Центр розвитку дитини

Тиждень безпеки дорожнього руху

Вер
30

22-29 вересня 2020 року відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу у Броварському навчально-виховному об’єднанні педагогами закладу було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти».

Posted By admin bnvo детальніше

«Станьмо знову ми у коло, скільки друзів – глянь навколо…»

Вер
13

9-11 вересня 2020 року практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися інтерактивні заняття у всіх групах дошкільного відділення БНВО. Основною метою занять було створення позитивної емоційної атмосфери; усвідомлення дітьми, що кожна людина завдяки теплу своїх рук здатна творити добрі справи; формування відчуття єдності групи.

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь в обласному челенджі вдячності «Діти Київщини – дякують лікарям!»

Травень
21

12-22 травня 2020 року учні та вихованці Броварського навчально-виховного об’єднання взяли активну участь в обласному челенджі вдячності «Діти Київщини – дякують лікарям!». Організатори заходу Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Posted By admin bnvo детальніше

День вишиванки в умовах карантину

Травень
21

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки, цього 2020 року свято випало на 21 травня. Нажаль, цьогорічний карантин не дозволив зібратися всім  у закладі, але пропустити таку визначну подію не змогли, адже це свято має глибокий зміст. Напередодні свята педагоги БНВО провели виховні бесіди із учнями та вихованцями, кожен по-різному організував роботу.

Posted By admin bnvo детальніше

День вишиванки

Травень
21

День вишиванки не є офіційним святом, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди з метою сприяння єдності і культурного відродження українського народу! Відзначається це, відносно нове, свято у третій четвер травня. У 2020 році – припадає на 21 травня.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо!

Травень
19

Вітаємо учнів, вихованців, педагогів та батьків Броварського навчально-виховного об’єднання з відзнакою – сертифікатом за участь в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня». Протягом квітня 2020 року учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, вихованці Центру розвитку дитини та Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь в обласній етноакції та познайомили Київщину з родинними великодніми традиціями, різноманітністю розписаних писанок та секретами сімейного затишку. 

Posted By admin bnvo детальніше

25 запитань, відповіді на які повинен знати майбутній першокласник

Травень
06

Готовність дитини до школи перевіряється різними методами – тестування, аналіз малюнків, вміння копіювати написані слова, шукати зайве на картинках тощо. Але для батьків, які вагаються, у якому віці відправляти дитину до школи, гарними показниками повинні бути словниковий запас дитини, її вміння чітко висловлюватися. Батьки легко зможуть визначити рівень готовності майбутнього школяра. Проведіть самостійно співбесіду зі своєю дитиною. Перевіряємо готовність до школи: що повинні чітко знати дошкільнята?

Posted By admin bnvo детальніше

Участь учнів, вихованців та їх родин в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня»

Кві
30

Протягом квітня 2020 року вихованці груп Центру розвитку дитини: «Сонечко», «Малятко», «Дзвіночок», учні 1-А, 2-А, 4, 5, 6 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, вихованці гуртків «Струмочок» та «Чарівні прикраси» Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» та познайомили Київщину з власними великодніми традиціями, майстерністю розпису писанок та секретами сімейного затишку.

Posted By admin bnvo детальніше

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Кві
28

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці. Темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.
Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні, Контрольний перелік заходів та тематичний постер.

Posted By admin bnvo детальніше

Познайомтесь! Термомозаїка – дозвілля під час карантину

Кві
24

Шановні батьки та діти! Термомозаїка – корисний та цікавий вид дозвілля, який може об’єднати всю вашу родину. Розвиває увагу, уяву, діти вчаться логічно мислити, вивчають кольори. Рекомендується для занять з дітьми від 5 років. Й обов’язково під наглядом дорослих!

Posted By admin bnvo детальніше

Віртуальна платформа емоційної підтримки

Кві
23

Міністерство освіти і науки України інформує, що Асоціація інноваційної та цифрової освіти створила Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії СОVID-19. Основна мета проєкту - можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва.
http://moncenter.eduhub.in.ua

Posted By admin bnvo детальніше

Поради для батьків під час карантину від МОН та ЮНІСЕФ Україна

Кві
23

Як говорити з дитиною про COVID-19, навчити її весело мити руки та правильно відпочивати.

Правильний розпорядок дня, розмови про вірус, ідеї, чим зайняти дитину під час карантину. Про це та інше можна дізнатись у інформаційних матеріалах, які розміщені на сайті МОН. Детальніше...

Posted By admin bnvo детальніше

Поради батькам щодо розвитку навичок ввічливого спілкування у дітей

Кві
20

Ефективне спілкування – головний талант, необхідний для життя в суспільстві. Адже якщо дитині не прищепити необхідні навички, вона може протягом усього життя відчувати дискомфорт, перебуваючи в ньому. Щоденне спілкування батьків з дітьми є чудовим способом моделювання основних навичок спілкування. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід