Бібліотека

Відвідування міської дитячої бібліотеки

Чер
11

З метою закріплення знань про бібліотеку та роботу людей, пов’язаних з поширенням уваги до читання 10 червня 2021 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали Броварську міську дитячу бібліотеку.

Posted By admin bnvo детальніше

Носії інформації в бібліотеці

Бер
19

З метою формування медіаграмотності, виховання любові до читання, розвитку самоосвіти 19 березня 2021 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечні заняття «Носії інформації в бібліотеці».

Posted By admin bnvo детальніше

Шевченкове вічне слово

Бер
12

З метою виховання любові до Батьківщини, шани та поваги до творчості видатного сина України Т.Г.Шевченка 11 березня 2021 року для учнів 6-7 класів було проведено виховний захід «Шевченкове вічне слово».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Всесвітній день читання вголос

Лют
08

З метою розвитку читацьких інтересів 3, 5 лютого 2021 року для учнів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено заняття до Всесвітнього дня читання, присвячене 150-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гру
11

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО педагогами та психологами закладу було проведено ряд виховних заходів відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Скажемо СНІДу – ні!

Гру
02

1 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники, практичні психологи провели різноманітні тематичні просвітницькі заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Мова наша солов’їна

Лис
10

4-9 листопада 2020 року на передодні свята – Дня української писемності та мови у Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи для вихованців Центру розвитку дитини та учнів 1-8 класах ЗОШ І-ІІ ступенів.

Posted By admin bnvo детальніше

Голосні читання творів В.О.Сухомлинського на екологічну тематику

Жов
09

В рамках проведення заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за темою «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» та з метою виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища 8 жовтня 2020 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Голосні читання творів В.О. Сухомлинського на екологічну тематику».

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство учнів 1-х класів із шкільною бібліотекою

Вер
19

З метою ознайомлення учнів 1-х класів із бібліотекою закладу, з її фондами та з метою виховання шанобливого ставлення до книг 17-18 вересня 2020 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела оглядову екскурсію-знайомство.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід