Центр позашкільної освіти

Участь у Міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна»

Травень
14

Міський конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна» проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений Воскресінню Христовому, Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
13

Вокальний гурток «Струмочок», керівник Пучкова Олександра Іллівна, Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Пектораль XXI».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Найдорожчим у світі присвячується…

Травень
11

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
06

У VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти» - 2019 колектив театру хореографічного мистецтва "My dance" Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання на чолі з керівником Шихабутдіновою Світланою Миколаївною.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Кві
25

У Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти!» вокальний гурток «Струмочок» Центру позашкільної освіти БНВО, керівник Пучкова Олександра Іллівна.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні

Кві
23

22 квітня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання на 2018/2019 н.р. в гуртку «Дизайн і технології» для учнів 2-3 класів Загальноосвітньої школи I-II ступенів керівник гуртка Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття з розділу ігрове середовище «Людина і техніка» на тему «Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні».

Posted By admin bnvo детальніше

Організація дозвілля дітей під час весняних канікул

Кві
01

Протягом весняних канікул у Центрі позашкільної освіти БНВО відповідно до плану роботи були проведені наступні заходи.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
29

З перемогою в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».
I місце здобув Карпізін Валентин, за роботу «Робота кипить біля млину», (номінація «Архітектура та будівництво»).
II місце здобув Кривовяз Максим за роботу «Автопарк», (номінація «Спортивно-технічне моделювання»), вихованці гуртка «Дизайн і технології», керівник Чернецька Наталія Віталіївна.

Posted By admin bnvo детальніше

Партнерська взаємодія педагогів у формуванні компетентного конкурентоспроможного випускника

Бер
27

27 березня 2019 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів з теми: «Партнерська взаємодія педагогів закладів позашкільної та загальної середньої освіти у формуванні компетентного конкурентоспроможного випускника».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ