Школа І-ІІ ступенів

Навчальна екскурсія до супермаркету

Вер
20

18 та 19 вересня 2019 року учні 2-А класу, досліджуючи тему «Грошова одиниця України. Робимо покупки» з предмету «Я досліджую світ», з практичною метою відвідали місцевий супермаркет, де вчилися самостійно робити покупки.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський тиждень #РазомПротиБулінгу

Вер
19

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 вересня по 20 вересня 2019 року проводиться Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом: Разом Проти Булінгу. Учні та класні керівники БНВО долучились до даного заходу. Відповідно з 16 вересня по 19 вересня 2019 року проводились різноманітні заходи, спрямовані на інформування учнів про проблеми дружби та ворожнечі, насилля та жорстокості, булінгу та адміністративної відповідальності за його вчинення.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення Олімпійського тижня у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Вер
18

Відповідно до плану роботи організаційно масового відділу БНВО про проведення Олімпійського тижня – 2019 та з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту серед учнів, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 09 по 17 вересня 2019 року пройшов Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Показові виступи з ушу

Вер
18

17 вересня 2019 року для учнів 1-5 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО було організовано зустріч із майстром спорту Міжнародного класу Ломенком Олегом Володимировичем. 

Posted By admin bnvo детальніше

«Олімпійські класні години»

Вер
15

Протягом тижня, з 9 по 13 вересня 2019 року, класні керівники 1-7 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО провели «Олімпійські класні години», на яких ознайомили учнів із історією, символікою, присягою Олімпійських ігор.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою» для учнів 1-х класів БНВО

Вер
15

З метою виховання бережливого ставлення до книги та розвитку читацьких інтересів 13 вересня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою».

Posted By admin bnvo детальніше

«Швидше! Вище! Сильніше!»

Вер
13

12 вересня 2019 року в рамках проведення Олімпійського тижня під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше!» вчитель фізкультури Зубченко Людмила Владиславівна провела для учнів 5 класу урок фізичної культури насичений різноманітними естафетами.

Posted By admin bnvo детальніше

До 125-річчя від дня народження Олександра Довженка

Вер
11

10 вересня 2019 року українська й світова спільнота відзначала 125 річницю від дня народження видатного кінорежисера, сценариста, документаліста, письменника, художника, педагога; одного з основоположників українського кінематографа Олександра Петровича Довженка. Тому для учнів 7 та 11 класів були проведені бесіди на тему «Довженко та його місце в українському кінематографі».

Posted By admin bnvo детальніше

250 річниця від дня народження Івана Котляревського

Вер
10

9 вересня 2019 року відзначалась 250-річчя від дня народження українського письменника, поета, драматурга та засновника нової української літератури – Івана Петровича Котляревського. З нагоди ювілею учні 5 класу переглянули відеофільм про Івана Котляревського. Для учнів 6 та 7 класів вчителем української літератури Колтко Марією Олександрівною було проведено годину спілкування на тему «Основоположник української літературної мови». А для учнів 11 класу вчителем української літератури Бабенко Тетяною Олександрівною проведена бесіда на тему «І огник, ним засвічений не згас».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Школа І-ІІ ступенів

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ