Школа І-ІІ ступенів

«На шляху до Соборності України»

Січ
22

В умовах сьогодення питання єдності набуває неабиякого значення, адже важливо відновити територіальну цілісність України! З 20 по 22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України та виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено різноманітні тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Флешмоб «Українці єдині»

Січ
21

Вже стало доброю традицією учням нашого закладу приєднуватись до Всеукраїнських заходів та акцій пов’язаних із історично важливими подіями й датами для всіх українців. Одна з таких подій – День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Тому напередодні свята, 21 січня 2020 року, в Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів організаційно-масовим відділом було проведено флешмоб  «Українці єдині».

Posted By admin bnvo детальніше

Професії типу людина - знакова система

Січ
21

20 січня 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р., для учнів 3-го класу ЗОШ І-ІІ ступенів вихователь групи продовженого дня Задорожня Ірина Сергіївна провела годину спілкування «Професії фінансист та гейм-дизайнер».

Posted By admin bnvo детальніше

Колядує Україна, колядує вся земля!

Січ
15

14-15 січня 2020 року для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів вихователі ГПД  провели виховні заходи «Україною йде коляда» присвячені циклу Різдвяних свят. Адже Різдво –  одне з головних християнських свят. Відзначають його 12 днів, аж до Водохреща – 19 січня. Українці здавна з пошаною та особливою увагою відносилися до цього свята.

Posted By admin bnvo детальніше

Професія дизайнер. Види дизайну

Січ
15

15 січня 2020 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р. керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Н.О. для вихованців 1-х класів Центру позашкільної освіти БНВО провела заняття з елементами профорієнтації «Професія дизайнер. Види дизайну». 

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумки конкурсу «Новорічна феєрія»

Січ
15

З 20 грудня 2019 по 13 січня 2020 року тривав, оголошений організаційно-масовим відділом,  конкурс на краще тематичне оформлення навчальних кабінетів «Новорічна феєрія». Учні відповідально віднеслися до поставленого творчого завдання. Кожен клас по особливому передав свій новорічний настрій. Переможцями у конкурсі стали: учні 1-Б, 2-А  та  5 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Діяльність педагога в умовах Нової української школи

Гру
26

Головною метою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Тому 26 грудня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відповідно до плану роботи закладу було проведено засідання педагогічної ради «Діяльність педагога в умовах Нової української школи», на якому розглядалось питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у БНВО за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників». 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія на "Шоколадну фабрику ROSHEN"

Гру
25

24 грудня 2019 року учні 1-А класу побували на екскурсії, а саме "Шоколадній фабриці ROSHEN", та здійснили мандрівку до місця, де народжується Шоколад. Під час візиту, діти пройшли інструктаж, відвідали Виробничий цех та у відділі Пакування створили упаковку для Шоколаду за власним дизайном! Крім того, учні мали змогу відвідати Winter Village та поринути в казкову атмосферу Нового року!

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Гру
24

23 грудня  2019 року учні 2-А класу відвідали фабрику ялинкових прикрас «Клавдієво», яка продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ