Бібліотека

Знайомство учнів 1-х класів із шкільною бібліотекою

Вер
19

З метою ознайомлення учнів 1-х класів із бібліотекою закладу, з її фондами та з метою виховання шанобливого ставлення до книг 17-18 вересня 2020 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела оглядову екскурсію-знайомство.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Лют
21

Події Революції Гідності доводять, що українці готові проявляти вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість задля цілісності країни.  Небесна сотня ціною свого життя відстояла інтереси українців, захистила від свавілля та режиму тодішньої влади. З 18 по 20 лютого 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили заходи з метою виховання гідних патріотів України та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 4 класу до Броварської дитячої бібліотеки

Лют
21

20 лютого 2020 року учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали міську дитячу бібліотеку. Завідуюча бібліотекою Туник В.В. та бібліограф Дем’янчук Л.М. ознайомили школярів із книжковою виставкою в бібліотеці «Герої Небесної Сотні» та зробили огляд літератури, супроводжуючи розповідь уривками відео про героїв Небесної Сотні. 

Posted By admin bnvo детальніше

Традиції зимових свят

Гру
19

З метою виховання поваги до традицій українського народу 19 грудня 2019 року для учнів 5 класу бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела заняття «Традиції зимових свят».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до міської дитячої бібліотеки вихованців Центру розвитку дитини

Лис
28

З метою ознайомлення з професією бібліотекар та формування читацьких інтересів, виховання шанобливого ставлення до книг, розвитку навиків слухання  28 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини груп «Сонечко» та «Малятко»  бібліотекарем Поджарою Т.А. та вихователями Палюх К.М., Петрушкевич С.В. було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури до дня пам’яті жертв голодоморів в Україні «Тільки пам’ять не сивіє…»

Лис
22

З метою вшанування пам’яті  про  людей, що стали жертвами голодоморів в Україні в 20-30-х роках ХХ століття 21 листопада 2019 року  для учнів 5 класу бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Доброта – краса людської душі»

Лис
22

З метою ознайомлення із бібліотекою закладу, з її наповненням та виховання бережливого ставлення до книг 21 та 22 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини бібліотекарем закладу були проведені бібліотечні заняття «Доброта – краса людської душі».

Posted By admin bnvo детальніше

Акція «За здорове життя!»

Лис
18

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 15 жовтня по 15 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла акція «За здорове життя!». Виховні заходи проходили у всіх структурних підрозділах БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України»

Лис
15

З метою виховання поваги до історичного минулого нашого народу та формування бережливого ставлення до писемних пам’яток  українців від дохристиянських часів до сучасних факсимільних видань 15 листопада 2019 року бібліотекарем закладу для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України».

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Наша мова солов’їна»

Лис
08

З метою виховання поваги до української мови та вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця, автора «Повісті минулих літ», послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, 8 листопада 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем Поджарою Т.А. було проведено бібліотечне заняття «Наша мова солов’їна» до Дня української писемності та мови.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення огляду виставки однієї книги «Броварські шляхи Кобзаря» краєзнавця Дмитра Гамалія та до 100-річчя від дня його народження

Лис
07

З метою вшанування пам’яті дослідника минувшини рідного краю Дмитра Гамалія, а також з нагоди 25 річчя виходу його книги «Броварські шляхи Кобзаря», яка користується великою популярністю серед учнів, учителів, шанувальників рідного краю, шевченківського слова, 6 листопада 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд  виставки однієї книги «Броварські шляхи Кобзаря».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-х класів до Броварської міської дитячої бібліотеки

Жов
28

З метою ознайомлення із професією бібліотекаря, виховання поваги та шани до книжок і читання в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 25 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено екскурсію до Броварської міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож у світ казки

Жов
24

З метою виховання культури читання та формування навиків декламування, розвитку творчих здібностей та уміння презентувати себе як героя улюбленої книги 24 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем та учнями 5 класу було проведено виховний захід – посвяту в читачі «Подорож у світ казки».

Posted By admin bnvo детальніше

Наша слава не вмре, не загине…

Жов
13

З метою виховання поваги до відваги та нескореності наших захисників 11 жовтня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Наша слава не вмре, не загине…».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід