Організаційно-масова робота

Є така професія – Батьківщину захищати

Гру
07

6 грудня 2018 року з метою ознайомлення учнів із вагомим значенням та особливостями професії військовослужбовець; відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники провели бесіди на тему: «Є така професія – Батьківщину захищати».

Posted By levnata детальніше

Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!

Гру
03

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності до ВІЛ-інфікованих, особливо акцентує увагу на тому, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Кожного року до цієї дати у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводяться просвітницькі заходи.

Posted By levnata детальніше

Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

Лис
28

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Тому до цієї дати з 23  по 27 листопада 2018 року з метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932-1933 років, вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування непримиренність до насилля, поваги, турботи, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору педагоги БНВО для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО організували і провели цикл заходів.

Posted By levnata детальніше

Проведення міської акції «За здорове життя» в Броварському навчально-виховному об’єднанні

Лис
26

З метою формування навичок здорового способу життя і просвітницької роботи серед дітей та учнівської молоді з 22 жовтня по 23 листопада 2018 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшла міська акція «За здорове життя».

Posted By levnata детальніше

Тільки пам’ять не сивіє

Лис
24

23 листопада 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу Поджарою Т.А. було проведено огляд виставки-реквієм  «Тільки пам’ять не сивіє» до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. 

 

Posted By levnata детальніше

Дні Гідності та Свободи у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Лис
22

21 листопада 2018 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначається День Гідності і Свободи. До цієї історичної дати у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведеноряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Репродуктивне здоров’я – впевненість у завтрашньому дні

Лис
22

21 листопада 2018 року з метою поглиблення знань учнів з проблеми ведення здорового способу життя та впливу шкідливих звичок на репродуктивне здоров’я молоді, виховання почуття цінності родинних стосунків, відповідального батьківства вчитель біології Поплавська В.В. в рамках акції «За здорове життя!» для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО провела інформаційну годину «Репродуктивне здоров’я молоді: фактори впливу і ризики».

Posted By levnata детальніше

Я обираю здорові звички

Лис
19

16 листопада 2018 року з метою формування здоров’язбережувальної компетентності, вміння розпізнавати корисні та шкідливі звички,  бажання вести здоровий спосіб життя для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО вчитель з основ здоров’я Поплавська В.В. провела тематичний урок: «Я обираю здорові звички».

Posted By levnata детальніше

Здоров’я кожен день

Лис
15

14 листопада 2018 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст.. БНВО вчитель з основ здоров’я Поплавська В.В. провела тематичне заняття «Здоров’я кожен день».

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ