XVІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки/Bioscience advances»

З 24 по 27 квітня 2018 року в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Для участі у конференції зареєструвалось 202 учасника з 5 країн. Юні науковці Київщини мали змогу представити свої науково-дослідницькі роботи у секції «Загальна біологія для школярів».

Серед розмаїття біологічних досліджень, що були презентовані на конференції, члени міського територіального осередку МАН Карпець Олександра та Сліжук Ольга представили свої цікаві роботи: «Біопошкодження мікроміцетами керамічної плитки», «Вплив «Кокарніту» на лікування алкогольної полінейропатії».

Юні дослідники отримали сертифікати, а тези їхніх робіт увійшли до збірки тез XVІ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки/Bioscience advances».

 

Панкова О.О.,
керівник міського територіального осередку МАН

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ