Зразкове творче об’єднання декоративно-ужиткового напряму «Дивосвіт»

Головною метою творчого об’єднання декоративно-ужиткового напряму «Дивосвіт» є ознайомлення дітей з різними видами декоративно-вжиткового мистецтва, прищеплення любові до праці, виявлення та розвиток творчих здібностей вихованців. Систематичні заняття у гуртках виховують охайність, терпіння, бережливість, стимулюють прагнення до творчого пошуку.

Звання «Зразковий художній колектив» «Дивосвіту» присвоєно у 2007 році, підтверджено у 2012 та у 2017 році.  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 № 1023, на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам системи освіти, у тому числі й творчому об’єднанню «Дивосвіт» Центру позашкільної освіти БНВО, підтверджено почесне звання «Зразковий художній колектив».

До складу творчого об’єднання «Дивосвіт» входять гуртки «Чарівні прикраси», «Рукоділля та цікаве дозвілля», "Чарівний завиток". Колектив нараховує близько 170 дітей різного віку, а відкривають їм чудовий світ  фантазії та творчості чудові педагоги, справжні майстрині – Матвєєва Лілія Вікторівна, Антошевська Елеонора Олександрівна, Шарик Наталія Олександрівна. 

Вихованці Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт» щорічно додають багато нагород до творчої скарбниці. Вони учасники та призери виставок і конкурсів дитячої творчості таких як: міський фестиваль дитячої творчості «Весняний зорепад», обласний конкурс промислового дизайну «Арт-факторія», обласні конкурси-виставки «Об’єднаймося ж, брати  мої!», «Скарби рідного краю», «Космічні фантазії», Всеукраїнські конкурси «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Веломанія», «Знай і люби свій рідний край» та інші.

Роботи вихованців творчого об’єднання «Дивосвіт» знайомі глядачам  в рідному місті та далеко за його межами. Вироби декоративно-вжиткового мистецтва, створені їх руками постійно прикрашають виставкові експозиції на «Мистецькій алеї», котра проходить у рамках святкування Дня міста, тематичні виставки в міському культурному центрі «Прометей» та міському краєзнавчому музеї, присвячені святковим та знаменним датам українського народу.

Зусилля педагогів націлені на те, щоб допомогти кожній дитині розкрити творчий потенціал, усвідомити свої здібності, сформувати активну життєву позицію. Головне – переконати дитину, що успіх гарантований не для будь-кого, а лише для того, хто докладає максимум зусиль і готовий долати труднощі. 

Гурток "Чарівні прикраси"

Презентація гуртка "Чарівні прикраси"

Участь у конкурсах гуртка "Чарівні прикраси"

Розклад роботи гуртка "Чарівні прикраси"

Адреса, № каб.

№ групи

Графік роботи

ПІП керівника

вул. М.Лагунової, 17-А,
каб. 30

1

Пт.: 1430-1600

Матвєєва
Лілія Вікторівна

вул. М.Лагунової, 17-А,
каб. 30

2

Чт.:1430-1600

вул. М.Лагунової, 17-А,
каб. 30

3

Вт., Чт.: 1000-1235

вул. М.Лагунової, 17-А,
каб. 30

4

Пн., Ср.: 1615-1755

Гурток "Чарівний завиток"

Участь у конкурсах гуртка "Чарівний завиток"

Фотороботи вихованців гуртка "Чарівний завиток"

Розклад роботи гуртка "Чарівний завиток"

Адреса, № каб.

№ групи

Графік роботи

Керівник

вул. М.Лагунової, 17-А,
каб. 34

1

Вт., Чт.: 1730-2005

Шарик
Наталія Олександрівна

Гурток "Рукоділля та цікаве дозвілля"

Участь у конкурсах гуртка "Рукоділля та цікаве дозвілля"

Розклад роботи гуртка "Рукоділля та цікаве дозвілля"

Адреса, № каб.

№ групи

Графік роботи

ПІП керівника

вул. Москаленка, 8б

1

Пн., Ср.: 1330-1510

Антошевська
Елеонора Олександрівна

вул. Москаленка, 8б

2

Пн., Ср.: 1520-1700

ЗОШ №2, каб. 103

3

Вт., Чт.: 1430-1610

ЗОШ №2, каб. 1103

4

Вт., Чт.: 1620-1800

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід