ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! БРОВАРСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ – 25 РОКІВ! Sticky

Лис
29

28 листопада 2017 року в ошатному залі Концерт-Холу ТРЦ  «Термінал» відбулося святкування 25-річного ювілею Броварського навчально-виховного об’єднання, яке стало визначною подією для нашого міста.

БНВО: Чверть століття у лідерах освітньої галузі (стаття в газеті "Громадський ревізор")

Відео "БНВО 25 років" (фільм 1)        Фотоальбом

Відео "БНВО 25 років" (фільм 2)    Відеоролик "БНВО-25"

Posted By levnata детальніше

Участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області

Бер
16

15 березня 2018 року представник Ради дітей та учнівської молоді міста, Дарія Картавченко, взяла участь у діловій зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Київській області «Я - громадянин правової держави».  

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
15

Диплом лауреата I премії у XVIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтв «Дитячий пісенний вернісаж – 2018» отримала Нагорна Анастасія, вихованка вокального гуртка «Дзвоники» Центру позашкільної освіти БНВО.

 

Posted By levnata детальніше

Відзначення Дня добровольця в БНВО

Бер
15

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2018 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні вихователі ГПД, класні керівники для школярів 1-3, 5 класів ЗОШ І-ІІ ст. та учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО провели тематичні виховні заходи.

Posted By levnata детальніше

Подорож за маршрутом «БНВО – Весняні мрії»

Бер
07

7 березня 2018 року учні 3 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО вирушили у цікаву уявну подорож за маршрутом «БНВО – Весняні мрії». На кожній зупинці на дітей чекали конкурси та завдання.

Posted By levnata детальніше

Дивовижне свято весни!

Бер
07

07 березня 2018 року при повному аншлазі пройшло свято весни у середній групі «Сонечко» Центру розвитку дитини БНВО.

 

Posted By levnata детальніше

Дивуємо матусь своїми талантами!

Бер
07

07 березня 2018 року у молодшій групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО відбулося чудове весняне свято для матусь. Малюки здивували глядачів талановитим виконанням віршиків, пісень і таночків, які нагородили їх бурхливими оплесками.

Posted By levnata детальніше

Бесіди щодо підвищення рівня безпеки дітей та учнівської молоді

Бер
07

5-7 березня 2018 року відповідно до листа Міністерства освіти і науки України щодо проведення уроків та виховних заходів у закладах освіти з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами для учнів 1, 2, 3, 5 та 11 класів класні керівники, вчителі з основ здоров’я та Захисту Вітчизни провели виховні бесіди «Увага небезпека!».

Posted By levnata детальніше

Міс клас

Бер
07

06 березня 2018 року учні 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО разом з батьками приймали участь у родинному святі приуроченому Дню 8 Березня. Свято пройшло у форматі конкурсу «Міс клас».

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ