Центр позашкільної освіти

Акція «За здорове життя!»

Лис
18

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 15 жовтня по 15 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла акція «За здорове життя!». Виховні заходи проходили у всіх структурних підрозділах БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Інформаційно-творчі хвилини від вихованців гуртка "Дивослово"

Лис
08

З метою виховання поваги до української писемності та мови, розвитку творчих здібностей 8 листопада 2019 року для учнів 1-7 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО учнями 6 класу, вихованцями гуртка «Дивослово», було проведено інформаційно-творчі хвилини до Дня української писемності та мови.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Лис
05

Вихованців Театру хореографічного мистецтва «My dance» Центру позашкільної освіти БНВО (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна)  в обласному фестивалі-конкурсі дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує...»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про роботу Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання під час осінніх канікул 2019/2020 навчального року

Лис
04

Протягом осінніх канікул 2019 року для вихованців Центру позашкільної освіти відповідно до плану роботи було проведено ряд заходів.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості

Жов
31

31 жовтня 2019 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості».

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо переможців!!!

Жов
21

19 жовтня 2019 року вихованці Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь та отримали ряд перемог у IV Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary».

Posted By admin bnvo детальніше

Еколог – професія майбутнього

Жов
18

17 жовтня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р. для вихованців 4 класу Центру позашкільної освіти БНВО керівник гуртка «Смарагдова скарбничка» Шевченко І.М. провела заняття з елементами профорієнтації «Екологія. Дерева з бісеру». 

Posted By admin bnvo детальніше

Творчі професії

Жов
17

16 жовтня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р. для вихованців 5 класу Центру позашкільної освіти БНВО керівник театрального гуртка «Посмішка» Скорик Н.П. організувала та провела заняття з елементами профорієнтації «Творчі професії: актор, режисер, музикант».

Posted By admin bnvo детальніше

Калейдоскоп професій

Жов
17

15 та 16 жовтня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р. керівник гуртка «Дизайн і технології» для вихованців 1-х класів Центру позашкільної освіти БНВО провела заняття з елементами профорієнтації «Види професій в іграшковому світі. Калейдоскоп професій».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ