Школа І-ІІ ступенів

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
31

06 березня 2020 року відбувся обласний етап ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», у якому активну участь взяли учні та вихованці Броварського навчально-виховного об’єднання та отримали нагороду: ІІІ місце – Заїка Марія, учениця 6 класу (керівник Колтко М.О.)

 

Posted By admin bnvo детальніше

Творчі професії

Бер
12

11 березня 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів вихователь групи продовженого дня Луценко К.О. провела заняття «Професії типу людина-художній образ: вітражист, вишивальниця».

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо переможців конкурсу «Слово Кобзаря»

Бер
12

11 березня 2020 року в бібліотеці Броварського навчально-виховного об’єднання пройшов конкурс читців «Слово Кобзаря» приурочений 206-й річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Протидія булінгу в дитячому середовищі

Бер
11

11 березня 2020 року практичний психолог Вікторія Чуняк повела заняття з протидії булінгу для п’ятикласників. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Ми тебе не забудемо, Тарасе

Бер
10

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Григоровича Шевченка. Цього року Україна відзначає 206 річницю з дня народження великого поета, художника, громадського та політичного діяча. Щирість автора, його любов до народу, до рідної землі, а також мова, співуча, як пісня і багата, як історія народу, викликають захоплення. 7 та 10 березня 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено різноманітні заходи присвячені великому Кобзарю.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Подарунок для мами своїми руками

Бер
06

Разом з першими весняними промінчиками до нас приходить сонячне, радісне 8 Березня – свято наших мам, бабусь, сестричок. Зустрічаючи цю святкову подію, учні 2-Б класу Броварського навчально-виховного об’єднання, 6 березня 2020 року взяли участь в майстер-класі, де зробили подарунки мамам своїми руками, бо найцінніший дарунок – зроблений власноруч.
 

Posted By admin bnvo детальніше

Жіночий квартал

Бер
06

5 березня 2020 року відбулося гучне шоу учнів 2-А класу «Жіночий квартал», гостями на якому були талановиті красуні, які виявилися хлопцями-однокласниками!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Свято Весни у 1-А класі

Бер
06

5 березня 2020 року у 1-А класі відбулося свято краси та весняної чарівності. Учні вітали всіх гостей, мам та дівчаток. Атмосфера свята поринула в світ моди Парижу, де дизайнер та швачка віднайшли найкращий подарунок для дівчат. Хлопці та дівчатка запалили аудиторію танцями під сучасні хіти, заспівали пісні найріднішим.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ