Центр позашкільної освіти

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
22

За підсумками Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів» у номінації «Естрадний вокал» дипломом Гран-прі за пісню «Співають діти» нагороджено вокальний колектив «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання (керівник Пучкова Олександра Іллівна).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

12 червня 2020 року підведено підсумки Міжнародного конкурсу «Соняшник», в якому активну участь взяли вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова О.І.) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання та здобули Гран-прі.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
11

7 червня 2020 року підведено підсумки Міжнародного фестивалю-конкурсу «Time to music», в якому активну участь взяли вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова О.І.) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у номінації «Естрадний вокал» та здобули Гран-прі.

Posted By admin bnvo детальніше

Міжнародний день захисту дітей

Чер
01

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою: захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою. Вихованці гуртків «Чарівні прикраси» та «Веселий пензлик» Центру позашкільної освіти БНВО теж приєдналися до привітань своїх однолітків із святом та в дарунок підготували яскраві малюнки.

Posted By admin bnvo детальніше

Під вітрилами творчості

Чер
01

Творчі здобутки Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання за підсумками 2019/2020 навчального року у рамках обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Стає добрішим світ, коли співають діти

Чер
01

Вихованці вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання вирішили привітати всіх з Днем захисту дітей, навіть сидячи вдома! Ціною неймовірних зусиль керівника колективу Олександри Пучкової та дітей та за підтримки батьків став можливим запис чудової пісні Лесі Горової «Співають діти». 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

27 травня 2020 року підведено підсумки обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти, організатором якого був Центр творчості дітей та юнацтва Київщини. У конкурсі взяли участь педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання і отримали нагороди:
ІІ місце – Поплавська Вікторія Василівна у номінації «Сценарій виховного чи розважального заходу для дітей та учнівської молоді»;
ІІІ місце – Шарик Наталія Олександрівна у номінації «Навчально-методичні рекомендації».

Posted By admin bnvo детальніше

Літні вітрила

Травень
27

Вже зовсім скоро у наші домівки увірветься літо. На своїх вітрилах принесе до нас яскраве сонце, чисте блакитне небо, довгі спекотні дні. Природа наллється всілякими райдужними барвами, дерева й кущі одягнуться в пишні зелені шати, квіти будуть радувати буйним цвітінням та п’янкими ароматами, а літні ягоди наливатимуться смаками та фарбами під яскравим сонечком. Вихованці гуртка «Лего-конструювання» теж з нетерпінням чекають літа. Щоб на його вітрилах поринути у незабутні відкриття та пригоди!

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у фестивалі «Творча весна»

Травень
27

Вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: Театр хореографічного мистецтва «My dance» (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна) та вокальний колектив «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна) взяли участь у фестивалі «Творча весна» (дистанційно). Діти підготували цікаві та яскраві відео-композиції.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Міжнародному проекті

Травень
25

Міжнародна асоціація позашкільної освіти висловлює вдячність Броварському навчально-виховному об'єднанню за участь у Міжнародному проекті «E-Learning in After-School Education: International project», що відбувся 16.04-15.05.2020, та нагороджує дипломом ІІІ ступеню.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права»

Травень
23

Вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: «Веселий пензлик» (керівник Знатнова Олена Вячеславівна) та «Чарівні прикраси» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права». Діти підготували цікаві та яскраві роботи про права дитини.

Posted By admin bnvo детальніше

Корисна звичка

Травень
23

Карантин – нелегкий період для кожної дитини… Більшість часу ми змушені знаходитись вдома, рухова активність, яка є життєвою необхідністю для кожної дитини, обмежена, велика кількість приписів, які кожен, без винятку, має виконувати. Разом з тим, це час, коли ми можемо започаткувати в сім’ї нові традиції та привити діткам нові корисні звички, які залишаться у сім’ї і після карантину. Однією з таких звичок є ранкова зарядка. Тому протягом усього карантину, ось уже більше двох місяців вихованці Театру хореографічного мистецтва «My dance» кожного ранку зустрічаються на ранковій зарядці.

Posted By admin bnvo детальніше

MY DANCE FEST

Травень
23

Серед вихованців Театру хореографічного мистецтва наразі проводиться конкурс-марафон «My dance fest. Тренуюсь вдома». Основним завданням цього заходу стало спонукати дітей до якісного виконання завдань, розвитку творчого потенціалу вихованців та сприяння розвитку фізичних здібностей учасників.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
22

Підведено підсумки Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірки України», переможцем якого став вихованець вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Давид Швець.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід