Квітень 2020

Рекомендації та підбір відеоматеріалів для учнів та вихованців щодо виконання фізичних вправ у домашніх умовах

Травень
04

Підготовлено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Кві
30

17 квітня 2020 року у м.Києві проходив дистанційний Всеукраїнський конкурс «Діти, окрилені перемогою», в якому прийняли активну участь вихованці вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання і отримали нагороди:
І місце – Давид Швець за пісню «Рідна Україна»
ІІ місце – Божена Мохначова за пісню «Мамина красуня»
ІІІ місце – Давид Швець за пісню «Супермени».

Posted By admin bnvo детальніше

Участь учнів, вихованців та їх родин в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня»

Кві
30

Протягом квітня 2020 року вихованці груп Центру розвитку дитини: «Сонечко», «Малятко», «Дзвіночок», учні 1-А, 2-А, 4, 5, 6 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, вихованці гуртків «Струмочок» та «Чарівні прикраси» Центру позашкільної освіти БНВО взяли активну участь в обласній родинній онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» та познайомили Київщину з власними великодніми традиціями, майстерністю розпису писанок та секретами сімейного затишку.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у конкурсі "Політ до Місяця і далі"

Кві
30

Броварське навчально-виховне об'єднання на дистанційному навчанні приймає активну участь у різноманітних конкурсах. Один з них проводить ГО «Асоціація Ноосфера» на тему "Політ до Місяця і далі". Це конкурс дитячого малюнку на загадкову космічну тематику, який надихнув на творчу роботу https://noospheresummit.space/en/art-challenge.

Posted By admin bnvo детальніше

Вивчення підземних таємниць

Кві
30

Цього тижня учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО заглибилися у вивчення підземних таємниць, а також досліджували склад ґрунту – проводили досліди онлайн на уроці з предмету «Я досліджую світ» за допомоги відео інструменту Zoom. Після уроку виготовили мишку - мешканку ґрунту.

Posted By admin bnvo детальніше

Творча робота "Лелека"

Кві
29

Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, під час вивчення теми "Чому потрібно охороняти рослини і тварин", створили  лелеку з підручних матеріалів: ватних дисків, картону, дерев'яних паличок, коктейльних соломинок, ниток.

Posted By admin bnvo детальніше

Працьовиті школярики

Кві
29

Навчання під час карантину стало іспитом як для дорослих, так і для дітей. Але учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО не опускають руки. Вони старанно виконують завдання з усіх предметів, а також знаходять час допомагати своїм рідним по господарству.

Posted By admin bnvo детальніше

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Кві
28

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці. Темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.
Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні, Контрольний перелік заходів та тематичний постер.

Posted By admin bnvo детальніше

Чому потрібно дбати про довкілля

Кві
28

Проблема сміття постає в нашому житті дедалі гостріше. Щороку навесні мешканці світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій. Цього року лейтмотивом свята став слоган «Припинити забруднення пластиком». Учні 2-Б класу БНВО активно підтримали ідею.

Posted By admin bnvo детальніше

У «Всеукраїнській школі онлайн» навчатимуться й наймолодші

Кві
28
З 28 квітня стартують уроки для 1-4-х класів.
Проект «Всеукраїнська школа онлайн» на прохання батьків і педагогів з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука та мистецтво.
Posted By admin bnvo детальніше

Творчий доробок наших першокласників

Кві
26

На дистанційних уроках технологій та мистецтва першокласники отримують  практичні завдання: опрацювавши теоретичний матеріал та, переглянувши відео, виконати роботу. Опановуючи програмний матеріал, діти навчаються різним видам технік образотворчого мистецтва та технологій.

Posted By admin bnvo детальніше

Весна з вікна багатоповерхівки

Кві
25

Весна – чудова пора року! Всі люди радіють весні, а особливо весні раді діти. Але нажаль цієї весни ми можемо насолодитися її буянням лише з вікна своїх помешкань. Так, учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів спробували зобразити квітучу весну з вікон своїх осель. На малюнках дітей весна оживає, наповнюється фарбами, звуками, запахами і натхненням на нові звершення!

Posted By admin bnvo детальніше

Наше довкілля – це наш простір!

Кві
25

Наш дім, Земля, - невеличка планета у безкінечному просторі. Щороку мешканці світу об’єднуються, щоб відзначити День довкілля – 21 квітня та День землі – 22 квітня і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій. Долучилися до вшанування й учні 3 го класу БНВО (звичайно цьогоріч дистанційно), але у хорошій справі – захисті навколишнього середовища та збереженні тих природних багатств і ресурсів, якими наділила нас природа.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2020

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід