Організаційно-масова робота

Інформація про проведення заходів присвячених Дню захисника України та Дня Українського козацтва у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Жов
18

До дня Захисника України з метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві у Броварському навчально-виховному об’єднанні було заплановано та проведено ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Козацькому роду нема переводу

Жов
12

11 жовтня 2018 року до Дня захисника України класні керівники 1-х класів ЗОШ І-ІІ ст. провели для учнів цікаві виховні заходи. Для учнів 1-А класу класний керівник Стенченко О.П. організувала та провела конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Для учнів  1-Б класу класний керівник Кошель Н.М. провела виховну годину на тему: «Україна у моєму серці». 

Posted By levnata детальніше

Європейський день мов

Вер
26

Протягом європейського дня мов, що відзначається 26 вересня, у Броварському навчально-виховному об’єднанні учні 4, 5, 6, 10 класів ознайомились з визначними місцями Великобританії та Північної Ірландії. 

 

Posted By levnata детальніше

«Хай буде мир в усьому світі»

Вер
22

З 19 по 21 вересня 2018 року до Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня з 1968 року, у Броварському навчально-виховному об’єднанні класними керівниками та вихователями ГПД ЗОШ І-ІІ ст. було проведено виховні заходи відповідної тематики.

Posted By levnata детальніше

Урок мужності «Партизанська звитяга»

Вер
22

З метою виховання поваги та шани до подвигу партизан та підпільників в роки Другої світової війни, виховання свідомого громадянина, що любить рідний край, поважає історію свого народу 21 вересня 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено урок мужності «Партизанська звитяга».

Posted By levnata детальніше

Олімпійський тиждень у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Вер
17

З метою пропаганди здорового способу життя, популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту серед учнів, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 11 по 14 вересня 2018 року проходив Олімпійський тиждень. 

Posted By levnata детальніше

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Вер
10

6, 7 вересня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО та старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів.

Posted By levnata детальніше

Вчорашні дошкільнята – сьогодні вже випускники!

Травень
24

23 травня 2018 року у Центрі розвитку дитини БНВО (вул. Київська, 1) в старшій групі «АБВГДейка» відбулося довгоочікуване хвилююче випускне свято, де вчорашні дошкільнята – сьогодні вже випускники.

 

Posted By levnata детальніше

«Творча особистість - 2018»

Травень
24

23 травня 2018 року у Палаці дитячої та юнацької творчості м. Бровари відбувся щорічний освітянський захід «Творча особистість – 2018». Громада міста вшановувала переможців Обласних, Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, вітала подяками батьків та їх  наставників.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ