Центр позашкільної освіти

Вітаємо з перемогою!!!

Сер
19

Карпізіна Валентина, вихованця гуртка «Дизайн і технології» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Київської області, за зайняте І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2019 за роботу «Робота кипить біля млину», керівник Чернецька Н.В.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Участь БНВО у святкуванні Дня захисту дітей

Чер
03

1 червня 2019 року вихованці Центру позашкільної освіти БНВО взяли участь у святковій концертній програмі, що проходила на головній сцені міста у парку «Перемога». Вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна) для глядачів підготували веселі вокальні композиції: «Україна – матуся моя», «Час вибирає нас», «Українці». Юні артисти вокального колективу «Дзвоники» (керівник Крачун Тетяна Олександрівна) виконали такі дитячі пісні: «Мамина усмішка», «До України як до храму», «Небесний рушник».

Posted By admin bnvo детальніше

Свято «Під вітрилами творчості-2019»

Травень
24

Підсумком нелегкої, але плідної творчості дітей та їх педагогів в Центрі позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання стала святкова церемонія нагородження «Під вітрилами творчості-2019», яка відбулася в фойє міського культурного центру «Прометей» 23 травня 2019 року.

Posted By admin bnvo детальніше

Сузір’я дитячої творчості

Травень
24

23 травня 2019 року в МКЦ «Прометей» пройшов звітний концерт вихованців Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання «Сузір’я дитячої творчості».

 

Posted By admin bnvo детальніше

«Творча особистість-2019»

Травень
23

22 травня 2019 року у Палаці дитячої та юнацької творчості м.Бровари відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість-2019». Громада міста вшановувала переможців Обласних, Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, вітала подяками їх наставників та батьків.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна»

Травень
14

Міський конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна» проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений Воскресінню Христовому, Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
13

Вокальний гурток «Струмочок», керівник Пучкова Олександра Іллівна, Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Пектораль XXI».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Найдорожчим у світі присвячується…

Травень
11

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
06

У VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти» - 2019 колектив театру хореографічного мистецтва "My dance" Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання на чолі з керівником Шихабутдіновою Світланою Миколаївною.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ