Центр позашкільної освіти

Професія дизайнер. Види дизайну

Січ
15

15 січня 2020 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р. керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Н.О. для вихованців 1-х класів Центру позашкільної освіти БНВО провела заняття з елементами профорієнтації «Професія дизайнер. Види дизайну». 

Posted By admin bnvo детальніше

Робота Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання під час зимових канікул 2019/2020 навчального року

Січ
14

Відповідно до річного плану роботи протягом зимових канікул для вихованців Центру позашкільної освіти БНВО проведено цікаві заходи та організовано змістовне дозвілля.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо переможців!

Січ
14

12 січня 2020 року були підведені підсумки міського конкурсу дитячого та юнацького малюнку в рамках фестивалю християнської творчості «Віфлеємська зірка», який проходив  у приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв. Метою його проведення було сприяння духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей, залучення дітей до вивчення надбань культурної спадщини українського народу. У конкурсі взяли участь юні художники віком від 7 до 16 років.

Posted By admin bnvo детальніше

Традиції, про які ми знаємо з дитинства

Січ
02

2 січня 2020 року, після святкування Нового року та на передодні святкування Різдва, для вихованців Центру позашкільної освіти БНВО завідуюча організаційно-масовим відділом Поплавська В.В. провела годину спілкування «Україною йде Коляда».

Posted By admin bnvo детальніше

Діяльність педагога в умовах Нової української школи

Гру
26

Головною метою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Тому 26 грудня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відповідно до плану роботи закладу було проведено засідання педагогічної ради «Діяльність педагога в умовах Нової української школи», на якому розглядалось питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у БНВО за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників». 

Posted By admin bnvo детальніше

Щирі новорічно-різдвяні вітання воїнам України

Гру
21

З 9 по 20 грудня 2019 року учні 1-4 класів  Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та вихованці Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь в акції «Привітай українського воїна з Новим роком та Різдвом!». 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Презентація творчих робіт переможцями конкурсу «Іграшка твого міста»

Гру
20

19 грудня 2019 року відбулася презентація творчих робіт переможцями конкурсу «Іграшка твого міста». Гуменюк Єгор, вихованець гуртка «Чарівні фарби» Центру позашкільної освіти БНВО (керівник Олена Миколаївна Бєлановська), представив свою іграшку під назвою «Перший сніг».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Гру
20

Музалевську Вікторію, вихованку гуртка «Веселий пензлик» (керівник Знатнова Олена Вячеславівна) з перемогою в номінації «Графіка» - І місце в Обласному конкурсі дитячого малюнка «Право очима дитини».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Світ професій, в яких потрібна навичка малювання

Гру
17

17 грудня 2019 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для вихованців Центру позашкільної освіти БНВО керівник гуртка «Чарівні фарби» Бєлановська О.М. організувала та провела заняття з елементами профорієнтації «Світ професій, в яких потрібна навичка малювання».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ