Центр розвитку дитини

Підсумки участі закладу у челенджі «Ментальне здоров’я»

Кві
15

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за сприяння Mondelez International Foundation відзначили подякою колектив Броварського навчально-виховного об’єднання та вручили сертифікат за активну участь у челенджі «Ментальне здоров’я» в рамках програми «Healthy Schools»: заради здорових і радісних школярів».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Кібербулінг. Як протидіяти і запобігти?

Кві
14

8, 9 та 13 квітня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися тренінги на тему  «Кібербулінг. Як протидіяти і запобігти?».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Безпека дітей в Інтернеті

Кві
07

Рекомендуємо для перегляду серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті» на платформі «Дія. Цифрова освіта». Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

Posted By admin bnvo детальніше

Найміцніший скарб – здоров’я

Кві
07

Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. 7 квітня 2021 року педагоги 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО свої перші уроки розпочали із бесіди про цінність здоров’я та ведення здорового способу життя, а також із ранкової гімнастики, руханок та веселого настрою. До школярів долучилися і вихованці Центру розвитку дитини БНВО. 

Posted By admin bnvo детальніше

Знайди час для себе

Кві
01

31 березня та 1 квітня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися заняття з елементами тренінгу на тему «Знайди час для себе» з метою психопрофілактики психічного здоров’я та сприяння емоційному розвантаженню.

Posted By admin bnvo детальніше

Синичка – моя сестричка

Бер
22

Вихованці старшого дошкільного віку Центру розвитку дитини БНВО виготовляли годівнички разом з батьками. Мета даного заходу – об'єднати батьків і дітей навколо турботи про довкілля. Такі заходи сприяють емоційному зближенню родини, впливають на розвиток емоційного інтелекту дітей.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення розвивальних занять у старших групах Центру розвитку дитини

Бер
12

Третій тиждень челенджу «Ментальне здоров’я» присвячено емоціям та можливості їх виплеснути через заняття мистецтвом. Саме тому розвивальні заняття на теми «Який (-а) Я», «Мої улюблені заняття» включали у себе такі вправи, як «Талісман мого імені», «Моє улюблене заняття», під час яких діти малювали та ліпили, адже таким чином відбувається самовираження, розвивається моторика рук та фантазія, відбувається заспокоєння, знімається тривожність.

Posted By admin bnvo детальніше

«Ми тебе не забудемо, Тарасе» до Дня народження Тараса Шевченка

Бер
10

З 3 по 10 березня 2021 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились різноманітні виховні заходи присвячені Дню народженню Т.Г.Шевченка.

 

Posted By admin bnvo детальніше

«Музичне кафе» для матусі

Бер
09

5 березня 2021 року в групі «Сонечко» Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося весняне свято з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід