Бібліотека

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гру
11

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО педагогами та психологами закладу було проведено ряд виховних заходів відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Скажемо СНІДу – ні!

Гру
02

1 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники, практичні психологи провели різноманітні тематичні просвітницькі заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Мова наша солов’їна

Лис
10

4-9 листопада 2020 року на передодні свята – Дня української писемності та мови у Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи для вихованців Центру розвитку дитини та учнів 1-8 класах ЗОШ І-ІІ ступенів.

Posted By admin bnvo детальніше

Голосні читання творів В.О.Сухомлинського на екологічну тематику

Жов
09

В рамках проведення заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за темою «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» та з метою виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища 8 жовтня 2020 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Голосні читання творів В.О. Сухомлинського на екологічну тематику».

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство учнів 1-х класів із шкільною бібліотекою

Вер
19

З метою ознайомлення учнів 1-х класів із бібліотекою закладу, з її фондами та з метою виховання шанобливого ставлення до книг 17-18 вересня 2020 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела оглядову екскурсію-знайомство.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Лют
21

Події Революції Гідності доводять, що українці готові проявляти вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість задля цілісності країни.  Небесна сотня ціною свого життя відстояла інтереси українців, захистила від свавілля та режиму тодішньої влади. З 18 по 20 лютого 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили заходи з метою виховання гідних патріотів України та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 4 класу до Броварської дитячої бібліотеки

Лют
21

20 лютого 2020 року учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали міську дитячу бібліотеку. Завідуюча бібліотекою Туник В.В. та бібліограф Дем’янчук Л.М. ознайомили школярів із книжковою виставкою в бібліотеці «Герої Небесної Сотні» та зробили огляд літератури, супроводжуючи розповідь уривками відео про героїв Небесної Сотні. 

Posted By admin bnvo детальніше

Традиції зимових свят

Гру
19

З метою виховання поваги до традицій українського народу 19 грудня 2019 року для учнів 5 класу бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела заняття «Традиції зимових свят».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до міської дитячої бібліотеки вихованців Центру розвитку дитини

Лис
28

З метою ознайомлення з професією бібліотекар та формування читацьких інтересів, виховання шанобливого ставлення до книг, розвитку навиків слухання  28 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини груп «Сонечко» та «Малятко»  бібліотекарем Поджарою Т.А. та вихователями Палюх К.М., Петрушкевич С.В. було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід