Батькам Центру розвитку дитини

Як читати із дітьми від 3-х до 6-и років

Всебічний розвиток дитини в ранньому дитинстві - запорука її успішного майбутнього. Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.

Картина взаємин з вашою дитиною

Запитання для батьків на визначення картини взаємин з дитиною.

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті

Перелік друкованих видань для дітей.

 

 

Корисні сайти для малечі

Перелік сайтів, на яких Ви зможете знайти тексти казок, пісень, відео, он-лайн-ігри, саморобки та інше.

Пам’ятка для батьків майбутніх читачів

З дітьми треба читати! Іншого шляху немає. Зацікавлювати дитину можна по-різному. Розповісти про книжку, переказати або прочитати цікавий епізод; розказати якісь свої пригоди, враження, пов’язані з цією книжкою. Але якщо ми, взявшись руками в боки, суворо питатимемо: «Ти чого, бальбесе, не читаєш? Ану марш до книжки!» – і з відчуттям виконаного обов’язку сідатимемо перед телевізором, результат буде нульовий.

Топ цікавих і корисних фактів, які мають знати всі батьки

Як перевірити пам’ять дитини?

Це дуже просто. Візьміть десять картинок із коробки з дитячим лото (зображення простих предметів і тварин). Скажіть дитині: «Зараз я покажу тобі картинки. Намагайся їх запам’ятати». Показуйте кожну картинку на кілька секунд і відкладайте вбік. Потім поцікавтеся в малюка, які картинки він запам’ятав.

Якщо дитина запам’ятала 8-10 картинок – у неї відмінна зорова пам’ять. Якщо вона назвала 5-7 картинок – це означає середній рівень. І нарешті, якщо кількість правильних відповідей менша ніж 5, то слід усерйоз звернути увагу на розвиток зорової пам’яті дитини.

Розвиваємо логічне мислення

Розвиток логічного мислення – це дуже важливий та необхідний процес мислення, при якому людина використовує логічні конструкції та готові поняття. Можна навіть сказати, що логічне мислення – це основа геніальності. Починати розвиток логічного мислення треба в дошкільному дитинстві. В різних вікових періодах напрямок роботи в формуванні та розвитку задатків логічного мислення різний.

Роль ігор та іграшок в розвитку дитини

Гра для дитини такий же природний процес, як інші фізіологічні потреби. Дитину не треба вчити грати. Діти все роблять граючи і здатні залучити до гри і дорослих, причому останні часто не помічають, що беруть у ній участь. І, звичайно ж, ні одна гра не обходиться без іграшок, яких у дітей безліч. Граючи, діти вивчають букви і цифри, кольори, форми і структури, розвивають ручки і ніжки, вчаться дружити і спілкуватися.

Цілющі напої від застуди

Теплий чай з медом і лимоном. Якщо ви застудилися, першим ділом приготуйте неміцний чорний або зелений чай, в який додайте 1 ч.л. меду і пару часточок лимона. Дуже важливо не додавати мед і лимон в окріп, щоб зберегти їхні корисні властивості.

Сторінки

Підписатися на RSS - Батькам Центру розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ