Участь в обласній виставці-конкурсі промислового дизайну «Арт-факторія»

Гру
12

Обласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія» проводиться департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у рамках обласного проекту «Таланти твої, Київщино!». Вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання виконали роботи на конкурс у наступних номінаціях: «Дизайн дитячої іграшки», «Дизайн меблів».

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Гру
12

Виставка «Новорічна композиція» проводиться з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку. Творчі роботи вихованців гуртків Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання виконані у різноманітних техніках декоративного мистецтва (паперопластика, квілінг, аплікація з фетру, пошиття з тканини) та відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці.

Posted By levnata детальніше

Захист науково-дослідницьких робіт юних науковців

Гру
11

10 грудня 2018 року у нашому місті розпочався наступний тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 

Posted By levnata детальніше

Обов’язки та права – усьому голова

Гру
11

Психологічна служба 10 та 11 грудня 2018 року, у складі практичного психолога Бондар К.С. та соціального педагога Орещенко А.І., здійснювала просвітницьку роботу в учнівському колективі навчального закладу. Мета просвітницької роботи з учнями: познайомити учнів з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини», навчити правильно реалізувати свої права, виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Гру
10

Вокальний колектив  "Струмочок" (керівник Пучкова Олександра Іллівна) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі "Моя Україна!".

 

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Гру
09

У II міському конкурсі сучасної хореографії «Kiev college dance» колектив театру хореографічного мистецтва "My dance" Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання (керівники Шихабутдінови Світлана Миколаївна та Ігор Павлович).

 

Posted By levnata детальніше

Зупини насильство - може кожен!

Гру
07

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» триває! 6 та 7 грудня 2018 року психологічна служба Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО, у складі практичного психолога Бондар К.С. та соціального педагога Орещенко А.І. провела просвітницькі заняття в 1-А, 1-Б, 2 та 3 класах.

Posted By levnata детальніше

Є така професія – Батьківщину захищати

Гру
07

6 грудня 2018 року з метою ознайомлення учнів із вагомим значенням та особливостями професії військовослужбовець; відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники провели бесіди на тему: «Є така професія – Батьківщину захищати».

Posted By levnata детальніше

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Гру
07

Перший етап змагання учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – написання контрольних робіт з базових предметів відбувся 6 грудня 2018 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання. Контрольні роботи манівці писали з 7 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, біології, хімії, англійської мови та іспанської мови.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ