Центр розвитку дитини

День захисту дітей для вихованців Центру розвитку дитини

Чер
02

До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня, вихованці Центру розвитку дитини відвідали разом зі своїми вихователями майстер-класи, які були організовані організацією «Браво-кідс» за підтримки міського голови І.В.Сапожка. А в стінах дошкільного закладу для них були організовані спортивні розваги та конкурс малюнку на асфальті.

Posted By levnata детальніше

Фестиваль дитячої творчості

Травень
31

Напередодні Дня захисту дітей, 31 травня 2017 року, щаслива родина дошкільників зібралася на фестивалі дитячої творчості «Ми діти твої, Україно!». Центр розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання представляли вихованці групи «Малятко», вони представили до уваги глядачів запальний танок «Матроси».

Posted By levnata детальніше

Підсумки проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Травень
26

Згідно плану заходів роботи шкільної бібліотеки у Броварському навчально-виховному об’єднанні у період з 15 квітня по 25 травня  2017 року було проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу».  Найбільшу кількість книг принесли: учень 1 класу Попов Олександр та учень 2 класу Бондар Денис.

Posted By levnata детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об'єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Травень
26

25 травня 2017 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління навчальним закладом відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу дітей для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, результати роботи БНВО у 2016/2017 навчальному році.

Posted By levnata детальніше

Чарівна подорож

Травень
25

25 травня 2017 року вихователь та вихованці групи «Сонечко» представили до уваги батьків підсумкове заняття-свято «Чарівна подорож».

Posted By levnata детальніше

Випускне свято «Jazz party»

Травень
24

24 травня 2017 року відшуміло випускне свято для вихованців групи «Малятко» Центру розвитку дитини БНВО. Гучними оплесками вітали майбутніх першокласників їхні батьки та гості свята, а діти кожним своїм виступом доводили, що вони готові стати школярами. Цьогорічний випуск став ювілейним, 20-м випуском від дня заснування ЦРД.

Posted By levnata детальніше

Прощання із садочком

Травень
23

23 травня 2017 року  відшуміло випускне свято для вихованців групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини БНВО. Як би хороше не було нашій малечі у стінах рідного закладу та завжди приходить час прощатися. Віршами, піснями, таночками, щирими словами подяки радували діти батьків, педагогів та гостей свята.  

Posted By levnata детальніше

Зробимо настрій сонячним…

Травень
22

Враховуючи запити вихователів Центру розвитку дитини БНВО, практичним психологом Андрющенко Анною були проведені заняття у всіх вікових групах. Основна мета вправ, які пропонувалися дітям – розвиток слухового сприйняття, створення позитивної емоційної атмосфери, формування відчуття єдності групи.

Posted By levnata детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Травень
15

З 10 по 13 травня 2017 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою Тижня було зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та збереження життя і здоров’я учнів та вихованців.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ