Бібліотека

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Лют
21

Події Революції Гідності доводять, що українці готові проявляти вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість задля цілісності країни.  Небесна сотня ціною свого життя відстояла інтереси українців, захистила від свавілля та режиму тодішньої влади. З 18 по 20 лютого 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили заходи з метою виховання гідних патріотів України та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 4 класу до Броварської дитячої бібліотеки

Лют
21

20 лютого 2020 року учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали міську дитячу бібліотеку. Завідуюча бібліотекою Туник В.В. та бібліограф Дем’янчук Л.М. ознайомили школярів із книжковою виставкою в бібліотеці «Герої Небесної Сотні» та зробили огляд літератури, супроводжуючи розповідь уривками відео про героїв Небесної Сотні. 

Posted By admin bnvo детальніше

Традиції зимових свят

Гру
19

З метою виховання поваги до традицій українського народу 19 грудня 2019 року для учнів 5 класу бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела заняття «Традиції зимових свят».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до міської дитячої бібліотеки вихованців Центру розвитку дитини

Лис
28

З метою ознайомлення з професією бібліотекар та формування читацьких інтересів, виховання шанобливого ставлення до книг, розвитку навиків слухання  28 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини груп «Сонечко» та «Малятко»  бібліотекарем Поджарою Т.А. та вихователями Палюх К.М., Петрушкевич С.В. було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури до дня пам’яті жертв голодоморів в Україні «Тільки пам’ять не сивіє…»

Лис
22

З метою вшанування пам’яті  про  людей, що стали жертвами голодоморів в Україні в 20-30-х роках ХХ століття 21 листопада 2019 року  для учнів 5 класу бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Доброта – краса людської душі»

Лис
22

З метою ознайомлення із бібліотекою закладу, з її наповненням та виховання бережливого ставлення до книг 21 та 22 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини бібліотекарем закладу були проведені бібліотечні заняття «Доброта – краса людської душі».

Posted By admin bnvo детальніше

Акція «За здорове життя!»

Лис
18

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 15 жовтня по 15 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла акція «За здорове життя!». Виховні заходи проходили у всіх структурних підрозділах БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України»

Лис
15

З метою виховання поваги до історичного минулого нашого народу та формування бережливого ставлення до писемних пам’яток  українців від дохристиянських часів до сучасних факсимільних видань 15 листопада 2019 року бібліотекарем закладу для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено бібліотечне заняття «Писемні пам’ятки України».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ