Осінній український ярмарок

Лис
15

14 листопада 2018 року учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО разом із класоводом Стенченко О.П. та вихователем групи продовженого дня Хандюк О.Г. запросили батьків та вчителів на веселий осінній український ярмарок – дійство, яке захопило в полон всіх присутніх своєю динамічністю, яскравістю, жартами, українськими народними піснями та танцями.

Posted By levnata детальніше

Феєричне Свято Осені у групі «Сонечко» Центру розвитку дитини

Лис
14

13 листопада 2018 року вихователь групи "Сонечко" Петрушкевич С.А. проведа осіннє свята для малюків з елементами театралізованої діяльності по казці «Колосок», що відповідає віковим особливостям дітей.

Posted By levnata детальніше

І знову сенсація!

Лис
14

13 листопада 2018 року студія каналу «Осінь» на базі Центру розвитку дитини БНВО, група «Малятко», демонструвала неймовірний ефір! Пряме включення транслювало «Світське життя Української Осені»!

Posted By levnata детальніше

Конкурс «БОБЕР-2018»

Лис
14

12-14 листопада 2018 року вчителі інформатики Левченко Н.В. та Кисіль С.В. організували участь учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер-2018». Конкурс проходив  з метою підвищення рівня комп’ютерної грамотності, впровадження сучасних інформаційних та комунікаційних технологій, ознайомлення і зацікавлення комп’ютерною технікою та літературою з цієї галузі.

Posted By levnata детальніше

Подарунок від Осені вихованцям групи «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО

Лис
12

09 листопада 2018 року у групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО, за адресою: вул. М.Лагунової, 6, було проведено інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, аплікації, мовленнєвого розвитку «Подарунок від Осені».

Posted By levnata детальніше

Шануй мову калинову

Лис
10

8, 9 листопада 2018 року з метою поглиблення знань учнів про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; про її красу і багатство; виховання любові і поваги до рiдного слова в Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято української писемності та мови.

Posted By levnata детальніше

Результати адаптації учнів 1-х класів

Лис
09

Вступ до школи і період адаптації до нових умов дослідники часто відносять до найдраматичніших подій у житті дитини. Це пов'язано з психологічними труднощами пристосування дітей до систематичного шкільного навчання. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Засідання методичного об’єднання керівників гуртків

Лис
09

8 листопада 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання з теми: «Формування креативної, конкурентоспроможної особистості вихованця в полікультурному соціумі шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій на гурткових заняттях з англійської мови».

Posted By levnata детальніше

Поради батькам щодо підтримки дитини в період адаптації до школи

Лис
09

Безумовно, найкращим профілактичним засобом збереження психічного здоров'я в період адаптації до школи є уважне й лагідне ставлення батьків до дитини, розуміння ними її  внутрішнього світу, проблем, переживань. Відомо, що не існує готових рецептів та моделей виховання, які можна просто взяти і без змін "прикласти" до своєї дитини. Але незважаючи на це, для полегшення процесу адаптації дитини до школи все ж можна дати деякі рекомендації.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ