Олімпійський тиждень

Вер
16

З метою пропаганди та популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 8 по 15 вересня 2021 року проводився Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч зі спортсменом

Вер
15

14 вересня 2021 року учні 4-А класу в рамках Олімпійського тижня зустрілися з Бреусом Сергієм Петровичем, майстром спорту міжнародного класу із плавання, учасником Олімпійських ігор 2008 року, бронзовим та срібним призером чемпіонатів світу, дворазовим чемпіоном та рекордсменом Європи, багаторазовим чемпіоном всесвітніх універсіад і кубків світу, 19-разовим рекордсменом України, членом національної федерації з плавання. Діти дізналися про життя спортсмена, щоденну працю, завдяки якій кожен йде до перемоги та звершень, про важливість занять спортом, зокрема плаванням.

Posted By admin bnvo детальніше

Благодійна акція «Життя замість квітів»

Вер
13

Напередодні першого вересня, а потім і впродовж наступного тижня батьки, учні та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання взяли активну участь у міській благодійній акції «Життя замість квітів». Всі об’єднали свої зусилля для порятунку Михайлової Маріанни, якій виповнилося 2 роки і 10 місяців. Дівчинка має складне захворювання – спинально-м’язову атрофію.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія в Батурин

Вер
13

10 вересня 2021 року учні 7 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали гетьманську столицю - Батурин. Екскурсія пройшла цікаво та змістовно. Цитадель Батуринської фортеці, будинок гетьмана, скарбниця та дерев’яна замкова церква вказали нам на естетичні смаки перших гетьманів України. Викликали захоплення воскові фігури гетьманів. Будинок генерального судді Василя Кочубея запам'ятався підвальним приміщенням, де знаходяться воскові фігури в’язня та писаря камери попереднього ув’язнення та камери слідства. І, звичайно, зачарував своєю величчю палац К.Розумовського.

Posted By admin bnvo детальніше

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Вер
13

6-9 вересня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів.

Posted By admin bnvo детальніше

Ознаки успішної адаптації дитини до школи

Вер
13

Успішність адаптації до навчання у початкових класах є важливою для успішного навчання дитини й надалі. Саме у початкових класах продовжується формування компетентностей, які включають такі якості, як ініціативність, співпраця, здатність до роботи в колективі, комунікативні здібності, уміння вчитися, оцінювати, логічно мислити, відбирати і використовувати відомості. Тому процесу адаптації першокласників приділяється велика увага зі сторони педагогів і психологів. Також дуже необхідною на цьому етапі є інтеграція зусиль батьків і педагогів. Рекомендуємо батькам наступну інформацію щодо ознак успішної адаптації дитини до школи. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Національному проєкті «Інтерактивна карта закладів позашкільної освіти»

Вер
13

Центр позашкільної освіти та Міський територіальний осередок Малої академії наук Броварського навчально-виховного об’єднання отримали сертифікати Національного проєкту «Інтерактивна карта закладів позашкільної освіти» з нагоди 30-річчя Незалежності України. Мета проєкту – презентувати заклади позашкільної освіти у громадах на карті України.

Posted By admin bnvo детальніше

Центр розвитку дитини зустрічає дітлахів

Вер
02

1 вересня 2021 року  Центр розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання гостинно відчинив двері для своїх маленьких вихованців!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Полегшуємо адаптацію до умов закладу дошкільної освіти

Вер
02

Шановні батьки! Кожна дитина, яка почала відвідувати заклад дошкільної освіти, проходить період адаптації. У цей час життя дитини змінюється. Щоб адаптуватися, дитина витрачає багато психічної енергії, напружує, а то і перенапружує, психічні та фізичні сили свого організму. Для полегшення адаптації дітей до умов дитячого садочка ознайомтеся із наступними рекомендаціями.

Posted By admin bnvo детальніше

Перший урок «30 років Незалежності України» у 4-А класі

Вер
02

1 вересня 2021 року здобувачі освіти 4-А класу розпочали свій новий навчальний рік з першого уроку «30 років Незалежності України» з елементами STEM-освіти, де діти відгадували загадки одне одного про Україну, складали асоціативний кущ «Що для мене Україна» у вигляді образів, ефективно, творчо і креативно працювали в групах: створювали прапор України з Lego, гофрованого паперу, картону, дерев’яних паличок та інших матеріалів, за допомоги монетки провели STEM-дослід.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід