Школа І-ІІ ступенів

Екскурсія до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

Чер
22

18 червня 2021 року учні 3-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО вирушили на підсумкову екскурсію з предмета Я досліджую світ та тематичного навчання до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що розташований в околицях Переяслава. Дуже важливим є етап унаочнення вивченого матеріалу, а також колективні подорожі, що роблять дітей більш дружніми, згуртованими.

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня Конституції України

Чер
18

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції - головного нормативно-правового акта держави. Ухвалення Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливою віхою українського державотворення. Напередодні цього важливого державного свята, 16-17 червня 2021 року, для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники провели виховні заходи до Дня Конституції України.

Posted By admin bnvo детальніше

Безпека відпочинку влітку

Чер
18

З метою убезпечення здобувачів освіти в літній період з 14 по 17 червня 2021 року серед учнів 6-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено підсумкові уроки з основ здоров’я, на яких створено проєкти «Безпека відпочинку влітку».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія в Музей популярної науки і техніки ''Експериментаніум"

Чер
18

17 червня 2021 року учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали Музей популярної  науки і техніки ''Експериментаніум". Це місце, де наука стає цікавою!  Діти дізналися багато чого нового та незвичного, познайомилися з  видатними науковцями минулого, винаходи яких містить експозиція музею. 

Posted By admin bnvo детальніше

Візит до Національного музею архітектури та побуту України

Чер
15

15 червня 2021 року учні 8 класу разом із класним керівником відвідали Національний музей архітектури та побуту України «Пирогово». Музей просто неба займає дуже велику територію. Учні мали можливість переглянути українські хати та пам'ятки народного будівництва XVI-XX ст. А також насолодитись колоритом українського села та пограти в ігри на свіжому повітрі.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож у місто архітектурних пам’яток України – Львів

Чер
15

З 11 по 14 червня 2021 року учні 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО побували на екскурсії у Львові – одному з найкрасивіших міст України та східної Європи. Пішохідна екскурсія Львовом «Старе місто» дала змогу познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто завітати. 

Posted By admin bnvo детальніше

Вулиця, на якій я живу

Чер
15

Минулого тижня учні 3-А класу розпочали вивчати розділ з Я досліджую світ «Наш край». У кожної людини є те місце в Україні, де вона народилася, зростала, зробила перші кроки, промовила перше слово – маленька батьківщина, яку треба любити, берегти. Тому діти створили постери – реклами у вигляді плаката «Броварчани, дотримуйтеся порядку і чистоти», а також створили мініпроєкти «Вулиця, на якій я живу». 

Posted By admin bnvo детальніше

Вікторина-гра «Наша чудова країна – Україна»

Чер
14

11 червня 2021 року в 3-Б класі ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відбувся виховний захід - вікторина-гра «Наша чудова країна – Україна», метою якого було підведення підсумків з виховної роботи за навчальний рік, вміння працювати в команді та створити атмосфери добра, радості, дружби та взаємоповаги.

Posted By admin bnvo детальніше

Презентація проєктів із зарубіжної літератури в 5-8 класах

Чер
14

Відповідно до календарно-тематичного планування уроків зарубіжної літератури та з метою популяризації читання серед учнів у період з 31 травня по 11 червня 2021 року учні 5-8 класів презентували проєкти «Моя улюблена книга» (за вивченими протягом навчального року творами).

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумки навчального року учнів 8 класу

Чер
14

11 червня 2021 року учні 8 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО спільно з класним керівником провели виховний захід «Підсумки 2020/2021 навчального року».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід