Екскурсія на кіностудію FILM.UA

26 листопада 2019 року з метою розширення знань про світ кіно та телебачення, знайомства з повним коплексом кіновиробництва та професіями актора, кінооператора, мультиплікатора, режисера, літературного редактора та інших, учні 7 класу разом з класним керівником, Шляхтиченко Іриною Вікторівною, відвідали кіностудію FILM.UA.  

З самого дитинства світ кіно і телебачення здається казкою, і глибоко в душі кожен мріяв потрапити по той бік екрану і відчути, як це - бути зіркою! Кіностудія знаходиться у Києві, це не просто павільйони для зйомок, а цілий комплекс повного циклу теле- та кіновиробництва, розташований на площі у майже два гектари.

На студії знімалися відомі фільми та серіали для українських телеканалів. Школярі змогли «зануритися» в світ кіно, а захоплююча екскурсія розкрила секрети кіновиробництва.

Учні відвідали «кіно-селище», де знаходять об’ємні декорації, будинки, фортеці, кіно-вулиці та інше. Надзвичайні емоції викликала у семикласників унікальна можливість опинитись поруч із декораціями із фільму «Захар Беркут», який вони нещодавно дивились у кінотеатрі разом із класним керівником.

 

Шляхтиченко І.В.,

класний керівник

Архів2019: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ