День Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2021 року, з метою виховання патріотизму, поваги до демократичних цінностей та вшанування героїв України для вихованців рою «Козацька варта» виховник Птуха С.С. провела заняття на тему: «Хоробрі серця українських героїв» приурочене Дню Героїв Небесної Сотні. 

За останній рік Україна отримала чимало сумних дат календаря, бо загинуло багато синів-патріотів за те, щоб ми могли жити під мирним небом і не боятися ворожої кулі. Ніхто не міг й подумати, що незабаром країна хоронитиме героїв «Небесної Сотні», а українці віч-на-віч зустрінуться зі страхіттями війни та кровопролиття. Це наша історія, історія українського народу, яка написана кров’ю її патріотів.

Хвилиною мовчання вихованці вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська та героїв, які загинули за незалежність України, пам'ять про тих, хто заплатив дорогу ціну за наше краще майбутнє. З цими смертями «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням. Це і віддання шани найкращим, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх в цій країні, а також і засвідчення справжнього подвигу.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…

 

Вікторія Поплавська,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2021: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід