Бібліотека

Зустріч із бібліотекарем

Травень
09

8 травня 2024 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2023/2024 н.р., відбулася зустріч учнів 3-А класу з бібліотекарем Тетяною Поджарою.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у виставці плакатів у межах фестивалю «Книжкова країна»

Травень
01

З метою популяризації книг та читання серед школярів з 25 по 28 квітня 2024 року в Національному комплексі «Експоцентр України» (на ВДНГ) в рамках фестивалю «Книжкова країна» відбулася виставка плакатів та проєктів про книги та читання «Книжкова країна», де були представлені роботи учнів нашого закладу.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення бібліотечних занять для учнів 2-х класів до Міжнародного дня польоту людини в космос «Космічна подорож»

Кві
11

З метою узагальнення знань про космічні дослідження 10 квітня 2024 року для учнів 2-х класів ліцею було проведено бібліотечне заняття «Космічна подорож».

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч з майстром своєї справи

Кві
11

9 квітня 2024 року відбулася зустріч учнів 1-х класів із майстром своєї справи - бібліотекарем нашого ліцею Тетяною Поджарою. Вона розповіла дітям про свою професію, чим вона цікава і корисна для нашого суспільства, отримали нові знання про роботу бібліотеки та її роль у збереженні та поширенні культурної спадщини.

Posted By admin bnvo детальніше

Конкурс читців «Слово Кобзаря»

Бер
05

Тарас Шевченко!.. З цим іменем сьогодні кожен свідомий українець та українка ідентифікують код нашої незламності. І де б ми зараз не жили, всі, хто перечитує «Кобзаря», не може уявити долі своєї Батьківщини без волелюбного слова Шевченка. 4 березня 2024 року  у нашому ліцеї пройшов VІІ загальношкільний конкурс читців «Слово Кобзаря», приурочений 210-й річниці від дня народження Тараса  Шевченка.

Posted By admin bnvo детальніше

Челенджу «Люблю читати українською» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Національний тиждень читання» під гаслом «Бути своїми»

Гру
12

З метою  розвитку читацьких інтересів, виявлення творчого потенціалу здобувачів освіти, задоволення потреб у творчій самореалізації, виховання у дітей та юнацтва патріотизму, любові та поваги до української книги  в  рамках щорічної Всеукраїнської акції «Національний тиждень читання» під гаслом «Бути своїми» в Броварському ліцеї  №11 пройшов  челендж «Люблю читати українською».

Posted By admin bnvo детальніше

Про проведення огляду виставки літератури «Голодомор 1932-33 рр. Пам’ятаємо! Не забудемо!»

Лис
24

З метою виховання пам’яті про загиблих та вбитих голодом в 30-і роки ХХ століття та підтримки тих, хто зараз бореться га фронті з російською агресією  24 листопада 2023 року до 75 річниці пам’яті жертв голодомору 1932-33 років для вихованців рою «Козацька слава» було проведено огляд виставки літератури «Голодомор 1932-33 рр. Пам’ятаємо! Не забудемо!»

Posted By admin bnvo детальніше

Про проведення бібліотечних занять «Ми – нація єдина!»

Жов
22

В рамках місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» 19 жовтня 2023 року для учнів 2-х класів ліцею було проведено бібліотечні заняття «Ми –  нація єдина!».

Posted By admin bnvo детальніше

У гості до бібліотеки

Жов
15

З метою ознайомлення учнів із шкільною бібліотекою  та розвитку читацьких інтересів 12 жовтня 2023 року для 1-х класів було проведено екскурсію-знайомство «У гості до бібліотеки».  

Posted By admin bnvo детальніше

Шевченківські читання «Слово Кобзаря»

Бер
13

Тарас Шевченко!.. З цим іменем сьогодні кожен свідомий українець та українка ідентифікують код нашої незламності. І де б ми зараз не жили, всі, хто перечитує «Кобзаря», не може уявити долі своєї Батьківщини без волелюбного слова Шевченка. 10 березня 2023 року  пройшов конкурс читців «Слово Кобзаря», приурочений 209-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

 

Вхід