Бібліотека

Виставка літератури «Зимові історії»

Гру
16

З метою ознайомлення учнів 1-4 класів із книгами, що розповідають про різні зимові свята, традиції та вірування різних народів, виховання любові до читання з 13 по 16 грудня 2021 року бібліотекарем та учнями 5-7 класів було проведено огляд виставки літератури «Зимові історії».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до міської бібліотеки для дітей

Гру
16

З метою виховання культури читання, поваги до книги та людей, що працюють із книгами, та в рамках Національного тижня читання 15 грудня 2021 року учні 3-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали міську бібліотеку для дітей.

Posted By admin bnvo детальніше

Допоки пам'ять в серці не згасає

Лис
29

Голодомор – це геноцид української нації, вчинений в 1932-1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 22 по 26 листопада 2021 року в ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Посвята в читачі учнів 2-х класів

Лис
29

19 та 26 листопада 2021 року учні 5 класу провели посвяту в читачі для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів «У казковому царстві». У формі інсценізацій п’ятикласники провели вікторину на знання героїв казок, повторили правила користування книгами.

Posted By admin bnvo детальніше

Письменники рідного краю

Жов
13

З метою ознайомлення з творчістю поетів рідного краю, розвитку навиків виразного читання та декламування, виховання любові та поваги до людей, що прославили рідний край у своїй творчості та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» 8 та 12 жовтня 2021 року для учнів 7-8 класів було проведено бібліотечні уроки на тему «Письменники рідного краю».

Posted By admin bnvo детальніше

Здорове харчування: страви мого краю

Жов
12

З метою виховання здорового способу життя, підтримання фізичної складової здоров’я завдяки здоровому харчуванню 11 жовтня 2021 року для учнів 6 класу було проведено тематичний урок «Здорове харчування: страви мого краю».

Posted By admin bnvo детальніше

Парки – гордість Броварів

Жов
08

З метою ознайомлення із визначними місцями рідного міста та виховання любові до рідного краю, уваги до проблем навколишнього середовища та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» 7 жовтня 2021 року для учнів 4-х класів бібліотекарем було проведено інформаційні бесіди «Парки – гордість Броварів».

Posted By admin bnvo детальніше

Бровари крізь призму екології

Жов
06

З метою виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища та звернення уваги до екологічних проблем рідного міста та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» серед учнів 6-7 класів 4 та 5 жовтня 2021 року було проведено уроки на тему «Бровари крізь призму екології».

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство першокласників з бібліотекою

Вер
30

З метою виховання любові до читання та дбайливого ставлення до книг та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня 2021 року бібліотекарем Тетяною Поджарою було проведено бібліотечні заняття для учнів 1-х класів «Подорож до книжкової країни».

Posted By admin bnvo детальніше

Відвідування міської дитячої бібліотеки

Чер
11

З метою закріплення знань про бібліотеку та роботу людей, пов’язаних з поширенням уваги до читання 10 червня 2021 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали Броварську міську дитячу бібліотеку.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід