Батькам Школи

Постулати від Марії Монтессорі

Постулати від авторки педагогічної «методики Монтессорі», яка полягає у вільному розвитку дітей.

Важливі для дітей компліменти

Що ви відчуваєте, коли хто-небудь робить комплімент про ваше взуття, приготовану вами їжу чи про те, як ви впорались із роботою? Ви відчуваєте піднесення. Але що ви відчуваєте, коли свої захоплення висловлює той, хто по-справжньому дорогий вам? Так, це неймовірне почуття. А зараз лише уявіть силу компліментів, мова про які піде в цій статті. Адже дитина, яка відчуває, що мама її цінує та схвалює, здатна змінити світ. Дитина, яка знає, що мама вважає її чудовою, краще справляється із проблемами, які виникають на її життєвому шляху.

Безпека дітей в Інтернеті

Сьогодні рівень ІКТ-компетенції школярів дає їм змогу вільно користуватися Інтернетом, однак батькам слід подбати про те, щоб зробити інтернет-життя дитини менш ризикованим. Про правила безпечної поведінки в Інтернеті дитина має дізнатися від батьків, а не зі свого життєвого досвіду. 

 

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій

ГРІ - це велика група гострих вірусних захворювань, які характеризуються повітряно-крапельним шляхом передачі та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем. Читати далі...

 

Шкільні конфлікти: позиція батьків

Кожен з батьків колись був дитиною і ходив у школу, тому батьки не з чуток знають, що таке шкільні конфлікти. Навіть якщо дорослий, будучи дитиною, не брав участь в конфлікті активно, а тільки був спостерігачем цього конфлікту, все одно переживання були досить великі, і впоратися з ними було непросто. Саме тому, коли батько дізнається, що у дитини в школі конфлікт, то в душі виникає буря почуттів і переживань. Іноді це страх і нерозуміння, іноді це злість і бажання всіх покарати. Як же діяти правильно, так щоб допомогти дитині, а не нашкодити? Читати далі...

Розвиток пам'яті молодшого школяра

Молодший шкільний вік є сенситивним періодом для розвитку пам'яті, коли особливо динамічно змінюється співвідношення мимовільного й довільного запам'ятовування. Інтенсивно розвивається довільна пам'ять, хоча мимовільна теж активно використовується. Довільне запам'ятовування буває найпродуктивнішим тоді, коли запам'ятовуваний матеріал стає змістом діяльності школярів. 

 

Картина взаємин з вашою дитиною

Запитання для батьків на визначення картини взаємин з дитиною.

Застерігаємо дитину від кібернебезпеки

Інтеграція до інтернет-простору робить підлітків вразливими до віртуальної агресії з боку однолітків, яка може мати різні наслідки. Що ж робити дорослим, аби вберегти дитину від кібербулінгу, допомогти їй, якщо вона все-таки стала його свідком чи жертвою?

 

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті

Перелік друкованих видань для дітей.

 

 

Пам’ятка для батьків майбутніх читачів

З дітьми треба читати! Іншого шляху немає. Зацікавлювати дитину можна по-різному. Розповісти про книжку, переказати або прочитати цікавий епізод; розказати якісь свої пригоди, враження, пов’язані з цією книжкою. Але якщо ми, взявшись руками в боки, суворо питатимемо: «Ти чого, бальбесе, не читаєш? Ану марш до книжки!» – і з відчуттям виконаного обов’язку сідатимемо перед телевізором, результат буде нульовий.

Стилі виховання в родині

Розрізняють три стилі виховання: авторитарний, демократичний і ліберальний.

Розподіл влади в сім’ї

Є різні варіанти стосунків у сім’ї. Це може бути:

Співпраця. Грунтується на взаєморозумінні і взаємній підтримці, яка допомагає якнайповніше реалізувати функції родини. Кожний – і дорослий, і дитина – відчуває свою значущість; загальна атмосфера стосунків тепла, дружня, сповнена позитивних емоцій і почуттів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Батькам Школи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід