Центр позашкільної освіти

Участь учнів та вихованців БНВО у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали-2019» імені Євгена Гладишевського

Бер
26

25 березня 2019 року учні 5 та 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. (Бу Шдід Оскар, Музиченко Анастасія) та вихованці Центру позашкільної освіти (Кисіль Марія, Поплавська Анастасія) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали-2019» імені Євгена Гладишевського.

Posted By admin bnvo детальніше

Прєм’єра вистави «Аліса у Задзеркаллі»

Бер
18

15 березня 2019 року вихованці театральної студії «Посмішка» (керівник  Скорик Н.П.) показали для учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО виставу «Аліса у Задзеркаллі».

 

Posted By admin bnvo детальніше

У цей прекрасний день весни всі найкращі привітання

Бер
07

Після сніжної зими, весна постукала у наше вікно теплими променями сонця, дзвінким співом птахів і ароматом квітів. Прихід весни – це важливе свято для багатьох народів світу. Українці теж здавна вітали один одного з настанням весни. Ця пора приносить натхнення,тепло, легкість і радість. У Броварському навчально-виховному об’єднанні вже стало доброю традицією вітати один одного, матусь та бабусь із святом. 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лют
28

В обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: 

II місце здобули Ващенко Марія, Голосок Марина, Слєсарєва Влада, Жучкова Ольгавихованки гуртка «Чарівні прикраси» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна) - робота з номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» - «Сузір’я зодіаку».

II місце здобула Горбач Анастасіявихованка гуртка «Майстерня подарунків» (керівник Чернецька Наталія Віталіївна) - робота з номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» - «Роки східного календаря».

Posted By admin bnvo детальніше

Небесна Сотня – то в серцях вогонь

Лют
22

19 та 21 лютого 2019 року з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України для учнів ЗОШ І-ІІ ст. Броварського навчально-виховного об’єднання педагоги провели тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Людина і техніка

Лют
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. 19, 21 лютого 2019 року керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Н.О. для учнів 1-х класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО провела годину спілкування з елементами профорієнтації «Ігрове середовище «Людина і техніка». 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо!!!

Лют
21

Відділом культури Броварської міської ради за підтримки управління освіти та науки було проведено конкурс дитячого малюнка, присвяченого пам’яті героїв Небесної Сотні. Одним із переможців у І віковій групі (7-10 років) став Меленевич Євгеній, 9 років, вихованець гуртка «Веселий пензлик» (керівник Знатнова Олена Вячеславівна) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. За роботу «Голуби миру» Євгенію було вручено диплом III місце.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо!»

Лют
18

Організаторами конкурсу є: управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради. Конкурс проходить в рамках проведення у місті Бровари Дня Героїв Небесної Сотні. Мета конкурсу: вшанування подвигу загиблих учасників акцій протесту на Євромайдані у грудні 2013 – лютому 2014 року, а також, задля активізації патріотично-виховної роботи в середовищі учнівської молоді міста.

Posted By admin bnvo детальніше

V відкрита районна виставка-конкурс масштабних моделей «Моя модель 2019»

Лют
18

З метою військово-патріотичного виховання, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих і технічних здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у поглибленому вивченні історії України, історії техніки та зброї і розширення мережі технічно-спортивних гуртків, з метою вшанування загиблих воїнів-інтернаціоналістів 16 лютого 2019 року на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «Моя Модель-2019».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ