Декада професії «Кухар»

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. з 21 лютого по 02 березня 2018 року пройшла декада професії «Кухар».

Професія кухар - це найдавніша професія. Щоб стати гарним кухарем, треба багато знати, багато чому вчитися. Кухар повинен розрізняти всі відтінки смаку і запахів, володіти особливою рухливістю рук і пальців, тому що дні безперервно він вимушений чистити, різати, перемішувати. На стіл страву необхідно подати красиво, тому кожний кухар - трохи художник, чудово відчуває колірне поєднання. Готове блюдо - завжди унікальний, неповторний натюрморт. Крім всього іншого кухар повинен відмінно пам'ятати рецепти множини блюд і тонкості їхнього приготування.

В рамках декади були проведені наступні виховні заходи.

Вчитель технологій Світлана Леонідівна Мухіна провела:

21 лютого 2018 року для вихованців Центру розвитку дитини виховний захід «Професія «Кухар» - найкраща у світі» та майстер-клас по приготуванню булочок «Привітаймо одне одного» з метою ознайомлення дітей з історією виникнення професії Кухар, цінностями та важливістю цієї професії у сучасному світі, виховання відповідальності, охайності, бережливого відношення до продуктів харчування, відчуття товариськості, взаємодопомоги.

22 лютого 2018 року для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. майстер-клас приготування булочок із здобного тіста з метою ознайомлення дітей з приготуванням тіста для здобних булочок, поетапним їх приготуванням, розвитку логічного мислення, виховання любові до людей праці.

28 лютого 2018 року для учнів 2 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. майстер-клас приготування кренделів із здобного тіста з метою ознайомлення учнів з приготуванням тіста для здобних булочок, поетапним приготуванням кренделів, виховання бережливого ставлення до продуктів харчування.

02 березня 2018 року для учнів 9 класу допрофільного навчання кулінарну вікторину – «Кулінарний ринг» з метою активізації учнів; підвищення цікавості до обраної професії, підвищення професійних знань; здійснення зв’язку теорії з практикою; розвитку культуру мови, вміння аналізувати, володіти собою, логічного мислення; виховання почуття відповідальності за доручену справу, відчуття колективізму.

Вчитель технологій Антоніна Іванівна Орещенко провела:

02 березня 2018 року для учнів 5 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. провела виховну годину з елементами профорієнтації на тему: «Професія «Кондитер. Основи відкриття власної кондитерської справи» з метою формування в учнів свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, навчання аргументовано висловлювати власну думку, на практиці застосовувати свої теоретичні знання, виховання впевненості в своїх можливостях, поваги до обраної професії, культури спілкування.

 

Світлана Кисіль,
методист з профорієнтаційної роботи

 

 

Діяльність: 
Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ