Рій "Козацька варта"

Вікторія Василівна Поплавська
виховник

 

 

 

"Сокіл" ("Джура") –  всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, яка є прогресивною формою самоврядування  в закладах освіти.

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання здобувачів освіти на основі традицій українського козацтва:

  • виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей;
  • виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
  • формування і виховання, спираючись на національні козацькі педагогічні традиції, у юнаків і дівчат високих морально-психологічних якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, дисциплінованості і ініціативності;
  • виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління українців на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

 ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура")

УМОВИ проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (молодша та середня вікові групи)

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (виховник Поплавська В.В.) виборов почесне ІІ місце у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
26

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (педагог-виховник Поплавська В.В.) виборов І місце у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Рій «Козацька варта» обирає найкращих

Бер
06

6 березня 2020 року напередодні великого свята для всіх українців – дня народження великого Кобзаря для вихованців рою «Козацька варта» було проведено конкурс читців «Іду з дитинства до Тараса». Для конкурсу козачата обрали такі твори: «Заповіт», «Сон», «Тече вода в синє море», «Зоре моя вечірняя», «Причина», «Думи мої, думи» «Мені тринадцятий минало». Членам журі, до якого входили педагоги закладу, було дуже важко обрати переможця конкурсу, тому що всі учасники дуже старалися і гарно підготувалися. 

Posted By admin bnvo детальніше

Козачата допомагають зимуючим птахам

Січ
24

20-24 січня 2020 року вихованці рою «Козацька варта» взяли активну участь у виготовили різні моделі годівничок для пернатих друзів, які залишились зимувати і не відлетіли у теплі краї. Адже, зима – складний період  в житті птахів. Ті птахи, які не відлітають в південні країни та залишилися зимувати,  потребують допомоги. 

Posted By admin bnvo детальніше

Створення рою «Козацька варта»

Вер
30

30 вересня 2019 року вперше у шкільне життя впроваджується Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). У рамках проекту «Джура» в закладі було організовано рій «Козацька варта», до складу якого ввійшли учні третього класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання.

Posted By admin bnvo детальніше
Підписатися на RSS - Рій "Козацька варта"

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід