Школа І-ІІ ступенів

Результати адаптації учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО

Гру
02

Вступ до школи і період адаптації до нових умов дослідники часто відносять до найдраматичніших подій у житті дитини. Це пов'язано з психологічними труднощами пристосування дітей до систематичного шкільного навчання. При цьому рівень дезадаптації дітей і форми її прояву відрізняються за ступенем виразності - від легких поведінкових і мотиваційних порушень, пов'язаних зі шкільним життям, відмовою дітей відвідувати школу на ранніх етапах навчання, і як наслідок виникнення шкільної фобії. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Скажемо СНІДу – ні!

Гру
02

1 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники, практичні психологи провели різноманітні тематичні просвітницькі заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Змагання «Швидше! Вище! Сильніше!»

Гру
02

1 грудня 2020 року між командою «Гетьман» та роєм «Козацька слава», учнів 5-6 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, були проведені змагання під олімпійським девізом «Швидше! Вище! Сильніше!».

 

Posted By admin bnvo детальніше

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Гру
02

1 та 2 грудня 2020 року практичні психологи Пільгуй В.С та Овсяницька М.М. провели для учнів 4-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО інформаційні хвилинки «Коротко про ВІЛ».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Звіт про проведення другого тижня спортчеленджу «Спорт родиною»

Гру
02

З 24 листопада по 1 грудня 2020 року в рамках участі Броварського навчально-виховного об’єднання у конкурсі «Спортчелендж» з учнями та батьками за умовами конкурсу було проведено ряд активностей. Родини учнів 1-8 класів надсилали сімейні фото та відео як вони займаються спортом, активно відпочивають та роблять різноманітні фізичні вправи.

Posted By admin bnvo детальніше

Виховуємо майбутніх чемпіонів

Лис
30

27 листопада 2020 року, в рамках проведення спортчеленджу, з метою пропагування здорового способу життя та фізичних активностей керівник гуртка «Хортинг» Трибель О.О. провела показові виступи та змагання серед вихованців гуртка. Найстаранніші отримали нагороди.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо!

Лис
30

Найкращі роботи учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання ввійшли у збірку юних поетів нашого міста «Тобі, Україно моя…». Вітаємо:

  • Івана Астапенка та Кіру Бранець, учнів 2-А класу (класовод О.Г.Пляскіна);
  • Вікторію Заболотну та Марію Федорченко, учнів 3-А класу (класовод О.П.Стенченко);
  • Віталія Самсоненка, учня 3-Б класу (класовод І.А.Фролова);
  • Діану Соломуху, ученицю 4 класу (класовод В.О.Вальченко).
Posted By admin bnvo детальніше

Патріотичні ранкові зарядки від рою «Козацька слава»

Лис
28

У період з 23 по 27 листопада 2020 року для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО вихованцями рою «Козацька слава» були проведені патріотичні ранкові зарядки.

 

Posted By admin bnvo детальніше

«Допоки пам'ять в серці не згасає»

Лис
28

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. У ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО протягом 25-27 листопада 2020 року проводились виховні заходи циклу «Допоки пам'ять в серці не згасає».

Posted By admin bnvo детальніше

Показові виступи з ушу

Лис
27

26 листопада 2020 року, в рамках проведення спортчеленджу, керівник гуртка «Ушу», майстер спорту Міжнародного класу Ломенко О.В організував для вихованці гуртка показові виступи. На заняття були запрошені учні, котрі цього року тільки почали займатися цим видом спорту. 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід