Квітень 2020

Рекомендації та підбір відеоматеріалів для учнів та вихованців щодо виконання фізичних вправ у домашніх умовах

Травень
04

Підготовлено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Кві
30

17 квітня 2020 року у м.Києві проходив дистанційний Всеукраїнський конкурс «Діти, окрилені перемогою», в якому прийняли активну участь вихованці вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання і отримали нагороди:
І місце – Давид Швець за пісню «Рідна Україна»
ІІ місце – Божена Мохначова за пісню «Мамина красуня»
ІІІ місце – Давид Швець за пісню «Супермени».

Posted By admin bnvo детальніше

Участь учнів, вихованців та їх родин в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня»

Кві
30

Протягом квітня 2020 року вихованці груп Центру розвитку дитини: «Сонечко», «Малятко», «Дзвіночок», учні 1-А, 2-А, 4, 5, 6 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, вихованці гуртків «Струмочок» та «Чарівні прикраси» Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» та познайомили Київщину з власними великодніми традиціями, майстерністю розпису писанок та секретами сімейного затишку.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у конкурсі "Політ до Місяця і далі"

Кві
30

Броварське навчально-виховне об'єднання на дистанційному навчанні приймає активну участь у різноманітних конкурсах. Один з них проводить ГО «Асоціація Ноосфера» на тему "Політ до Місяця і далі". Це конкурс дитячого малюнку на загадкову космічну тематику, який надихнув на творчу роботу https://noospheresummit.space/en/art-challenge.

Posted By admin bnvo детальніше

Вивчення підземних таємниць

Кві
30

Цього тижня учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО заглибилися у вивчення підземних таємниць, а також досліджували склад ґрунту – проводили досліди онлайн на уроці з предмету «Я досліджую світ» за допомоги відео інструменту Zoom. Після уроку виготовили мишку - мешканку ґрунту.

Posted By admin bnvo детальніше

Творча робота "Лелека"

Кві
29

Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, під час вивчення теми "Чому потрібно охороняти рослини і тварин", створили  лелеку з підручних матеріалів: ватних дисків, картону, дерев'яних паличок, коктейльних соломинок, ниток.

Posted By admin bnvo детальніше

Працьовиті школярики

Кві
29

Навчання під час карантину стало іспитом як для дорослих, так і для дітей. Але учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО не опускають руки. Вони старанно виконують завдання з усіх предметів, а також знаходять час допомагати своїм рідним по господарству.

Posted By admin bnvo детальніше

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Кві
28

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці. Темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.
Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні, Контрольний перелік заходів та тематичний постер.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2020

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід