Школа І-ІІ ступенів

Участь у проєкті «Паперовий донат»

Чер
14

З 16 по 31 травня 2024 року здобувачі освіти Броварського ліцею № 11 активно долучилися до проєкту Молодіжної ради Броварської міської територіальної громади по збору макулатури «Паперовий донат».

Posted By admin bnvo детальніше

Заходи з культурно-освітньої та спортивної роботи з 3 по 5 червня 2024 року

Чер
12

3 червня 2024 року  ранок у ліцеї розпочався з зустрічі дітей, які братимуть участь у заходах з культурно-освітньої та спортивної роботи під час літніх канікул. Вихователі формували групи, які протягом дня вигадували собі назви, малювали плакати з емблемами, готували пісні і танці які на післяобідньому національно-патріотичному святі «Моя Україна, я – твоя мала частина!» були презентовані.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо !

Чер
10

За підсумками Відкритого екологічного онлайн-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва  «Друге життя-2024» відзначено учнів 2-А класу і вихованців гуртків Центру позашкільної освіти Броварського ліцею №11.

Posted By admin bnvo детальніше

Про проведення заходів з питань психічного здоров’я та способи піклування про нього

Чер
10

У період з 3 по 7 червня 2024 року психологічною службою для вихованців, які відвідують заклад у літній період було проведено заходи на тему «Поняття ментального здоров’я та способи піклування про нього». На заняттях дітям ще раз розкрили поняття «ментальне здоров‘я». За допомогою педагогічних прийомів закріпили це поняття.

Posted By admin bnvo детальніше

Святкові івенти

Чер
03

Одним із зворушливих свят навчального року є свято Останнього  дзвоника. 31 травня  2024 року у Броварському ліцеї № 11 відбулися святкові івенти для учнів 1-9 класів. 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до Національного парку Межигір’я

Чер
03

Останнім акордом навчального року для учнів 4-А класу стала екскурсія 31 травня 2024 року в Національний парк Межигір’я. Територія парку зачаровує своєю красою. Озера, тераси, будівлі, скульптури – все чудове, вражає різноманіттям і рослинний світ.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху

Травень
24

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, з метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та збереження життя і здоров’я здобувачів освіти, у Броварському ліцеї № 11 були проведені тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумкове заняття «Я у країні професій»

Травень
24

23 травня 2024 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2023/2024 н. р., з метою повторення та закріплення знань про різноманітність професій, Світлана Птуха, вихователь ГПД, для здобувачів освіти провела підсумкове заняття «Я у країні професій».

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумкове заняття «Я у світі професій»

Травень
24

23 травня 2024 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2023/2024 н.р. Тетяна Кравцова та Олена Ромашко, вихователі ГПД, провели підсумкове заняття «Я у світі професій» для здобувачів освіти 2-х класів.

Posted By admin bnvo детальніше

День пам’яті жертв політичних репресій

Травень
24

У зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій, який 2024 року припадає на 19 травня, з 20 по 23 травня 2023 року у Броварському ліцеї № 11 для здобувачів освіти були проведені бесіди, години спілкування та оформлено інформаційну дошку.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід