Вокальний колектив «Струмочок»

Хоровий, ансамблевий спів – це невід’ємна частина розвитку дитини у будь-якому віці. Спів розвиває музичний слух, ритмічні навички, пам’ять дитини; дозволяє виявити почуття, допомагає глибоко сприймати музику. Крім того, спів – це прекрасна форма дихальної гімнастики, закріплює голосовий апарат та сприяє правильній вимові. Крім того, співаючи та слухаючи музику, дитина навчається цінувати прекрасне. Невід’ємною частиною занять є також знайомство з українською народною музичною творчістю.

Для усіх цих завдань використовуються певні методи роботи. Насамперед, це різноманітні вокально-хорові, інтонаційні вправи, так звані, розслідування. Також ритмічні вправи та ритмічні ігри розвивають координацію рухів дитини, покращують пам’ять та увагу. Звичайно, що більша частина часу віддається розучуванню пісень різних за тоновими особливостями. Це і народні пісні, ліричні, жартівливі, патріотичні, танцювальні з елементами ритміки, театралізовані вистави.

Тематичні концерти – є логічним завершенням на кожному етапі занять. Крім того, багато уваги приділяється слуханню музики, даються основи елементарної музичної грамоти сольфеджіо.

Заняття для маленьких діток проходять у формі музично-ритмічних ігор. Використовується ляльковий театр (елементи) для музичних казок. Також велика увага приділяється розучуванню нескладних, частіше, народних пісень з елементами ритміки. Використовуються шумові, ударні музичні інструменти, а також улюблені іграшки.

Весела та красива музика, пісеньки-вправи створюють прекрасний настрій у дітей. Вони із задоволенням біжать на кожне заняття.

 

Участь у конкурсах

Розклад роботи гуртка

Адреса, № каб.

№ групи

Графік роботи

Керівник

вул. Москаленка, 8-Б

1

Пн., Чт.: 1320-1500

Пучкова
Олександра Іллівна

вул.Москаленка, 8-Б

2

Пн., Чт.: 1505-1645

вул. Москаленка, 8-Б

3

Пн., Чт.: 1650-1735

вул. Москаленка, 8-Б

4

Пн., Чт.: 1740-1920

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід