Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Грамотність – свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Кожна сучасна людина повинна бути освіченою та викликати довіру і повагу у інших. У народі кажуть: «За одного грамотного сім неграмотних дають».

Щороку Україна 8 вересня разом із іншими країнами відзначає День грамотності.

6-9 вересня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів: ігри «Звук», «Зростаймо грамотними», «Правильно поділи слово на склади», конкурс «Грамотій класу», «Знавці української мови», мовознавчий турнір «Єднаймося заради мови», літературний вечір «О слово рідне!».

Дуже сумно, що навіть сьогодні, в епоху цифрових технологій, багато людей в світі навіть не знає абетки. Адже саме грамотність дозволяє людям отримати доступ до інформації та свідомо її аналізувати. Саме грамотність допомагає кожному розширити життєві можливості.

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру. Це – право людини, яке вона неодмінно має реалізувати.

Будьмо грамотними – покращуймо своє життя і світ навколо!

 

Вікторія Поплавська,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2021: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід