Школа І-ІІ ступенів

Олімпійський тиждень

Вер
16

З метою пропаганди та популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 8 по 15 вересня 2021 року проводився Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч зі спортсменом

Вер
15

14 вересня 2021 року учні 4-А класу в рамках Олімпійського тижня зустрілися з Бреусом Сергієм Петровичем, майстром спорту міжнародного класу із плавання, учасником Олімпійських ігор 2008 року, бронзовим та срібним призером чемпіонатів світу, дворазовим чемпіоном та рекордсменом Європи, багаторазовим чемпіоном всесвітніх універсіад і кубків світу, 19-разовим рекордсменом України, членом національної федерації з плавання. Діти дізналися про життя спортсмена, щоденну працю, завдяки якій кожен йде до перемоги та звершень, про важливість занять спортом, зокрема плаванням.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія в Батурин

Вер
13

10 вересня 2021 року учні 7 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали гетьманську столицю - Батурин. Екскурсія пройшла цікаво та змістовно. Цитадель Батуринської фортеці, будинок гетьмана, скарбниця та дерев’яна замкова церква вказали нам на естетичні смаки перших гетьманів України. Викликали захоплення воскові фігури гетьманів. Будинок генерального судді Василя Кочубея запам'ятався підвальним приміщенням, де знаходяться воскові фігури в’язня та писаря камери попереднього ув’язнення та камери слідства. І, звичайно, зачарував своєю величчю палац К.Розумовського.

Posted By admin bnvo детальніше

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Вер
13

6-9 вересня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів.

Posted By admin bnvo детальніше

Ознаки успішної адаптації дитини до школи

Вер
13

Успішність адаптації до навчання у початкових класах є важливою для успішного навчання дитини й надалі. Саме у початкових класах продовжується формування компетентностей, які включають такі якості, як ініціативність, співпраця, здатність до роботи в колективі, комунікативні здібності, уміння вчитися, оцінювати, логічно мислити, відбирати і використовувати відомості. Тому процесу адаптації першокласників приділяється велика увага зі сторони педагогів і психологів. Також дуже необхідною на цьому етапі є інтеграція зусиль батьків і педагогів. Рекомендуємо батькам наступну інформацію щодо ознак успішної адаптації дитини до школи. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Перший урок «30 років Незалежності України» у 4-А класі

Вер
02

1 вересня 2021 року здобувачі освіти 4-А класу розпочали свій новий навчальний рік з першого уроку «30 років Незалежності України» з елементами STEM-освіти, де діти відгадували загадки одне одного про Україну, складали асоціативний кущ «Що для мене Україна» у вигляді образів, ефективно, творчо і креативно працювали в групах: створювали прапор України з Lego, гофрованого паперу, картону, дерев’яних паличок та інших матеріалів, за допомоги монетки провели STEM-дослід.

Posted By admin bnvo детальніше

Нагородження переможців Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Вони є. Вони поруч»

Вер
02

Вітаємо Марію, ученицю 4-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів, та Анастасію, вихованку Центру позашкільної освіти БНВО, – призерів Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Вони є. Вони поруч». Урочисте нагородження юних поетів відбулося 1 вересня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні. Директор Ірина Ткачук вручила дівчатам дипломи ІІІ ступеня (номінація «Знахідка») від організаторів конкурсу. Подяки отримали і педагоги, котрі підготували переможців конкурсу: Олена Стенченко (класовод 4-А класу) та Вікторія Поплавська (завідуюча організаційно-масовим відділом).

Posted By admin bnvo детальніше

День знань

Вер
02

1 вересня 2021 року двері Броварського навчально-виховного об’єднання відчинились для учнів 1-9 класів. Для першокласників був організований творчий івент «День знань». Для учнів 1-9 класів класні керівники підготували цікаві та пізнавальні перші уроки присвячені 30 річниці незалежності України.

Posted By admin bnvo детальніше

Методичне об’єднання вчителів основної школи

Сер
30

27 серпня 2021 року відбулося методичне засідання вчителів основної школи БНВО. Голова МО Тетяна Бабенко висвітлила тему «Форми і методи виховної роботи із здобувачами освіти», класні керівники долучилися до обговорення цікавих методів та прийомів таких як: «П’ять «чому?» і одне «навіщо?», «Брейнстормінг», «Метод моральних дилем», «Кейс-стаді», «Лінія цінностей» та «SWOT-аналіз».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

Чер
22

18 червня 2021 року учні 3-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО вирушили на підсумкову екскурсію з предмета Я досліджую світ та тематичного навчання до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що розташований в околицях Переяслава. Дуже важливим є етап унаочнення вивченого матеріалу, а також колективні подорожі, що роблять дітей більш дружніми, згуртованими.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід