Школа І-ІІ ступенів

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
14

13 червня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу учням, вихованцям для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля, результати роботи Броварського навчально-виховного об’єднання у 2018/2019 навчальному році.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято творчості «Місто майстрів»

Травень
27

24 травня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято останнього дзвоника у формі свята творчості «Місто майстрів». Для всебічного розвитку та вдосконалення себе як успішної особистості учні 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО протягом року відвідували різноманітні гуртки. І педагоги закладу підготували сюрприз – цікаві майстер-класи, фотозони, запросивши учнів та батьків у країну творчості «Місто майстрів», де панували радість, щастя, дружба, світлі мрії та добро.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія в Парк Київська Русь

Травень
27

Останнім акордом навчального року для учнів 3 класу стала екскурсія в парк Київська Русь, під час якої учні побували в Древньому Києві та відчули атмосферу Київської Русі 5-13 століть. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Як розвинути винахідливість у дітей за допомогою аналогій?

Травень
24

Аналогія – це, мабуть, найдавніший метод пошуку нових ідей. Аналогія позначає подібність двох предметів або явищ у певних якостях або властивостях. Підводний човен схожий на рибу, літак – на птаха. Ця схожість застосовується в наукових відкриттях, винаходах, при вирішенні різних завдань. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

День вишиванки – свято національної єдності

Травень
16

16 травня 2019 року учні, вихованці та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання приєдналися до загальнонаціонального флешмобу «Вишиванка – генетичний код нації».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Найдорожчим у світі присвячується…

Травень
11

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
10

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Вишиванки дітям АТО

Травень
07

З 24 квітня по 7 травня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходила акція по збору вишиванок. Метою заходу було сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Кві
27

З 16 по 26 квітня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проведено Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою збереження життя і здоров’я учнів та вихованців. Під час Тижня безпеки проведено наступні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ