Бібліотека

Бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою» для учнів 1-х класів БНВО

Вер
15

З метою виховання бережливого ставлення до книги та розвитку читацьких інтересів 13 вересня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено бібліотечне заняття «Знайомство з бібліотекою».

Posted By admin bnvo детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
10

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Чорнобиль. Попередження. Набат

Кві
25

24 квітня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля» до 33-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Posted By admin bnvo детальніше

Збереження книг

Кві
25

З метою виховання культури читання та бережливого ставлення до книг 24 квітня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Збереження книг».

Posted By admin bnvo детальніше

Душа тисячоліть шукає себе в слові

Кві
22

З метою формування культури читацьких інтересів, виховання чіткої громадянської позиції для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО 22 квітня 2019 року бібліотекарем закладу було проведено бібліотечне заняття «Душа тисячоліть шукає себе в слові».

Posted By admin bnvo детальніше

Посвята в читачі "Казковий карнавал"

Кві
04

З метою формування читацьких інтересів та виховання бережливого ставлення до книги та з нагоди Міжнародного дня дитячої та юнацької книги 3 квітня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено виховний захід «Посвята в читачі. Казковий карнавал».

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про проведення виховних заходів до 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Бер
19

З 6 по 15 березня 2019 року традиційно педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання проводять різноманітні заходи, відзначаючи разом з усією Україною цю знаменну дату – День народження генія українського народу Т.Г.Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-Б класу до міської дитячої бібліотеки

Лют
28

З метою ознайомлення першокласників із системою роботи бібліотечних закладів, виховання культури читання та бережливого ставлення до книг 27 лютого 2019 року бібліотекарем закладу Поджарою Т.А., класоводом Кошель Н.М. та вихователем групи продовженого дня Шелест Г.В. для учнів 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

О, мово рідна, хто без тебе я!

Лют
22

З  метою виховання любові та поваги до рідної мови 22 лютого 2019 року для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд книжкової виставки «Мова ділових людей» та проведено вікторину «О, мово рідна, хто без тебе я!»

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ