Центр позашкільної освіти

Створення істот з природничих матеріалів

Жов
18

13 жовтня 2021 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2021/2022 навчальний рік, керівник гуртка «Дизайн і технології» Наталія Шарик провела заняття з елементами профорієнтації «Професії типу людина-художній образ. Створення істот з природничих матеріалів» для здобувачів освіти 1-А класу Центру позашкільної освіти БНВО. 

Posted By admin bnvo детальніше

Козацькому роду нема переводу

Жов
16

З 8 по 13 жовтня 2021 року до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились різноманітні виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Низький уклін Вам, вчителі!

Жов
04

1 жовтня 2021 року уся шкільна родина вітала освітян з професійним святом. Школярі щирими вітаннями, піснями і танцями висловлювали свою любов та подяку вчителям за сумлінну працю, знання і турботу, яку педагоги дарують своїм вихованцям кожного дня.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки вуличного руху «Увага! Діти»

Жов
01

З 24 по 30 вересня 2021 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні проходив тиждень безпеки вуличного руху «Увага діти!». Для учнів та вихованців були проведені різноманітні виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Хай буде мир в усьому світі

Вер
22

З нагоди Міжнародного дня миру, який традиційно відзначають в Україні та в усьому світі 21 вересня, у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 15 по 21 вересня 2021 року проходили тематичні виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з Міжнародним днем миру!

Вер
21

Напередодні Міжнародного дня миру здобувачі освіти 1-Б класу на занятті гуртка «Розфарбований світ» зобразили мир в малюнках (керівник Олена Карпуніна). А на занятті гуртка «Дизайн і технології» здобувачі освіти 2-Б класу виготовили птаха миру з паперу (керівник Наталія Шарик).

Posted By admin bnvo детальніше

Щасливі діти – щасливої громади!

Вер
20

18 вересня 2021 року під час святкування Дня міста в рамках фестивалю «Нові ми» Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання взяв активну участь у концертній програмі та проведенні творчих майстер-класів.

Posted By admin bnvo детальніше

Наше місто найкраще

Вер
20

Учні 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО на занятті гуртка "Чарівні прикраси" до Дня міста виготовили аплікації «Наше місто найкраще».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Національному проєкті «Інтерактивна карта закладів позашкільної освіти»

Вер
13

Центр позашкільної освіти та Міський територіальний осередок Малої академії наук Броварського навчально-виховного об’єднання отримали сертифікати Національного проєкту «Інтерактивна карта закладів позашкільної освіти» з нагоди 30-річчя Незалежності України. Мета проєкту – презентувати заклади позашкільної освіти у громадах на карті України.

Posted By admin bnvo детальніше

Даруємо творчість до Дня Незалежності!

Сер
25

23-24 серпня 2021 року творчі колективи Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь у концертних програмах з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід