Школа І-ІІ ступенів

Тиждень «Загадковий Космос»

Кві
12

До Дня космонавтики та авіації в 2-А класі пройшов тиждень «Загадковий Космос» у рамках місяця «Рух і час». Розпочався він захопливою екскурсією до Київського Планетарію», де діти дізналися багато цікавого та нового про Сонячну систему. Закріпили свої знання на бібліотечному уроці, відгадуючи вікторини, знайомлячись із періодичною літературою про наш Всесвіт.

Posted By admin bnvo детальніше

І шкільний етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Шкільні ігри»

Кві
12

З 4 по 11 квітня 2024 року у Броварському ліцеї № 11 проводились фізкультурно-оздоровчі заходи «Шкільні ігри».

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення бібліотечних занять для учнів 2-х класів до Міжнародного дня польоту людини в космос «Космічна подорож»

Кві
11

З метою узагальнення знань про космічні дослідження 10 квітня 2024 року для учнів 2-х класів ліцею було проведено бібліотечне заняття «Космічна подорож».

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч з майстром своєї справи

Кві
11

9 квітня 2024 року відбулася зустріч учнів 1-х класів із майстром своєї справи - бібліотекарем нашого ліцею Тетяною Поджарою. Вона розповіла дітям про свою професію, чим вона цікава і корисна для нашого суспільства, отримали нові знання про роботу бібліотеки та її роль у збереженні та поширенні культурної спадщини.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень здоров'я

Кві
08

З 1 по 5 квітня 2024 року в Броварському ліцеї №11 проводився Тиждень здоров'я, присвячений Всесвітньому дню здоров'я. Це свято встановила Всесвітня організація охорони здоров'я з метою підвищення уваги до важливості здорового способу життя по всьому світу. Його відзначають щорічно 7 квітня, і наш заклад кожного року підтримує цю прекрасну традицію. 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до Київського Планетарію

Кві
08

5 квітня 2024 року учні 2-А та 2-Б класів Броварського ліцею № 11 відвідали Київський Планетарій з метою унаочнення інформації про планети Сонячної системи, поглиблення навчального матеріалу інтегрованого курсу Я досліджую світ, тематичного місяця «Рух і час».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховна година на тему «Діалог про війну

Кві
08

5 квітня 2024 року у 8 класі відбулася виховна година на тему «Діалог про війну. Чому росію слід визнати державою-терористом?». В ході обговорення учні висловили свої аргументи про агресію росії проти України.

Posted By admin bnvo детальніше

Виховна година «Діалог про війну. Чому росію слід визнати державою-терористом?»

Кві
05

4 квітня 2024 року для учнів 9 класу Світлана Кисіль, класний керівник, провела виховну годину «Діалог про війну. Чому росію слід визнати державою-терористом?». Головна мета – ознайомлення учнів із поняттями «стереотипи» й «упередження», формування вміння розрізняти їх позитивну та негативну роль в житті суспільства, формування розуміння поняття «менталітет» і вміння визначати головні ментальні риси українця, виявляти особливості сприйняття України та українців.

Posted By admin bnvo детальніше

Відеоурок з обговоренням на тему «Діалоги про війну. Що таке війна? Які емоції у вас вона викликає?»

Кві
04

3 квітня 2024 року для учнів 5 класу був проведений відеоурок  з обговоренням на тему «Діалоги про війну. Що таке війна? Які емоції у вас вона викликає?».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховний захід «Діалоги про війну: повномасштабне вторгнення»

Кві
02

З метою формування розуміння учнями повномасштабного вторгнення рф на територію України як нової гострої фази сучасної російсько-української війни та уявлення про різні методи і чинники «гібридної» війни, яку веде росія проти України, спонукання до роздумів про спротив агресору як екзистенційну проблему української нації та держави, для учнів 7 класу 2 квітня 2024 року був проведений виховний захід «Діалоги про війну: повномасштабне вторгнення».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід