Центр позашкільної освіти

Тиждень безпеки дорожнього руху

Вер
30

22-29 вересня 2020 року відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу у Броварському навчально-виховному об’єднанні педагогами закладу було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти».

Posted By admin bnvo детальніше

Зоолог – професія типу людина-природа

Вер
25

24 вересня 2020 року відповідно  плану профорієнтаційної роботи на 2020/2021 н.р. керівник гуртка «Чарівні прикраси», Матвєєва Лілія Вікторівна, провела заняття з елементами профорієнтації «Виготовлення об’ємної іграшки з паперу «Зайчик» для вихованців 1-х класів Центру позашкільної освіти БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Бровари відсвяткували свій 390-ий день народження!

Вер
21

19 вересня 2020 року відбулося святкування Дня міста Бровари. Вихованці Центру позашкільної освіти БНВО привітали рідне місто з Днем народження та взяли активну участь у святковому онлайн-концерті.

Posted By admin bnvo детальніше

Рекомендації батькам та педагогічному колективу щодо попередження суїцидальних тенденцій у середовищі дітей, учнів і вихованців

Вер
12

10 вересня щорічно відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. За світовою статистикою, кількість спроб суїциду і летальних випадків з кожним роком збільшується. Основними причинами можуть бути психічні розлади, проблеми у спілкуванні з родиною чи друзями, почуття самотності тощо. Тому радимо батькам і педагогічному колективу звертати увагу на зміни у поведінці дитини, на ознаки поганого самопочуття. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
22

За підсумками Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів» у номінації «Естрадний вокал» дипломом Гран-прі за пісню «Співають діти» нагороджено вокальний колектив «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання (керівник Пучкова Олександра Іллівна).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

12 червня 2020 року підведено підсумки Міжнародного конкурсу «Соняшник», в якому активну участь взяли вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова О.І.) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання та здобули Гран-прі.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
11

7 червня 2020 року підведено підсумки Міжнародного фестивалю-конкурсу «Time to music», в якому активну участь взяли вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова О.І.) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у номінації «Естрадний вокал» та здобули Гран-прі.

Posted By admin bnvo детальніше

Міжнародний день захисту дітей

Чер
01

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою: захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою. Вихованці гуртків «Чарівні прикраси» та «Веселий пензлик» Центру позашкільної освіти БНВО теж приєдналися до привітань своїх однолітків із святом та в дарунок підготували яскраві малюнки.

Posted By admin bnvo детальніше

Під вітрилами творчості

Чер
01

Творчі здобутки Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання за підсумками 2019/2020 навчального року у рамках обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Стає добрішим світ, коли співають діти

Чер
01

Вихованці вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання вирішили привітати всіх з Днем захисту дітей, навіть сидячи вдома! Ціною неймовірних зусиль керівника колективу Олександри Пучкової та дітей та за підтримки батьків став можливим запис чудової пісні Лесі Горової «Співають діти». 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

27 травня 2020 року підведено підсумки обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти, організатором якого був Центр творчості дітей та юнацтва Київщини. У конкурсі взяли участь педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання і отримали нагороди:
ІІ місце – Поплавська Вікторія Василівна у номінації «Сценарій виховного чи розважального заходу для дітей та учнівської молоді»;
ІІІ місце – Шарик Наталія Олександрівна у номінації «Навчально-методичні рекомендації».

Posted By admin bnvo детальніше

Літні вітрила

Травень
27

Вже зовсім скоро у наші домівки увірветься літо. На своїх вітрилах принесе до нас яскраве сонце, чисте блакитне небо, довгі спекотні дні. Природа наллється всілякими райдужними барвами, дерева й кущі одягнуться в пишні зелені шати, квіти будуть радувати буйним цвітінням та п’янкими ароматами, а літні ягоди наливатимуться смаками та фарбами під яскравим сонечком. Вихованці гуртка «Лего-конструювання» теж з нетерпінням чекають літа. Щоб на його вітрилах поринути у незабутні відкриття та пригоди!

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у фестивалі «Творча весна»

Травень
27

Вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: Театр хореографічного мистецтва «My dance» (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна) та вокальний колектив «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна) взяли участь у фестивалі «Творча весна» (дистанційно). Діти підготували цікаві та яскраві відео-композиції.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Міжнародному проекті

Травень
25

Міжнародна асоціація позашкільної освіти висловлює вдячність Броварському навчально-виховному об'єднанню за участь у Міжнародному проекті «E-Learning in After-School Education: International project», що відбувся 16.04-15.05.2020, та нагороджує дипломом ІІІ ступеню.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід