Центр розвитку дитини

Декада професії «Оператор комп’ютерного набору»

Бер
15

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2018 н.р. з 05 по 14 березня 2019 року пройшла декада професії «Оператор комп’ютерного набору». Основа майстерності оператора комп’ютерного набору – оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet і модернізувати персональний комп’ютер.

Posted By admin bnvo детальніше

У цей прекрасний день весни всі найкращі привітання

Бер
07

Після сніжної зими, весна постукала у наше вікно теплими променями сонця, дзвінким співом птахів і ароматом квітів. Прихід весни – це важливе свято для багатьох народів світу. Українці теж здавна вітали один одного з настанням весни. Ця пора приносить натхнення,тепло, легкість і радість. У Броварському навчально-виховному об’єднанні вже стало доброю традицією вітати один одного, матусь та бабусь із святом. 

Posted By admin bnvo детальніше

У пошуках чарівної квітки бажань

Бер
07

7 березня 2019 року в групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО (вул. М.Лагунової, 6) пройшло весняне свято «У пошуках чарівної квітки бажань». На свято до діточок завітало сонечко, яке всім підняло настрій та створило весняну атмосферу. Дітлахи для своїх мам провели справжній майстер-клас – показали як вони вміють гарно співати та водити хороводи. Й для матусь знайшлася відповідальна справа – участь у веселих конкурсах! 

Posted By admin bnvo детальніше

Незабутні пошуки матінки Весни

Бер
06

Весна – чудова пора року! З її приходом все навколо змінюється на краще. Кожен день сповнений чудових перетворень, що відбуваються на наших очах. Ось і вихованці групи «Малятко» 6 березня 2019 року провели незабутні пошуки матінки Весни разом з донечкою Веснянкою. Звістку про зникнення трудівниці розносили веселі телеграмки зі жвавим листоношею.

Posted By admin bnvo детальніше

8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла

Бер
06

З особливим почуттям відповідальності вихованці групи «Сонечко» Центру розвитку дитини БНВО разом з вихователем Петрушкевич С.А. та помічником вихователя Соловей О.М. наполегливо готувалися до цього свята: вивчали нові вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками. І ось нарешті 6 березня 2019 року відбувся святковий ранок «В пошуках кольорів»!

Posted By admin bnvo детальніше

Щаслива лапа

Бер
04

Вихованці Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання долучилися до Всеукраїнського просвітницько-виховного проекту, спрямованого на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин. Ініціатор впровадження проекту – Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа».

Posted By admin bnvo детальніше

Нарешті ми дочекалися весни!

Бер
04

1 березня 2019 року для вихованців молодшої групи «Барвінок» філії Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання (вул. Київська, 1) відбулося свято Весни. До нас весна прийшла, ми так її чекали, і принесла вона з собою чудове свято мами!

Posted By admin bnvo детальніше

Чарівна Весна

Бер
04

В перший день весни 1 березня 2019 року у групі «АБВГДейка» філії Центру розвитку дитини БНВО (вул. Київська, 1) відбулося чудове свято – «Прихід чарівної весни». Вихованці співали для рідних матусь та бабусь пісні, виконували танцювальні композиції, вітали щирими словами.

Posted By admin bnvo детальніше

«Веселка» зустрічає Весну

Бер
04

1 березня 2019 року вихованці групи «Веселка» філії Центру розвитку дитини БНВО (вул. Київська, 1) зустрічали справжню Весну! Діти, своїм завзятим співом, запальними таночками «налякали» Зиму, і та змушена була поступитися місцем красуні-Весні. Гарному настрою  сприяли і красиво оформлена зала, і святково одягнені діти в українських костюмах.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Центр розвитку дитини

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ