Профорієнтація

Профорієнтаційні заняття в гуртках Центру позашкільної освіти

Гру
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання в I півріччі 2017/2018 н.р. в гуртках «Дизайн і технології» та «Майстерня подарунків», керівник Чернецька Наталія Віталіївна, були проведені наступні заняття.

Posted By levnata детальніше

Моя майбутня перспектива

Гру
11

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. 11 грудня 2017 року для учнів 8 класу допрофільного навчання Центру професійної освіти БНВО методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. провела виховний захід на тему: «Моя майбутня перспектива».

Posted By levnata детальніше

Здібності та професія

Гру
11

11 грудня 2017 року соціальний педагог Центру професійної освіти  та Ліцею технологічного профілю БНВО провела з учнями 11 класу виховній захід «Здібності та професія» з метою визначення учнями своєї орієнтовної професійної діяльності відповідно до своїх потенційних можливостей та проведеного самоаналізу.

Posted By levnata детальніше

Твій вибір - життєвий шлях

Гру
09

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. 08 грудня 2017 року для учнів 9 класу допрофільного навчання Центру професійної освіти методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. провела виховний захід «Твій вибір - життєвий шлях».

Posted By levnata детальніше

Усі професії потрібні, усі професії важливі

Гру
08

07 грудня 2017 року для учнів 1 класу ЗОШ І-ІІ ст. вихователь групи продовженого дня Степанова О.О. провела профорієнтаційний виховний захід «Усі професії потрібні, усі професії важливі».

 

Posted By levnata детальніше

Професії від А до Я

Гру
08

7 грудня 2017 року з метою надання учням уявлення про різноманітність існуючих професій, формування поваги до праці людини; розвивати увагу, пам'ять, світогляд дитини для учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. методист Кисіль С.В. провела виховний захід «Професії від А до Я».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Перукар (перукар-модельєр)»

Лис
30

З 21 по 30 листопада 2017 року пройшла декада професії «Перукар (перукар-модельєр)» з метою розширення знань про професію, формування і закріплення професійних вмінь та навичок; підвищення якості знань та інтересу до обраної професії, популяризації професії, формування професійних якостей особистості, виховання любові до прекрасного, вміння творити красу.

Posted By levnata детальніше

Моя майбутня професія

Лис
14

13 листопада 2017 року для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. вихователь групи продовженого дня Трофімова А.М. провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Моя майбутня професія».

Posted By levnata детальніше

Приймаємо участь у конкурсі малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках»

Жов
31

Відповідно до листа Броварського міськрайонного центру зайнятості «Про проведення щорічного обласного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках» серед учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів міста Бровари організовується міський етап обласного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Профорієнтація

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ