Центр розвитку дитини

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! БРОВАРСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ – 25 РОКІВ! Sticky

Лис
29

28 листопада 2017 року в ошатному залі Концерт-Холу ТРЦ  «Термінал» відбулося святкування 25-річного ювілею Броварського навчально-виховного об’єднання, яке стало визначною подією для нашого міста.

БНВО: Чверть століття у лідерах освітньої галузі (стаття в газеті "Громадський ревізор")

Відео "БНВО 25 років" (фільм 1)        Фотоальбом

Відео "БНВО 25 років" (фільм 2)    Відеоролик "БНВО-25"

Posted By levnata детальніше

Неповторна атмосфера Новорічного свята!

Гру
22

22 грудня 2017 року для вихованців групи «Сонечко» та групи «Малятко» Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання (вул. М.Лагунової, 17а) відбулися феєричні новорічні свята. 

 

Posted By levnata детальніше

Календар очікування Нового року та його користь для дитини

Гру
22

Якщо у вашої дитини до сих пір немає календаря очікування Нового року - ще не пізно його зробити! Завдяки йому останні дні грудня будуть сповненими завдань і сюрпризів! Зробіть для кожного дня певне наповнення: це можуть бути маленькі іграшки, цукерки, зимові вірші та загадки, а також завдання дитині і плани на день, які належить здійснити разом з мамою або всією сім’єю.

 

Posted By levnata детальніше

Новорічне свято у групі «Дзвіночок»

Гру
21

21 грудня 2017 року у вихованців молодшої групи «Дзвіночок» Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання (філія за адресою вул. М.Лагунової, 6) відбувся творчий дебют – перше Новорічне свято.

Posted By levnata детальніше

Новорічні свята у Центрі розвитку дитини БНВО

Гру
21

20 грудня 2017 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання за адресою вул. Київська, 1 відбулося веселе новорічне свято для вихованців Центру розвитку дитини.

 

Posted By levnata детальніше

Свято Миколая у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Гру
20

19 грудня 2017 року в актовій залі БНВО відбулося родинне свято «Ой, хто, хто Миколая любить» до Дня Святого Миколаяадже саме в цей день парафіяни православної церкви відзначають День Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників і дітей.

Posted By levnata детальніше

Інформація про проведення тижня права у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Гру
16

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 6 по 15 грудня 2017 року було організовано тиждень права.  У рамках тижня була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових знань учнів закладу. Проведені заходи охопили усі Центри БНВО.

Posted By levnata детальніше

Голосні читання творів В.О.Сухомлинського у бібліотеці

Гру
02

З метою ознайомлення з професіями людей, що пов’язані із виготовленням книг та навчальної літератури, 1 грудня 2017 року для вихованців старшої групи «Малятко» Центру розвитку дитини бібліотекарем закладу було проведено бібліотечне заняття «Голосні читання творів В.О.Сухомлинського у бібліотеці».

Posted By levnata детальніше

Інформація про проведення місячника «За здорове життя» в Броварському навчально-виховному об’єднанні

Гру
01

Протягом жовтня-листопада 2017 року у БНВО було організовано місячник «За здорове життя». В рамках місячника були проведені заходи відповідної тематики.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ