Школа І-ІІ ступенів

«Хай буде мир в усьому світі» виховні заходи до Міжнародного Дня Миру

Вер
22

З метою поширення інформації про Міжнародний День Миру та формування активної життєвої позиції, виховання розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок кожного з нас з 17 по 21 вересня 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство учнів 1-х класів із шкільною бібліотекою

Вер
19

З метою ознайомлення учнів 1-х класів із бібліотекою закладу, з її фондами та з метою виховання шанобливого ставлення до книг 17-18 вересня 2020 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела оглядову екскурсію-знайомство.

Posted By admin bnvo детальніше

Олімпійський тиждень

Вер
18

З 14 по 18 вересня 2020 року відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу про проведення Олімпійського тижня – 2020 та з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту серед учнів, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводився Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Праця і професія

Вер
18

16 та 17 вересня 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2020/2021 навчальний рік, вихователі груп продовженого дня 1-х класів Коцик Вікторія Іванівна та Птуха Світлана Сергіївна провели профорієнтаційні заняття «Місце праці та професії в житті людини».

Posted By admin bnvo детальніше

Рекомендації батькам та педагогічному колективу щодо попередження суїцидальних тенденцій у середовищі дітей, учнів і вихованців

Вер
12

10 вересня щорічно відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. За світовою статистикою, кількість спроб суїциду і летальних випадків з кожним роком збільшується. Основними причинами можуть бути психічні розлади, проблеми у спілкуванні з родиною чи друзями, почуття самотності тощо. Тому радимо батькам і педагогічному колективу звертати увагу на зміни у поведінці дитини, на ознаки поганого самопочуття. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

Вер
12

З 7 по 11 вересня 2020 року для учнів 5-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО соціальним педагогом Пільгуй Вікторією Степанівною проводились виховні заходи до Всесвітнього дня запобігання самогубствам.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Заходи до Міжнародного дня грамотності

Вер
08

Організацією Об’єднаних Націй було прийнято вважати, 8 вересня – Міжнародним днем грамотності. Відповідно з 4 по 8 вересня 2020 року з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури в ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО проводились заходи до Міжнародного дня грамотності (писемності).

Posted By admin bnvo детальніше

Початок 2020/2021 навчального року в Броварському навчально-виховному об’єднанні

Вер
01

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні традиційного свята Першого дзвоника у Броварському навчально-виховному об’єднанні цьогоріч не проводилось. Проте для тих, хто вперше йшов до школи було організовано святкову зустріч. Першокласників та їх батьків привітала, побажавши успіхів та міцного здоров’я, директор БНВО, Ірина Олександрівна Ткачук. А також свою дружню підтримку висловили учні 4 класу.

Posted By admin bnvo детальніше

Увага!

Сер
21

25 серпня 2020 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведе онлай-вікторину «Моя Україна!», приурочену до Дня Незалежності України.

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

За підсумками Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2020» найвищою нагородою, Дипломом УМАКО «Сузір’я», за відео «Планета Minecraft» у номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво» І місце отримав Пшеничний Тихон, учень 4 класу Броварського навчально-виховного об’єднання (класний керівник Сіромолот Н.О.).

Posted By admin bnvo детальніше

Корисні канікули

Травень
30

З метою проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, для учнів 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО була проведена виховна година "Корисні канікули", під час якої майбутні другокласники закріпили правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з незнайомими людьми та поводження з тваринами.

Posted By admin bnvo детальніше

Дитячі мрії про літній відпочинок

Травень
30

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Літо - це не лише гарна пора року, це насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля. Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО у малюнках відобразили свої мрії про літній відпочинок. Бажаємо, щоб дитячі мрії збулися вже цього літа!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Квітковий весняний розмай

Травень
30

Останній навчальний тиждень учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО провели, спостерігаючи за весняним різнобарв’ям! На онлайн-уроці з мистецтва ми озирнулися навколо і побачили весняне буяння садів, квітковий розмай, радісний спів пташок, послухали пісню жайворонка Петра Чайковського. Це все піднімає настрій, викликає приємні емоції, особливо перед початком літніх канікул!

Posted By admin bnvo детальніше

Прощавай, 2 клас!

Травень
29

Сьогодні, 29 травня 2020 року, для учнів  2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року.  На останньому онлайн-уроці школярі розповіли про свої плани на літо, пригадали цікаві моменти з дистанційного навчання, повторили правила безпечної поведінки під час канікул та побажали один одному гарного літнього відпочинку.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід