Травень 2020

Корисні канікули

Травень
30

З метою проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, для учнів 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО була проведена виховна година "Корисні канікули", під час якої майбутні другокласники закріпили правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з незнайомими людьми та поводження з тваринами.

Posted By admin bnvo детальніше

Дитячі мрії про літній відпочинок

Травень
30

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Літо - це не лише гарна пора року, це насамперед, час канікул, відпочинку та цікавого, змістовного дозвілля. Учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО у малюнках відобразили свої мрії про літній відпочинок. Бажаємо, щоб дитячі мрії збулися вже цього літа!

 

Posted By admin bnvo детальніше

Квітковий весняний розмай

Травень
30

Останній навчальний тиждень учні 2-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО провели, спостерігаючи за весняним різнобарв’ям! На онлайн-уроці з мистецтва ми озирнулися навколо і побачили весняне буяння садів, квітковий розмай, радісний спів пташок, послухали пісню жайворонка Петра Чайковського. Це все піднімає настрій, викликає приємні емоції, особливо перед початком літніх канікул!

Posted By admin bnvo детальніше

Прощавай, 2 клас!

Травень
29

Сьогодні, 29 травня 2020 року, для учнів  2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року.  На останньому онлайн-уроці школярі розповіли про свої плани на літо, пригадали цікаві моменти з дистанційного навчання, повторили правила безпечної поведінки під час канікул та побажали один одному гарного літнього відпочинку.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (виховник Поплавська В.В.) виборов почесне ІІ місце у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
28

27 травня 2020 року підведено підсумки обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти, організатором якого був Центр творчості дітей та юнацтва Київщини. У конкурсі взяли участь педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання і отримали нагороди:
ІІ місце – Поплавська Вікторія Василівна у номінації «Сценарій виховного чи розважального заходу для дітей та учнівської молоді»;
ІІІ місце – Шарик Наталія Олександрівна у номінації «Навчально-методичні рекомендації».

Posted By admin bnvo детальніше

Україна – моя Батьківщина

Травень
28

Україна – це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Це наша мати – Батьківщина. Так, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, поваги до народних символів України, учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виконали композицію «Україна – моя Батьківщина». Це була  підсумкова робота учнів у початковій школі.

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомимось з театральним мистецтвом

Травень
27

Цього тижня учні 2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО на онлайн-уроці з образотворчого мистецтва знайомилися з театром та кіномистецтвом. Школярі переглянули навчальне відео «Історія створення театру», прослухали фрагменти з балету «Лускунчик», переглянули зображення відомих кіногероїв.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітрини магазинів

Травень
27

Відповідно до навчального плану, з метою уявлення учнів про поняття оформлення вітрин як один із різновидів прикладного мистецтва, прийоми групування предметів різних за розміром та кольором, учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виконали композицію «Вітрини магазинів».

Posted By admin bnvo детальніше

Літні вітрила

Травень
27

Вже зовсім скоро у наші домівки увірветься літо. На своїх вітрилах принесе до нас яскраве сонце, чисте блакитне небо, довгі спекотні дні. Природа наллється всілякими райдужними барвами, дерева й кущі одягнуться в пишні зелені шати, квіти будуть радувати буйним цвітінням та п’янкими ароматами, а літні ягоди наливатимуться смаками та фарбами під яскравим сонечком. Вихованці гуртка «Лего-конструювання» теж з нетерпінням чекають літа. Щоб на його вітрилах поринути у незабутні відкриття та пригоди!

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у фестивалі «Творча весна»

Травень
27

Вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: Театр хореографічного мистецтва «My dance» (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна) та вокальний колектив «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна) взяли участь у фестивалі «Творча весна» (дистанційно). Діти підготували цікаві та яскраві відео-композиції.

Posted By admin bnvo детальніше

Хто живе в пеньку

Травень
27

Вивчаючи та досліджуючи навколишній світ, учні 2-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО дізналися багато цікавого про користь старих пеньків, що є житлом для багатьох видів живих організмів. Учні творчо підійшли до виконання завдання і разом з батьками створили чудові макети, малюнки, які допоможуть запам’ятати матеріал.

Posted By admin bnvo детальніше

Добра справа для природи

Травень
27

Проблеми екології дуже цікавлять учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, тому вони теж беруть активну участь у їх вирішенні. Цього разу школярі взяли участь у навчальному проекті з природознавства «Добра справа для природи». Ключовим питанням до проекту було: «Чим діти можуть допомогти збереженню природи рідного краю?».

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!

Травень
26

Рій «Козацька варта» Броварського навчально-виховного об’єднання (педагог-виховник Поплавська В.В.) виборов І місце у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

Posted By admin bnvo детальніше

Символи України

Травень
25

На цьому тижні учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО з предмету "Я досліджую світ" закінчили вивчення теми "Символи України". Для закріплення здобутих знань діти виконали творчі роботи на подану тему. Кожна робота сприяла формуванню національної свідомості учнів, вихованню поваги й любові до України, її державних та народних символів.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2020

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід