Бібліотека

Акція «За здорове життя!»

Лис
18

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 15 жовтня по 15 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла акція «За здорове життя!». Виховні заходи проходили у всіх структурних підрозділах БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України»

Лис
15

З метою виховання поваги до історичного минулого нашого народу та формування бережливого ставлення до писемних пам’яток  українців від дохристиянських часів до сучасних факсимільних видань 15 листопада 2019 року бібліотекарем закладу для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України».

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Наша мова солов’їна»

Лис
08

З метою виховання поваги до української мови та вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця, автора «Повісті минулих літ», послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, 8 листопада 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем Поджарою Т.А. було проведено бібліотечне заняття «Наша мова солов’їна» до Дня української писемності та мови.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення огляду виставки однієї книги «Броварські шляхи Кобзаря» краєзнавця Дмитра Гамалія та до 100-річчя від дня його народження

Лис
07

З метою вшанування пам’яті дослідника минувшини рідного краю Дмитра Гамалія, а також з нагоди 25 річчя виходу його книги «Броварські шляхи Кобзаря», яка користується великою популярністю серед учнів, учителів, шанувальників рідного краю, шевченківського слова, 6 листопада 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд  виставки однієї книги «Броварські шляхи Кобзаря».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-х класів до Броварської міської дитячої бібліотеки

Жов
28

З метою ознайомлення із професією бібліотекаря, виховання поваги та шани до книжок і читання в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 25 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено екскурсію до Броварської міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож у світ казки

Жов
24

З метою виховання культури читання та формування навиків декламування, розвитку творчих здібностей та уміння презентувати себе як героя улюбленої книги 24 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем та учнями 5 класу було проведено виховний захід – посвяту в читачі «Подорож у світ казки».

Posted By admin bnvo детальніше

Наша слава не вмре, не загине…

Жов
13

З метою виховання поваги до відваги та нескореності наших захисників 11 жовтня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Наша слава не вмре, не загине…».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до бібіліотеки

Жов
11

10 жовтня 2019 року учні 2-А класу, досліджуючи книги, як спосіб пізнання інформації, відвідали бібліотеку БНВО. Бібліотекар Поджара Тетяна Аркадіївна нагадала дітям про будову книги, розташування книг у бібліотеці, презентувала на виставці книжки-ювіляри, що мають, навіть, 450 років!

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою» для учнів 1-х класів БНВО

Вер
15

З метою виховання бережливого ставлення до книги та розвитку читацьких інтересів 13 вересня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ