Бібліотека

Наша мова

Лис
10

З метою виявлення знань норм літературної вимови та письма для учнів 5 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО до Дня української писемності та мови 9 листопада 2017 року бібліотекарем закладу  було проведено мовознавчу вікторину «Наша мова».

Posted By levnata детальніше

Екскурсія учнів 1 класу до міської дитячої бібліотеки

Жов
27

З метою ознайомлення з професіями, пов’язаними зі створенням, ілюструванням,  видавництвом та збереженням книг, 27 жовтня 2017 року для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу та класоводом було проведено екскурсію до Броварської міської бібліотеки.

Posted By levnata детальніше

Найкращий читач БНВО – 2017

Жов
27

З метою розширення читацьких інтересів та виховання поваги та шани до книг і читання 26 жовтня 2017 року для учнів 2, 3 та 5 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела виховний захід – конкурс «Найкращий читач – 2017».

Posted By levnata детальніше

Чи уважний ти читач?

Жов
25

З метою розширення читацьких інтересів та знань учнів про книги та читання 24 жовтня 2017 року для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела бібліотечне заняття «Чи уважний ти читач?».

Posted By levnata детальніше

Посвята у читачі учнів 1 класу

Жов
12

З метою виховання любові та поваги до книг та людей, що їх створюють, бережливого ставлення до вікових надбань людства у книгах 11 жовтня 2017 року бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела бібліотечне свято «Посвята у читачі» для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО.

Posted By levnata детальніше

Читай, твори, пізнавай!

Вер
29

Щороку у кінці вересня ось уже 19 років вся Україна святкує Всеукраїнський день бібліотек. У шкільній бібліотеці Броварського навчально-виховного об’єднання 28-29 вересня 2017 року було проведено День відкритих дверей під гаслом: «Читай, твори, пізнавай!».

Posted By levnata детальніше

Книжкові виставки у бібліотеці закладу

Вер
25

З метою виховання патріотизму, відданості своїй Батьківщині, віри у нескореність українського народу 25 вересня 2017 року бібліотекар закладу для учнів 11 класу Ліцею БНВО провела бібліотечний огляд літератури книжкових виставок «Нескорена земля Київщини» та «Партизанська звитяга».

Posted By levnata детальніше

Безпека дорожнього руху

Вер
19

З метою виховання уваги учнів як учасників дорожнього руху, 18 вересня 2017 року для учнів 11 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела вікторину «Безпека дорожнього руху».

 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до бібліотеки учнів 1 класу

Вер
14

З метою ознайомлення учнів 1 класу із роботою шкільної бібліотеки, виховання любові та шани до книги, поваги до людей, що працюють над створенням книг, 13 вересня 2017 року в бібліотеці БНВО бібліотекарем було проведено екскурсію-знайомство для  першокласників.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ