Бібліотека

Письменники рідного краю

Жов
13

З метою ознайомлення з творчістю поетів рідного краю, розвитку навиків виразного читання та декламування, виховання любові та поваги до людей, що прославили рідний край у своїй творчості та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» 8 та 12 жовтня 2021 року для учнів 7-8 класів було проведено бібліотечні уроки на тему «Письменники рідного краю».

Posted By admin bnvo детальніше

Здорове харчування: страви мого краю

Жов
12

З метою виховання здорового способу життя, підтримання фізичної складової здоров’я завдяки здоровому харчуванню 11 жовтня 2021 року для учнів 6 класу було проведено тематичний урок «Здорове харчування: страви мого краю».

Posted By admin bnvo детальніше

Парки – гордість Броварів

Жов
08

З метою ознайомлення із визначними місцями рідного міста та виховання любові до рідного краю, уваги до проблем навколишнього середовища та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» 7 жовтня 2021 року для учнів 4-х класів бібліотекарем було проведено інформаційні бесіди «Парки – гордість Броварів».

Posted By admin bnvo детальніше

Бровари крізь призму екології

Жов
06

З метою виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища та звернення уваги до екологічних проблем рідного міста та в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» серед учнів 6-7 класів 4 та 5 жовтня 2021 року було проведено уроки на тему «Бровари крізь призму екології».

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство першокласників з бібліотекою

Вер
30

З метою виховання любові до читання та дбайливого ставлення до книг та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня 2021 року бібліотекарем Тетяною Поджарою було проведено бібліотечні заняття для учнів 1-х класів «Подорож до книжкової країни».

Posted By admin bnvo детальніше

Відвідування міської дитячої бібліотеки

Чер
11

З метою закріплення знань про бібліотеку та роботу людей, пов’язаних з поширенням уваги до читання 10 червня 2021 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали Броварську міську дитячу бібліотеку.

Posted By admin bnvo детальніше

Носії інформації в бібліотеці

Бер
19

З метою формування медіаграмотності, виховання любові до читання, розвитку самоосвіти 19 березня 2021 року для учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено бібліотечні заняття «Носії інформації в бібліотеці».

Posted By admin bnvo детальніше

Шевченкове вічне слово

Бер
12

З метою виховання любові до Батьківщини, шани та поваги до творчості видатного сина України Т.Г.Шевченка 11 березня 2021 року для учнів 6-7 класів було проведено виховний захід «Шевченкове вічне слово».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Всесвітній день читання вголос

Лют
08

З метою розвитку читацьких інтересів 3, 5 лютого 2021 року для учнів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем було проведено заняття до Всесвітнього дня читання, присвячене 150-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Гру
11

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО педагогами та психологами закладу було проведено ряд виховних заходів відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Бібліотека

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід