Заходи до Дня Захисника України

Жов
13

До Дня українського козацтва та Дня захисника України 9-11 жовтня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні організовано та проведено цикл заходів «Козацькому роду нема переводу».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Наша слава не вмре, не загине…

Жов
13

З метою виховання поваги до відваги та нескореності наших захисників 11 жовтня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Наша слава не вмре, не загине…».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Козацькому роду нема переводу

Жов
13

11 жовтня 2019 року до Дня захисника України в актовій залі Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів класний керівник Олена Павлівна Стенченко разом із батьками організувала та провела спортивно-розважальну програму «Козацькому роду нема переводу».

Posted By admin bnvo детальніше

Навчальна евакуація

Жов
11

10 жовтня 2019 року у рамках проведення Тижня безпеки дитини та Тижня безпеки життєдіяльності у Броварському навчально-виховному об’єднанні була проведена навчальна евакуація з метою закріплення знань з правил евакуації, вміння захистити себе, своїх близьких від небезпеки під час надзвичайної ситуації.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до СвітЛиці

Жов
11

10 жовтня 2019 року учні 5 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО відвідали культурно-просвітницький центр «СвітЛиця». Під час інтерактивної екскурсії з елементами доповненої реальності, учні ознайомилися з життям та творчістю Тараса Григоровича Шевченка, що пов’язані з Броварською землею.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до бібіліотеки

Жов
11

10 жовтня 2019 року учні 2-А класу, досліджуючи книги, як спосіб пізнання інформації, відвідали бібліотеку БНВО. Бібліотекар Поджара Тетяна Аркадіївна нагадала дітям про будову книги, розташування книг у бібліотеці, презентувала на виставці книжки-ювіляри, що мають, навіть, 450 років!

Posted By admin bnvo детальніше

Попередження проявів булінгу

Жов
09

Україна посідає четверте місце в світі за рівнем підліткової агресії, після Росії, Албанії та Білорусі. Згідно з дослідженням, проведеним UNICEF Ukraine у 2017 році, з цим явищем стикалися 67 % вітчизняних школярів. Причому 40 % з них нікому не розповідають про насильство, навіть батькам. Така невтішна статистика змушує задуматися, що зробити, щоб не допустити, зменшити ці цифри. З цією метою психологічною службою БНВО на жовтень 2019 р. запланована профілактична робота з попередження проявів булінгу.

Posted By admin bnvo детальніше

Година психолога

Жов
09

10 вересня у світі відзначають День запобігання самогубствам. Це міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі. Броварське навчально-виховне об’єднання також приєдналося до відзначення цієї дати шляхом проведення профілактичних заходів для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю та 7-класників. 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до Національного музею народної архітектури й побуту

Жов
09

8 жовтня 2019 року учні 2-А класу Броварського навчально-виховного об’єднання відвідали Національний музей народної архітектури й побуту України у м. Киїєві у рамках тематичного місяця «Способи пізнання», де розглядається підтема «Як ми дізнаємось про події минулого? Музеї», а також теми «Історичні пам’ятки України» з предмету «Я досліджую світ».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ