Школа І-ІІ ступенів

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

За підсумками Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2020» найвищою нагородою, Дипломом УМАКО «Сузір’я», за відео «Планета Minecraft» у номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво» І місце отримав Пшеничний Тихон, учень 4 класу Броварського навчально-виховного об’єднання (класний керівник Сіромолот Н.О.).

Posted By admin bnvo детальніше

Корисні канікули

Травень
30

З метою проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, для учнів 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО була проведена виховна година "Корисні канікули", під час якої майбутні другокласники закріпили правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з незнайомими людьми та поводження з тваринами.

Posted By admin bnvo детальніше

Дитячі мрії про літній відпочинок

Травень
30

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Літо - це не лише гарна пора року, це насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля. Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО у малюнках відобразили свої мрії про літній відпочинок. Бажаємо, щоб дитячі мрії збулися вже цього літа!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Квітковий весняний розмай

Травень
30

Останній навчальний тиждень учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО провели, спостерігаючи за весняним різнобарв’ям! На онлайн-уроці з мистецтва ми озирнулися навколо і побачили весняне буяння садів, квітковий розмай, радісний спів пташок, послухали пісню жайворонка Петра Чайковського. Це все піднімає настрій, викликає приємні емоції, особливо перед початком літніх канікул!

Posted By admin bnvo детальніше

Прощавай, 2 клас!

Травень
29

Сьогодні, 29 травня 2020 року, для учнів  2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року.  На останньому онлайн-уроці школярі розповіли про свої плани на літо, пригадали цікаві моменти з дистанційного навчання, повторили правила безпечної поведінки під час канікул та побажали один одному гарного літнього відпочинку.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (виховник Поплавська В.В.) виборов почесне ІІ місце у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Україна – моя Батьківщина

Травень
28

Україна – це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Це наша мати – Батьківщина. Так, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, поваги до народних символів України, учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виконали композицію «Україна – моя Батьківщина». Це була  підсумкова робота учнів у початковій школі.

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомимось з театральним мистецтвом

Травень
27

Цього тижня учні 2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО на онлайн-уроці з образотворчого мистецтва знайомилися з театром та кіномистецтвом. Школярі переглянули навчальне відео «Історія створення театру», прослухали фрагменти з балету «Лускунчик», переглянули зображення відомих кіногероїв.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітрини магазинів

Травень
27

Відповідно до навчального плану, з метою уявлення учнів про поняття оформлення вітрин як один із різновидів прикладного мистецтва, прийоми групування предметів різних за розміром та кольором, учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виконали композицію «Вітрини магазинів».

Posted By admin bnvo детальніше

Хто живе в пеньку

Травень
27

Вивчаючи та досліджуючи навколишній світ, учні 2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО дізналися багато цікавого про користь старих пеньків, що є житлом для багатьох видів живих організмів. Учні творчо підійшли до виконання завдання і разом з батьками створили чудові макети, малюнки, які допоможуть запам’ятати матеріал.

Posted By admin bnvo детальніше

Добра справа для природи

Травень
27

Проблеми екології дуже цікавлять учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, тому вони теж беруть активну участь у їх вирішенні. Цього разу школярі взяли участь у навчальному проекті з природознавства «Добра справа для природи». Ключовим питанням до проекту було: «Чим діти можуть допомогти збереженню природи рідного краю?».

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
26

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (педагог-виховник Поплавська В.В.) виборов І місце у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Символи України

Травень
25

На цьому тижні учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО з предмету "Я досліджую світ" закінчили вивчення теми "Символи України". Для закріплення здобутих знань діти виконали творчі роботи на подану тему. Кожна робота сприяла формуванню національної свідомості учнів, вихованню поваги й любові до України, її державних та народних символів.

Posted By admin bnvo детальніше

Корона для принца та принцеси

Травень
25

Цього тижня учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО на онлайн-уроці з мистецтва подорожували світом театру. Ми доторкнулися до театрального мистецтва, що захоплює дорослих і дітей, адже актори проживають на сцені життя реальних і вигаданих персонажів, не залишаючи глядачів байдужими до дійства. Домашнім завданням було виготовити з кольорового паперу, картону корону для принца чи принцеси і відчути себе актором на сцені.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід