Червень-серпень 2020

Випуск 2020

Лип
30

30 липня 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні 26 випускників Ліцею технологічного профілю БНВО отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
25

У річному звіті про діяльність закладу за 2019/2020 навчальний рік висвітлено питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, дослідно-експериментальної роботи, забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, науково-методичного супроводу діяльності педагогічних працівників, медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників освітнього процесу, організації харчування здобувачів освіти, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування та матеріально-технічного забезпечення закладу, фінансово-господарської роботи, зміцнення матеріально-технічної бази (за рахунок благодійних внесків, грантів, дарунків та за рахунок місцевого бюджету), а також ремонтів приміщень та будівель за рахунок коштів місцевого бюджету.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
22

За підсумками Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів» у номінації «Естрадний вокал» дипломом Гран-прі за пісню «Співають діти» нагороджено вокальний колектив «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання (керівник Пучкова Олександра Іллівна).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

12 червня 2020 року підведено підсумки Міжнародного конкурсу «Соняшник», в якому активну участь взяли вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова О.І.) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання та здобули Гран-прі.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Чер
19

За підсумками Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2020» найвищою нагородою, Дипломом УМАКО «Сузір’я», за відео «Планета Minecraft» у номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво» І місце отримав Пшеничний Тихон, учень 4 класу Броварського навчально-виховного об’єднання (класний керівник Сіромолот Н.О.).

Posted By admin bnvo детальніше

Міжнародний день захисту дітей

Чер
01

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою: захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою. Вихованці гуртків «Чарівні прикраси» та «Веселий пензлик» Центру позашкільної освіти БНВО теж приєдналися до привітань своїх однолітків із святом та в дарунок підготували яскраві малюнки.

Posted By admin bnvo детальніше

Під вітрилами творчості

Чер
01

Творчі здобутки Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання за підсумками 2019/2020 навчального року у рамках обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Стає добрішим світ, коли співають діти

Чер
01

Вихованці вокального колективу «Струмочок» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання вирішили привітати всіх з Днем захисту дітей, навіть сидячи вдома! Ціною неймовірних зусиль керівника колективу Олександри Пучкової та дітей та за підтримки батьків став можливим запис чудової пісні Лесі Горової «Співають діти». 

Posted By admin bnvo детальніше
Підписатися на RSS - Червень-серпень 2020

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід