Центр розвитку дитини

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
14

13 червня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу учням, вихованцям для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля, результати роботи Броварського навчально-виховного об’єднання у 2018/2019 навчальному році.

Posted By admin bnvo детальніше

Випускний бал для вихованців «АБВГДейки»

Чер
03

31 травня 2019 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання на вулиці Київській, 1 відбулося грандіозне свято – випускний бал, яке увійшло в історію кожної родини випускника групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини БНВО!

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення групових вправ у Центрі розвитку дитини

Травень
31

У період з 20 по 31 травня 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися вправи та ігри на розвиток уваги, пам‘яті, сприйняття; бесіди та ігри на покращення навичок спілкування, обговорення поняття «дружба».

Posted By admin bnvo детальніше

Незабутня мандрівка за скарбами

Травень
31

Вже вкотре наприкінці травня для дітей групи «Сонечко» Центру розвитку дитини БНВО проводиться відкрите підсумкове заняття. Не оминули цю традицію і цього року. 30 травня 2019 року вихованці запросили своїх батьків на заняття під назвою «Мандрівка за скарбами». 

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож до творчої студії «Дзвіночок»

Травень
30

29 травня 2019 року у молодшій групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО (вул. М.Лагунової, 6) відбулося підсумкове заняття-свято «Подорож до творчої студії «Дзвіночок» з елементами логіко-математичного розвитку, музичної діяльності, англійської мови та хореографії.

Posted By admin bnvo детальніше

Випускне свято «Рожеве дитинство» у групі «Малятко»

Травень
29

28 травня 2019 року відбулася визначна подія у Центрі розвитку дитини БНВО – випускне свято в групі «Малятко»! Наші діти піднімаються на наступну сходинку свого життя, нову та цікаву. Ми віримо, що діти ніколи не забудуть своє «Рожеве дитинство» та будуть завжди з любов’ю згадувати роки проведені в Центрі розвитку дитини.

Posted By admin bnvo детальніше

Як розвинути винахідливість у дітей за допомогою аналогій?

Травень
24

Аналогія – це, мабуть, найдавніший метод пошуку нових ідей. Аналогія позначає подібність двох предметів або явищ у певних якостях або властивостях. Підводний човен схожий на рибу, літак – на птаха. Ця схожість застосовується в наукових відкриттях, винаходах, при вирішенні різних завдань. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Результати діагностики психологічної готовності до шкільного навчання старших дошкільників Центру розвитку дитини

Травень
23

Протягом квітня-травня місяців практичний психолог Центру розвитку дитини БНВО Андрющенко Г.О. проводила діагностику готовності до шкільного навчання вихованців старших груп «Малятко» (17 осіб), «АБВГДейка» (14 осіб). Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

На допомогу Весні

Травень
22

21 травня 2019 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання, за адресою вул. Київська, 1, відбулося інтегроване заняття з розвитку мовлення та математики для вихованців молодшої групи «Барвінок» Центру розвитку дитини.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ