Участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» організовує Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

Завдання конкурсу:

  • Забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про космос засобами літератури та мистецтва.
  • Розвивати філософські думки про Всесвіт.
  • Розширити духовний світогляд засобами візуального мистецтва.

Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання на конкурс були подані роботи:

Номінація – Образотворче мистецтво:

  • «Мандрівники у всесвіті» - виконала Стоєцька Марія, вихованка гуртка «Розфарбований світ» (керівник Карпуніна Олена Олександрівна);
  • «Планета рожевих Чудіків» - виконала Хижняк Єлизавета, вихованка гуртка «Чарівні фарби» (керівник Бєлановська Олена Миколаївна);
  • «Зерно життя для майбутніх поколінь» - виконала Шаповалова Валерія, вихованка гуртка «Чарівні фарби» (керівник Бєлановська Олена Миколаївна).

Номінація – Декоративно-ужиткове мистецтво:

  • «Космічна рапсодія» (аплікація з бісеру) – виконала Беспаль Софія, вихованка гуртка «Смарагдова скарбничка» (керівник Шевченко Ірина Миколаївна);
  • «Охоронець Всесвіту» (ліплення з пластиліну) – виконала Лепеха Надія, вихованка гуртка «Майстерня подарунків» (керівник Чернецька Наталія Віталіївна);
  • «Життя на палаючій планеті» (ліплення з пластиліну) – виконала Горбач Анастасія, вихованка гуртка «Майстерня подарунків» (керівник Чернецька Наталія Віталіївна).

Номінація – Фотомистецтво:

  • «Грозове літо» – виконав Панков Данило, (керівник – вчитель технологій  Панкова Оксана Олександрівна);
  • «Прибулець», «Космічний канал зв’язку» – виконала Поплавська Анастасія (керівник – вчитель біології, хімії, екології Поплавська Вікторія Василівна).

Номінація – Музичне мистецтво:

  • «Гімн планети Марс» – слова гімну Ящук Ярослави, виконують гімн: Ящук Ярослава, Коваль Поліна, Островецька Анна, Костюк Олександра, Поплавська Катерина, Гладуш Марія, вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна).

Номінація – Компютерна графіка:

  • «Макіо та Стеснюн» - виконала Баско Аріна, вихованка гуртка «Розфарбований світ» (керівник Карпуніна Олена Олександрівна).

Чернецька Наталія Віталіївна,
завідуюча художньо-естетичним відділом

 

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ