Школа І-ІІ ступенів

Участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»

Гру
06

Рій "Козацька слава" ЗОШ І-ІІІ ступенів БНВО прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая».

Posted By admin bnvo детальніше

День боротьби зі СНІДом

Гру
06

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності до ВІЛ-інфікованих, особливо акцентує увагу на тому, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. З 29 листопада по 3 грудня 2021 року у закладі класні керівники провели просвітницькі заходи для здобувачів освіти.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень доброчесності

Гру
06

Відповідно до листа Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області від 26.11.2021 №01-05/209 з метою актуалізації серед учнів знань з етики та доброчесності та спонукання до доброчесної поведінки в повсякденному житті з 29 листопада по 3 грудня 2021 року у ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено Тиждень доброчесності.

Posted By admin bnvo детальніше

Друкар та столяр - професії типу людина-техніка

Гру
03

2 грудня 2021 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2021/2022 н.р., для учнів 3-А класу ЗОШ І-ІІ ст. Наталія Гордун, вихователь ГПД, провела годину спілкування «Друкар та столяр - професії типу людина-техніка».

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо!!!

Гру
02

За підсумками обласного онлайн флешмобу «Живи цікаво та безпечно!» в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відзначено Сертифікатами за участь здобувачів освіти та керівників гуртків Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. Отримано 22 сертифікати (участь взяли вихованці гуртків: «Розфарбований світ», керівник Олена Карпуніна, «Чарівні фарби», керівник Олена Бєлановська, «Веселий пензлик», керівник Олена Знатнова, «Чарівні прикраси», керівник Лілія Матвєєва, «LEGO-конструювання», керівник Оксана Маркіна, «Дизайн і технології», керівник Наталія Шарик, та учні ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання 1-4 класи).

Posted By admin bnvo детальніше

Онлайн безпека. Кілька порад, які допоможуть батькам в епоху цифрового батьківства

Гру
02

Шановні батьки та педагоги! З нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства та Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», вашій увазі пропонується брошура «Батьківство в цифрову епоху» з рекомендаціями для батьків щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в Інтернеті (режим доступу: https://rm.coe.int/parenting-in-digital-age-1-uk-/1680a13216).

Posted By admin bnvo детальніше

Загальноміський online-фестиваль патріотичної творчості «З Україною в серці»

Лис
30

29 листопада 2021 року для участі в загальноміському online-фестивалі патріотичної творчості «З Україною в серці» подано яскраві роботи вихованців гуртків Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання.

Posted By admin bnvo детальніше

Найщиріші вітання для воїнів України

Лис
30

29 листопада 2021 року учні 1-8 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та вихованці Центру розвитку дитини, рою «Козацька варта» взяли активну участь в акції «Привітай українського воїна з Новим роком та Різдвом!».

Posted By admin bnvo детальніше

Допоки пам'ять в серці не згасає

Лис
29

Голодомор – це геноцид української нації, вчинений в 1932-1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 22 по 26 листопада 2021 року в ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Посвята в читачі учнів 2-х класів

Лис
29

19 та 26 листопада 2021 року учні 5 класу провели посвяту в читачі для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів «У казковому царстві». У формі інсценізацій п’ятикласники провели вікторину на знання героїв казок, повторили правила користування книгами.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід