Мережа гурткiв

Хореографічний колектив "My dance"

Художній керівник: Шихабутдінова  Світлана Миколаївна
 

Зразкове творче об’єднання декоративно-ужиткового напряму «Дивосвіт»

Керівники: Матвєєва Лілія Вікторівна
                  Антошевська Елеонора Олександрівна
                  Шарик Наталія Олександрівна

Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»

Керівники: Маєвський Олександр Іванович
                  Кашперський Володимир Євгенійович 

 

Студія образотворчого мистецтва

Керівники: Карпуніна Олена Олександрівна
                  Бєлановська Олена Миколаївна
                  Знатнова Олена Вячеславівна

 

Гурток "Палітра фантазії"

Керівники: Матвєєва Лілія Вікторівна
                  Бєлановська Олена Миколаївна

Гурток "Дизайн і технології"

Керівники: Шарик Наталія Олександрівна
                  Бєлановська Олена Миколаївна

Гурток "Англійська мова"

Керівники: Трофанчук Наталія Миколаївна
                 
Слизька Юлія Володимирівна
                 Марченко Мілєна Вікторівна

                   Розумнюк Тетяна Валеріївна

Гурток "Дивослово"

Керівник: Поджара Тетяна Аркадіївна

                 

 

Гурток "Шлях до власного Я"

Керівник: Чуняк Вікторія Анатоліївна     

Вокальний колектив "Струмочок"

Керівник: Пучкова Олександра Іллівна

 

Театральний гурток "Посмішка"

Керівник: Скорик Наталія Петрівна

 

LEGO

Керівник: Маркіна Оксана Богданівна
 

 

Інформаційна культура

Керівник: Кисіль Світлана Володимирівна
 

 

Ерудит

Керівники: Нагорна Інна Іванівна
                   Шимко Володимир Миколайович

 

 

Фінансова грамотність

Керівник: Сліпкань Світлана Вікторівна
 

Плавання

Керівник: Давидюк Ніна Григорівна
 

Ушу

Керівник: Ломенко Олег Володимирович
 

 

 

Хортинг

Керівник: Трібель Олена Олександрівна

 

Шахи

Керівник: Коваленко Віктор Олексійович

Оздоровчий футбол

Керівник: Постолюк Віталій Миколайович

 

Гуртки "Пізнайко", "Світлячок"

Керівник: Харабарук Оксана Іванівна

 

 

Гурток "Як? Чому? Коли?"

Керівник: Андрющенко Ганна Олександрівна

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ