Організаційно-масова робота

Козацькому роду нема переводу

Жов
15

12, 13 жовтня 2020 року до Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  у Броварському навчально-виховному об’єднанні, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Посвята в козачата

Жов
15

13 жовтня 2020 року, напередодні Дня захисника України, для учнів 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виховник рою «Козацька варта» Птуха С.С. разом із класним керівником 1-Б класу Волчук В.М. провели спортивно-розважальну гру «Ми – нащадки козаків». Святкова програма складалася із інтелектуальних завдань та цікавих спортивних естафет.

Posted By admin bnvo детальніше

Спортивно-розважальна гра-квест «Ми козацького роду»

Жов
12

З метою виховання любові до рідного краю, історії українського народу та розвитку інтелектуальних і спортивних умінь учнів 12 жовтня 2020 року бібліотекарем закладу для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено спортивно-розважальну гру-квест «Ми козацького роду» до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Posted By admin bnvo детальніше

Серце забуте обігрійте добром

Жов
05

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. 1 та 2 жовтня 2020 року до Міжнародного дня людей похилого віку для учнів 1-8 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО вихователі груп продовженого дня та класні керівники провели виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху у Центрі розвитку дитини БНВО

Жов
05

З 28 вересня по 2 жовтня 2020 року в Центрі розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання пройшов тематичний тиждень «Безпека на дорозі».

Posted By admin bnvo детальніше

Марафон вітань до Дня освітянина

Жов
02

2 жовтня 2020 року до Дня працівників освіти учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО, дотримуючись протиепідемічних заходів, провели марафон вітань «Низький уклін Вам, вчителі». Адже, учитель... Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, ще осяває путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху

Вер
30

22-29 вересня 2020 року відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу у Броварському навчально-виховному об’єднанні педагогами закладу було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти».

Posted By admin bnvo детальніше

Дні спілкування англійською

Вер
28

З 23 по 25 вересня 2020 року у ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО були проведені виховні заходи до Дня іноземної мови. Для учнів 2 – 4 класів проведено ігри-подорожі «Magiс Town» та брейн-ринги «Who knows English better». Для учнів 5 – 8 класів  – розв'язування кросвордів англійською мовою на швидкість, інтелектуальні змагання «Master Chef», ігри-квести «Treasure Island», інформаційно - музичні шоу «The legents of the world music – The Beatls».

Posted By admin bnvo детальніше

«Хай буде мир в усьому світі» виховні заходи до Міжнародного Дня Миру

Вер
22

З метою поширення інформації про Міжнародний День Миру та формування активної життєвої позиції, виховання розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок кожного з нас з 17 по 21 вересня 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Олімпійський тиждень

Вер
18

З 14 по 18 вересня 2020 року відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу про проведення Олімпійського тижня – 2020 та з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту серед учнів, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводився Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід