Центр розвитку дитини

Адміністрація та педагогічний колектив Броварського навчально-виховного об'єднання висловлює подяку батькам за допомогу закладу у розвитку матеріально-технічної бази, виконання статутних цілей та господарських потреб.

Центр розвитку дитини – структурний підрозділ Броварського навчально-виховного об'єднання для дітей віком від трьох до шести років, де забезпечується їх розумовий, психологічний та фізичний розвиток.

Наш Центр – це перша сходинка до адаптації в соціумі дітей дошкільного віку. У вересні 1996 року він відкрив свої двері для перших вихованців. 

З вересня 2012 року розпочала свою роботу філія Центру розвитку дитини, яка розмістилася за адресою – вулиця Київська, 1.

1 вересня 2016 року гостинно запросила маленьких дошкільнят філія за адресою: вулиця М.Лагунової, 6.

На даний час Центр розвитку дитини Броварського навчально- виховного об’єднання налічує: шість груп повного дня перебування:

  • дві групи – «Дзвіночок»  (15 місць) та «Барвінок» (12 місць) для дітей віком 3-4 років;
  • дві групи – «Сонечко» (20 місць) та «Веселка» (15 місць) для дітей 4-5 років;
  • дві групи – «Малятко» (20 місць) та «АБВГДейка» (20 місць) для дітей 5-6 років.

Маленькі дошкільнята мають повноцінне харчування, денний сон, прогулянки на свіжому повітрі, ігри; отримують знання з різних розділів навчальної програми;  розвивають вміння та навички, необхідні для вступу до школи та успішного навчання. Режим роботи груп з повним днем перебуванням складає десять годин, режим дня Центру розвитку дитини організовано з урахуванням віку дітей, а також побажань і потреб батьків.

У Центрі розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання працюють групи підготовки дітей до школи:

  • «Світлячок» (15 місць),  
  • «Пізнайко» (15 місць).

Педагогічний колектив втілює в життя державну політику в сфері освітньої діяльності. Організація освітньо процесу підпорядкована основним вимогам Базового компонента дошкільної освіти України, а також програмі розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програмі розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

В освітньому процесі використовуються такі основні форми роботи з дітьми: спеціально організована навчальна діяльність (заняття); ігри, самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова та дослідницька); індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, свята та розваги.

Організована освітня діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня. В окремих випадках допускається проведення деяких занять у другій половині дня.

 

 

 

 

 

 

Мережа груп Центру розвитку дитини

Методична скарбничка

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід