Інтерактивна виставка «Ukraine WOW»

Січ
23

22 січня 2020 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали інтерактивну виставку «Ukraine WOW». Діти ознайомились з Україною так, ніби вони подорожують нею в потязі. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Касир та лінгвіст - професії типу людина - знакова система

Січ
23

22 січня 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО Луценко К.О., вихователь групи продовженого дня, провела бесіду «Касир та лінгвіст - професії типу людина - знакова система».

Posted By admin bnvo детальніше

«На шляху до Соборності України»

Січ
22

В умовах сьогодення питання єдності набуває неабиякого значення, адже важливо відновити територіальну цілісність України! З 20 по 22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України та виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено різноманітні тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Акція «Обійми мене»

Січ
22

21 січня весь світ святкує щорічний День обіймів. Саме тому 22 січня 2020 року представники Ради лідерів БНВО організували та провели акцію «Обійми мене». За традицією у  Міжнародний день обіймів можна обіймати всіх, навіть незнайомців. Хоча свято і досить молоде, але є досить популярним.

Posted By admin bnvo детальніше

Флешмоб «Українці єдині»

Січ
21

Вже стало доброю традицією учням нашого закладу приєднуватись до Всеукраїнських заходів та акцій пов’язаних із історично важливими подіями й датами для всіх українців. Одна з таких подій – День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Тому напередодні свята, 21 січня 2020 року, в Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів організаційно-масовим відділом було проведено флешмоб  «Українці єдині».

Posted By admin bnvo детальніше

Професії типу людина - знакова система

Січ
21

20 січня 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р., для учнів 3-го класу ЗОШ І-ІІ ступенів вихователь групи продовженого дня Задорожня Ірина Сергіївна провела годину спілкування «Професії фінансист та гейм-дизайнер».

Posted By admin bnvo детальніше

Колядує Україна, колядує вся земля!

Січ
15

14-15 січня 2020 року для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів вихователі ГПД  провели виховні заходи «Україною йде коляда» присвячені циклу Різдвяних свят. Адже Різдво –  одне з головних християнських свят. Відзначають його 12 днів, аж до Водохреща – 19 січня. Українці здавна з пошаною та особливою увагою відносилися до цього свята.

Posted By admin bnvo детальніше

Професія дизайнер. Види дизайну

Січ
15

15 січня 2020 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2019/2020 н.р. керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Н.О. для вихованців 1-х класів Центру позашкільної освіти БНВО провела заняття з елементами профорієнтації «Професія дизайнер. Види дизайну». 

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумки конкурсу «Новорічна феєрія»

Січ
15

З 20 грудня 2019 по 13 січня 2020 року тривав, оголошений організаційно-масовим відділом,  конкурс на краще тематичне оформлення навчальних кабінетів «Новорічна феєрія». Учні відповідально віднеслися до поставленого творчого завдання. Кожен клас по особливому передав свій новорічний настрій. Переможцями у конкурсі стали: учні 1-Б, 2-А  та  5 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ