Школа І-ІІ ступенів

Екскурсія до Броварського краєзнавчого музею

Лис
20

20 листопада 2019 року учні 7 класу разом з класним керівником, Шляхтиченко Іриною Вікторівною, відвідали Броварський краєзнавчий музей з метою ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, поглиблення знань учнів про масштабний злочин геноциду українців та виховання здатності кожної людини на скорботу.

Posted By admin bnvo детальніше

Винагорода за небайдужість до проблем безпритульних тварин

Лис
20

20 листопада 2019 року для учнів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» та ТМ «Purina» за активну участь у проведені «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» та згідно за умовами акції, надіслали у подарунок пригодницьку гру.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»

Лис
20

19 листопада 2019 року учні 5-7 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО під керівництвом вчителя біології та хімії, Поплавської Вікторії Василівни, взяли участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», яка спрямована на перевірку знань з фізики, біології, хімії та географії.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху

Лис
18

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 31.10.2019 №1/9-676 та департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 05.11.2019 №12-01-13/3815 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху» у період з 11 по 17 листопада 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні педагогами закладу було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час занять учнів 1-7 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласники Ліцею технологічного профілю повторили правила пішоходів, пасажирів та велосипедистів. 

Posted By admin bnvo детальніше

Акція «За здорове життя!»

Лис
18

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 15 жовтня по 15 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла акція «За здорове життя!». Виховні заходи проходили у всіх структурних підрозділах БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до театру

Лис
18

15 листопада 2019 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО відвідали театр юного глядача на Липках та переглянули виставу «Пригоди Тома Сойєра» з метою популяризації театрального мистецтва серед дітей, розвитку естетичних смаків і допитливості, виховання уважності, спостережливості, відповідального ставлення до власних почуттів і почуттів інших.

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України»

Лис
15

З метою виховання поваги до історичного минулого нашого народу та формування бережливого ставлення до писемних пам’яток  українців від дохристиянських часів до сучасних факсимільних видань 15 листопада 2019 року бібліотекарем закладу для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

Лис
15

14 листопада 2019 року, учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО разом з класним керівником Пляскіною Оленою Генадіївною та вихователем групи продовженого дня Гордун Наталією Андріївною, відвідали Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, де переглянули виставу «Пригоди Буратіно».

Posted By admin bnvo детальніше

Праця та її роль у житті людини

Лис
14

13 листопада 2019 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., з метою поглиблення знань учнів про працю та її роль у житті людини; ознайомлення з групами праці та сферами професійної діяльності; виховання поваги до праці інших людей та працьовитості у дітей, для учнів 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО Луценко К.О., вихователь групи продовженого дня, провела виховну годину «Праця та її роль у житті людини. Цінуймо працю інших».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ