Центр позашкільної освіти

Підсумки участі закладу у челенджі «Ментальне здоров’я»

Кві
15

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за сприяння Mondelez International Foundation відзначили подякою колектив Броварського навчально-виховного об’єднання та вручили сертифікат за активну участь у челенджі «Ментальне здоров’я» в рамках програми «Healthy Schools»: заради здорових і радісних школярів».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Кібербулінг. Як протидіяти і запобігти?

Кві
14

8, 9 та 13 квітня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися тренінги на тему  «Кібербулінг. Як протидіяти і запобігти?».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Створюємо позитивний настрій

Кві
08

За вікном – весна! Разом з вихованцями гуртка «Чарівні фарби» ми вирішили створити у себе вдома атмосферу творчості та краси. Запрошуємо отримати позитивний настрій за допомогою презентації майстер-класу з образотворчого мистецтва «Весняні квіти».

Posted By admin bnvo детальніше

Безпека дітей в Інтернеті

Кві
07

Рекомендуємо для перегляду серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті» на платформі «Дія. Цифрова освіта». Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

Posted By admin bnvo детальніше

Творчі заняття під час локдауну

Кві
07

Щоб не гаяти часу під час локдауну, вихованці гуртка «Чарівний завиток» (квілінг) долучилися до майстер-класу з виготовлення паперового колоска. У роботі поєднана тема змішаної техніки: площинний та об’ємний квілінг. Діти підійшли до виконання завдання креативно!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Запрошуємо поринути у феєричний світ бальної хореографії!

Кві
07

Карантин – не привід сумувати, а навпаки – можливість зайнятися творчими справами! Пропонуємо переглянути корисні відео та запрошуємо поринути у феєричний світ бальної хореографії.

Posted By admin bnvo детальніше

Малюємо улюблених героїв мультфільмів

Кві
07

Кожен мультфільм дарує нам чарівний і фантастичний світ, в якому живуть улюблені герої – міньйони, маленькі поні, фіксики, смєшарики, Шрек та багато інших. Всі діти люблять мультфільми! Під час карантину вихованці гуртка «Розфарбований світ» із задоволенням малюють персонажів мультфільмів за допомогою покрокових майстер-класів.

Posted By admin bnvo детальніше

Знайди час для себе

Кві
01

31 березня та 1 квітня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися заняття з елементами тренінгу на тему «Знайди час для себе» з метою психопрофілактики психічного здоров’я та сприяння емоційному розвантаженню.

Posted By admin bnvo детальніше

Все на світі починається з любові

Лют
15

З 8 по 11 лютого 2021 року на виховних годинах 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО вирувала атмосфера кохання. Класні керівники та вихователі ГПД розповідали учням історію свята, виховували доброзичливість, товариськість та обговорювали різні варіанти прояву симпатії.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр позашкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід