День рекордів у пришкільному таборі

Чи варто говорити, що Книга рекордів ось уже протягом багатьох років не перестає дивувати і шокувати нас неймовірними досягненнями, фантастичними винаходами, цікавими фактами.

Свою власну Книгу рекордів створили 10 червня 2019 року у пришкільному таборі «Успіх». Весела зарядка у вигляді танцювального флешмобу б’є усі рекорди протягом усієї табірної зміни. З метою усвідомлення власних індивідуальних можливостей було проведено захід «Книга рекордів табору». Були визначені переможці у номінаціях: «Варвара краса – довга коса», «Ніжка Попелюшки», «Ніжка Гулівера», «Хлопчик-Мізинчик», «Дівчинка-Дюймовочка», «Шоколадний хлопчик», «Дівчинка-Шоколадка», «Головний брюнет табору» та «Головна брюнетка табору», «Головний блондин табору» та «Головна блондинка табору» тощо. За підсумками оплесків виховнців переможцями у номінації «Кращий вихователь табору» стали вихователі пришкільного табору «Успіх».

Досягалися рекорди і під час спортивної години у спортивних змаганнях, естафетах, іграх у гандбол та футбол.

Перегляд відеожурналу «Рекордсмени України. Хто вони?» дозволив дітям загону «Невгамовні» дізнатися про людей, які досягли найвищих, найфантастичніших, найнеймовірніших, неповторних результатів, які записані до Книги рекордів України. Вихованці загону «Веселка» змагалися у побудові найвищої споруди з LEGO та магнітного конструктору. А діти загону «Вулкан» взяли участь у квесті «Рекордсмени України», під час якого дізналися більше про українських рекордсменів, які занесені до Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України. Потім у «вулканчиків» була можливість створити власний рекорд «Найкраща зачіска» серед дівчаток та «Найкращий гравець у шахи» серед хлопчиків.

На майстер-класі «Чарівні прикраси» вихованці загонів «Невгамовні» та «Вулкан» ставили свій власний рекорд із бісероплетіння. А діти загонів «Веселка» та «Єралаш» власноруч виготовили іграшкову качку з кільцем, після чого ставили рекорди у грі «Попади в кільце».

Після обіду для вихованців медична сестра провела бесіда на тему: «Попередження травм та надання першої допомоги». Після чого продовжили гру на свіжому повітрі «Ми умілі рибалки», читання книжок.

Під час майстер-класу «Майстерня подарунків» продовжилася тема «Книга рекордів»: діти виконували малюнки на склі відомих рекордсменів, своїх фаворитів.

Сьогоднішній день був цікавим та насиченим, з гарним настроєм діти пішли додому.

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ