Центр розвитку дитини

Ігри та вправи, що сприяють адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти

Жов
30

Протягом вересня-жовтня 2019 року практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися заняття на забезпечення адаптації та комфортного перебування дітей у Центрі розвитку дитини. Більша частина уваги була приділена вихованцям молодших груп «Дзвіночок» та «Барвінок», адже майже всі вони перший раз прийшли до дитячого садочку. Також проводилися заняття в старших і середніх групах, бо їх склад цього року поповнився новими вихованцями.

Posted By admin bnvo детальніше

Позитивне ставлення до себе та інших – запорука психічного та духовного здоров‘я

Жов
29

У житті людини всі складові здоров‘я – фізична, психічна, духовна і соціальна – пов‘язані між собою, а їхній інтегрований вплив визначає загальне самопочуття особистості. Про кожну з цих складових необхідно дбати з дитинства. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Жов
12

З 07 по 11 жовтня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходив Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою збереження життя і здоров’я учнів та вихованців.

Posted By admin bnvo детальніше

Навчальна евакуація

Жов
11

10 жовтня 2019 року у рамках проведення Тижня безпеки дитини та Тижня безпеки життєдіяльності у Броварському навчально-виховному об’єднанні була проведена навчальна евакуація з метою закріплення знань з правил евакуації, вміння захистити себе, своїх близьких від небезпеки під час надзвичайної ситуації.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський день дошкільника

Вер
28

27 вересня 2019 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля (Київський палац дітей та юнацтва), за програмою яких проведено майстер-класи, круглі столи, виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, виставку дидактичних ігор та методичних розробок, виставку сучасного обладнання та засобів навчання вітчизняного виробника. Участь у заходах взяли вихователі Центру розвитку дитини БНВО Петрушкевич С.А. та Петренко І.А.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти»

Вер
25

16-24 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні проводився тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти!», метою якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
14

13 червня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу учням, вихованцям для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля, результати роботи Броварського навчально-виховного об’єднання у 2018/2019 навчальному році.

Posted By admin bnvo детальніше

Випускний бал для вихованців «АБВГДейки»

Чер
03

31 травня 2019 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання на вулиці Київській, 1 відбулося грандіозне свято – випускний бал, яке увійшло в історію кожної родини випускника групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини БНВО!

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення групових вправ у Центрі розвитку дитини

Травень
31

У період з 20 по 31 травня 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися вправи та ігри на розвиток уваги, пам‘яті, сприйняття; бесіди та ігри на покращення навичок спілкування, обговорення поняття «дружба».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ