Бібліотека

Носії інформації в бібліотеці

Бер
19

З метою формування медіаграмотності, виховання любові до читання, розвитку самоосвіти 19 березня 2021 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечні заняття «Носії інформації в бібліотеці».

Posted By admin bnvo детальніше

Шевченкове вічне слово

Бер
12

З метою виховання любові до Батьківщини, шани та поваги до творчості видатного сина України Т.Г.Шевченка 11 березня 2021 року для учнів 6-7 класів було проведено виховний захід «Шевченкове вічне слово».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Всесвітній день читання вголос

Лют
08

З метою розвитку читацьких інтересів 3, 5 лютого 2021 року для учнів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено заняття до Всесвітнього дня читання, присвячене 150-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гру
11

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО педагогами та психологами закладу було проведено ряд виховних заходів відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Скажемо СНІДу – ні!

Гру
02

1 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники, практичні психологи провели різноманітні тематичні просвітницькі заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Мова наша солов’їна

Лис
10

4-9 листопада 2020 року на передодні свята – Дня української писемності та мови у Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи для вихованців Центру розвитку дитини та учнів 1-8 класах ЗОШ І-ІІ ступенів.

Posted By admin bnvo детальніше

Голосні читання творів В.О.Сухомлинського на екологічну тематику

Жов
09

В рамках проведення заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за темою «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» та з метою виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища 8 жовтня 2020 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Голосні читання творів В.О. Сухомлинського на екологічну тематику».

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство учнів 1-х класів із шкільною бібліотекою

Вер
19

З метою ознайомлення учнів 1-х класів із бібліотекою закладу, з її фондами та з метою виховання шанобливого ставлення до книг 17-18 вересня 2020 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела оглядову екскурсію-знайомство.

Posted By admin bnvo детальніше

Огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай»

Бер
10

З метою ознайомлення із цікавими фактами біографії Тараса Григоровича Шевченка та виховання поваги та шани до мистецького набутку Кобзаря 5 та 6 березня 2020 року бібліотекарем для учнів 3 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено огляд виставки літератури «Шевченко – український джедай».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Лют
21

Події Революції Гідності доводять, що українці готові проявляти вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість задля цілісності країни.  Небесна сотня ціною свого життя відстояла інтереси українців, захистила від свавілля та режиму тодішньої влади. З 18 по 20 лютого 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили заходи з метою виховання гідних патріотів України та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід