Організаційно-масова робота

Вчорашні дошкільнята – сьогодні вже випускники!

Травень
24

23 травня 2018 року у Центрі розвитку дитини БНВО (вул. Київська, 1) в старшій групі «АБВГДейка» відбулося довгоочікуване хвилююче випускне свято, де вчорашні дошкільнята – сьогодні вже випускники.

 

Posted By levnata детальніше

«Творча особистість - 2018»

Травень
24

23 травня 2018 року у Палаці дитячої та юнацької творчості м. Бровари відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість – 2018». Громада міста вшановувала переможців Обласних, Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, вітала подяками батьків та їх  наставників.

Posted By levnata детальніше

День пам'яті жертв політичних репресій

Травень
23

21, 22 травня 2018 року з метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій у Броварському навчально-виховному об’єднанні для школярів ЗОШ І-ІІ ст. класні керівники та вихователі ГПД провели бесіди і виховні години на теми: «День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні «Розгойдані дзвони пам'яті…», «Скорботна свічка пам’яті святої».

Posted By levnata детальніше

Випуск в Академії зірок!

Травень
23

22 травня 2018 року відбулася гучна подія – І церемонія вручення нагород випускникам академії зірок Центру розвитку дитини БНВО на червоній доріжці! Свято супроводжувалося піснями, веселими танцювальними композиціями. 

Posted By levnata детальніше

Сузір’я дитячої творчості

Травень
23

22 травня 2018 року у МКЦ «Прометей» пройшов звітний концерт вихованців Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання «Сузір’я дитячої творчості».

 

Posted By levnata детальніше

Свято «Під вітрилами творчості-2018»

Травень
23

Підсумком нелегкої, але плідної праці дітей та їх педагогів в Центрі позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання стала святкова церемонія нагородження «Під вітрилами творчості-2018», яка відбулася в фойє міського культурного центру «Прометей» 22 травня 2018 року.

Posted By levnata детальніше

День вишиванки – свято національної єдності

Травень
18

17 травня 2018 року учні, вихованці та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання приєдналися до  загальнонаціонального флешмобу «Українці – єдина нація». 

 

Posted By levnata детальніше

Найдорожчій у світі присвячується…

Травень
14

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. 10, 11 травня 2018 року класні керівники та вихователі ГПД ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By levnata детальніше

Огляд літератури до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

Травень
08

З метою виховання любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності, поваги та глибокої шани до людей, що боронили рідний край та зараз віддають своє життя за Батьківщину 8 травня 2018 року для учнів 5 та 11 класів БНВО  бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Події 1939-1945 років у літературі».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ