Центр позашкільної освіти

Участь БНВО у святкуванні Дня захисту дітей

Чер
03

1 червня 2018 року вихованці Народної хореографічної майстерні «Мальва», Театру хореографічного мистецтва «My dance», вокальних колективів «Струмочок», «Дзвоники» Центру позашкільної освіти БНВО взяли участь у святкових дійствах, що проходили на головній сцені міста у парку «Перемога». 

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному фестивалі дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів Київщини» - 2018

Травень
31

30 травня 2018 року в м. Бровари на території міського парку «Перемога» з метою відродження та популяризації національного фольклору й традицій Київщини, згуртування кращих творчих сил області відбувся обласний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів Київщини» - 2018. Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у фестивалі взяла участь Народна хореографічна майстерня «Мальва» та Зразкове творче об’єднання «Дивосвіт».

Posted By levnata детальніше

«Творча особистість - 2018»

Травень
24

23 травня 2018 року у Палаці дитячої та юнацької творчості м. Бровари відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість – 2018». Громада міста вшановувала переможців Обласних, Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, вітала подяками батьків та їх  наставників.

Posted By levnata детальніше

Свято «Під вітрилами творчості-2018»

Травень
23

Підсумком нелегкої, але плідної праці дітей та їх педагогів в Центрі позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання стала святкова церемонія нагородження «Під вітрилами творчості-2018», яка відбулася в фойє міського культурного центру «Прометей» 22 травня 2018 року.

Posted By levnata детальніше

Перші кроки на велику сцену!

Травень
16

15 травня 2018 року у філії Центру позашкільної освіти БНВО, за адресою: вул. Київська, 1, керівник Театру хореографічного мистецтва «My dance» Шихабутдінов Ігор Павлович  на завершення навчального року провів відкритий клас-концерт.

Posted By levnata детальніше

Моя креативність: де я можу її проявити?

Травень
16

14 та 15 травня 2018 року серед вихованців Центру позашкільної освіти БНВО практичним психологом Андрющенко А.О. було проведено просвітницькі заняття на тему «Моя креативність: де я можу її проявити?».

 

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
14

Вихованців Центру позашкільної освіти БНВО у Міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна»:
I місце – за роботу "Усі на свято!" Баско Аріни, 8 років, вихованки гуртка «Розфарбований світ», керівник Карпуніна О.О.;
II місце – за роботу "Святковий стіл" Маєвської Віталіни, 6 років, вихованки гуртка «Палітра», керівник Борисенко Л. М.;
III місце – за роботу "Святковий день Великдень" Гузенко Катерини, 7 років, вихованки гуртка «Палітра», керівник Борисенко Л.М.;
III місце – за роботу "Божий храм" Пономарьової Діани, 8 років, вихованки гуртка «Розфарбований світ», керівник Карпуніна О.О.

Posted By levnata детальніше

Найдорожчій у світі присвячується…

Травень
14

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. 10, 11 травня 2018 року класні керівники та вихователі ГПД ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By levnata детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
08

7 травня 2018 року в актовій залі БНВО завідуючою організаційно-масовим відділом Поплавською В.В. та бібліотекарем Поджарою Т.А. було проведено виховний захід: «Тих днів не змовкне слава» до Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ