздат Украины , 1981. – 224 с., ил.
- Козлов П.Я. Штурмовики. – М. : ДОСААФ, 1987. – 118 с.
Н.Ф.Исаєнко «Вижу противника» і П.Козлов «Штурмовики» - В обох книгах розповідається про найсміливіші подвиги воїнів-льотчиків у роки війни. - Пастушенко Т. Броварщина під час окупації// Літописна скарбниця. Броварська минувшина. – Бровари : Водограй, 2003. - С.147-158.
У книзі розповідається про окупацію та звільнення від нацистів Броварського краю. - Сабуров О.М. У тяжкі роки. – К. : Політвидав України, 1973. - 146 с.
У книжці “У тяжкі роки” колишнього командира партизанського загону Олександра Сабурова зібрано нариси про воїнів різних національностей, що боронили нашу країну від фашистів у роки війни. - «Україна у Другій світовій війні» - Про складну картину протистояння на нашій землі та факти і цифри Другої світової.
- «Шляхами військової слави» - У книзі вміщено результати пошукових дій учнівських організацій Київщини про людей та події Другої світової війни.
Поджара Т.А.,
бібліотекар БНВО
Діяльність: