Центр позашкільної освіти

Створюємо святковий настрій

Січ
23

З 8 по 22 січня 2021 року вихованці гуртка «Чарівний завиток» креативно й відповідально виконали цікаві завдання з квілінгу, скориставшись навчальними відео з покроковими майстер-класами «Сніжинка» та «Підвіска «Янгол».

 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Моделюємо з паперу

Січ
23

З 8 по 22 січня 2021 року вихованці гуртка «Чарівні прикраси» з радістю виконали творчі завдання з виготовлення цікавих іграшок з паперу. За заздалегідь знятими відео майстер-класів діти зробили об’ємну рибку зі звичайного паперу та креативну рухому іграшку «Снігур». Вихованці проявили художній смак та фантазію – за власним задумом оздобили свої творчі роботи.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вихованці гуртка «Розфарбований світ» малюють під час локдауну

Січ
23

З 8 по 15 січня 2021 року, протягом першого тижня локдауну,  вихованці гуртка «Розфарбований світ» із задоволенням виконували творчі завдання, які отримали дистанційно за допомогою програми Viber. У нагоді їм стали презентації майстер-класів з малювання метеликів, рибки та слона.

Posted By admin bnvo детальніше

Вихованці гуртка «Magic English» навчаються дистанційно

Січ
23

Вихованці гуртка «Magic English» локдаун провели з користю. Під час дистанційного навчання (засобами Zoom) опанували новий граматичний матеріал «Ступені порівняння прикметників», виконували різноманітні завдання: читали й перекладали текст «The Ant and the Grasshopper», розгадували кросворд, складали речення з новою лексикою, спілкувалися англійською мовою, удосконалюючи навички говоріння.

Posted By admin bnvo детальніше

Онлайн щедрування вокального колективу «Струмочок»

Січ
23

Вокальний ансамбль «Струмочок» навіть під час локдауну плідно  працює дистанційно. Крім розучування нових пісень та роботи над розвитком голосового апарату, були проведені навіть онлайн щедрування! Найкраще відео було показано на загал у групі Viber. Горбатюк Софійка та її братик Святослав гарно та творчо привітали зі святом та защедрували.

Posted By admin bnvo детальніше

Удосконалюємо танцювальні навички та хореографічну підготовку

Січ
23

Вихованців Театру хореографічного мистецтва «My dance» не лякають ні локдаун з карантином, ні хрещенські морози. Щоб зберегти танцювальні навички та хореографічну підготовку, наполегливо діти працюють над розвитком фізичних даних свого тіла на заняттях партерної гімнастики та стречінгу, які наразі проводяться в колективі онлайн.

Posted By admin bnvo детальніше

Цікаве дозвілля під час локдауну

Січ
23

З 8 січня 2021 року під час вимушеного локдауну керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Рукоділля та цікаве дозвілля» Елеонора Олександрівна Антошевська та керівник гуртка образотворчого мистецтва  Олена Вячеславівна Знатнова організували для вихованців філії Центру позашкільної освіти БНВО (за адресою вул. С.Москаленка, 8б) дистанційні заняття улюбленою справою.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож до себе

Січ
22

19-22 січня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися тренінги на тему «Подорож до себе» з метою попередження та профілактики емоційного та професійного вигорання.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Січ
13

Вихованці гуртків художньо-естетичного напряму Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання взяли активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція». За підсумками конкурсу за ІІІ місце нагороджено дипломами: Павлову Дар’ю, Солецьку Анну, Муринець Анастасію, вихованок гуртка «Чарівні прикраси», керівник Матвєєва Лілія Вікторівна.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо учасників конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

Січ
11

У листопаді-грудні 2020 року керівники гуртків образотворчого мистецтва Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості». Члени журі І (міського) етапу визначили переможців та рекомендували Олену Бєлановську до участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», який відбудеться у січні 2021 року.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід