Організаційно-масова робота

Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!

Січ
29

З метою виховання чіткої громадянської позиція та поваги і шани до людей, що боронили ціною власного життя незалежність Батьківщини, 29 січня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд літератури до Дня пам’яті героїв Крут «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!».

Posted By levnata детальніше

Голокост: Чужого горя не буває

Січ
29

З 24 по 28 січня 2019 року з метою поглиблення знань учнів з «проблемних» тем історії, з трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших для учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласникам Ліцею технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання вчителем історії Шляхтиченко І.О. та класними керівниками Вальченко В.О., Сіромолот Н.О., Фроловою І.А. були проведені: виховні години, бесіди, інформаційні години, уроки пам’яті на теми: «Історія скорботи та героїзму», «Сучасне українське суспільство та уроки Голокосту», «Голокост – трагічна сторінка історії».

Posted By levnata детальніше

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю

Січ
23

З 18 по 23 січня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою поглиблення знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, формування інтересу до вивчення історії України, виховання патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей та до Дня Соборності України для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО класними керівниками були проведенні виховні години та бесіди на теми: «Україна – соборна держава», «Соборна Україна – одвічна мрія народу», «День Соборності – утвердження ідеалів свободи та демократії».

Posted By levnata детальніше

Інформація про роботу Броварського навчально-виховного об’єднання під час зимових канікул

Січ
12

Відповідно до плану роботи Броварського навчально-виховного об’єднання протягом зимових канікул у Центрі позашкільної освіти були проведені наступні заходи.

 

Posted By levnata детальніше

Від хати до хати йде коляда завзято

Січ
10

9 січня 2018 року завідуюча відділом організаційно-масової роботи Поплавська В.В. провела для вихованців Центру позашкільної роботи вікторину: «Різдвяні звичаї та традиції українського народу» (складова «громадянин», орієнтир сімейні цінності). Під час проведення заходу педагог ознайомила учнів з традиціями, звичаями та обрядами українського народу, що пов’язані Різдвяно-новорічними святами, розширила уявлення дітей про давній обряд святкування Різдва Христового в Україні, ознайомила з колядками, основними атрибутами колядників. Розповіла про особливості вертепу. 

Posted By levnata детальніше

Свято Миколая у Центрі позашкільної освіти

Гру
21

20 грудня 2018 року у гуртках художньо-естетичного відділу Центру позашкільної освіти БНВО (вул. Москаленка С., 8б) відбулося родинне свято «Ой, хто, хто Миколая любить» до Дня Святого Миколая.

 

Posted By levnata детальніше

В очікуванні новорічної казки!

Гру
19

18 грудня 2018 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання за адресою вул. Київська, 1 відбулося казкове новорічне свято для вихованців групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини. Діти та гості свята поринули  в романтичну атмосферу зимової Франції.

Posted By levnata детальніше

Новорічні вогні цирку

Гру
19

18 грудня 2018 року в групі «Сонечко» Центру розвитку дитини БНВО відбулося свято «Новорічні вогні цирку». Малята артистично виконали ролі балеринок на канаті, силачів, циркових коней, дресирувальника та тигрів. 

Posted By levnata детальніше

Новорічний мюзикл «Пригоди Зірки»

Гру
19

18 грудня 2018 року, напередодні найулюбленішого свята всіх дітей - Святого Миколая, 1-А клас представив до уваги всіх гостей новорічний мюзикл «Пригоди Зірки».

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ