Профорієнтація

Космічні професії

Вер
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи 25 та 27 вересня 2018 року для учнів 1–х класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО керівник гуртка «Дизайн і технології» Шарик Н.О. організувала та провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Види праці в іграшковому світі професій».

Posted By levnata детальніше

Ярмарок професій

Вер
21

20 вересня 2018 року завідуюча відділом Чернецька Н.В. разом з учнями 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО взяли активну участь у Ярмарку професій, яка проходила у Броварському міськрайонному центрі зайнятості.

Posted By levnata детальніше

Безпека на дорозі

Травень
29

З 15 по 28 травня 2018 року проходив Всеукраїнський конкурс «Безпека на дорозі» з метою покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки правової свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху в Україні. Учителі технологій Панкова О.О. та Кисіль С.В. підготували до участі у конкурсі учнів 1-2 класів ЗОШ І-ІІ ст. та учнів 11 класу Центру професійної освіти з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «В».

Posted By levnata детальніше

Мета і умови праці у професіях типу «Людина і техніка»

Кві
30

30 квітня 2018 року керівник гуртка «Дизайн і технології» Чернецька Н.В. провела профорієнтаційне заняття «Мета і умови праці у професіях типу «Людина і техніка». Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні» для учнів 3 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО.

Posted By levnata детальніше

Кращий за професією

Кві
28

З 23 по 27 квітня 2018 року серед учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО з професій «Кухар», «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «Оператор комп’ютерного набору» пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» з метою визначення навичок професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу молодих фахівців, інтересу до обраних професій, популяризації професій та виховання позитивного ставлення до праці.

Posted By levnata детальніше

Риси та якості майбутнього фахівця

Кві
28

З метою сприяння усвідомленню взаємозв’язку між особистими цілями та професійним вибором та розширення знань учнів про світ професій 27 квітня 2018 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класним керівником була проведена виховна година на тему «Риси та якості майбутнього фахівця».

Posted By levnata детальніше

Роль мислення для професійної діяльності

Кві
18

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2017-2018 н.р. 17 квітня 2018 року соціальний педагог Орещенко А.І. для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю провела виховний захід «Роль мислення для професійної діяльності».

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

Кві
13

13 квітня 2018 року для вихованців групи «Малятко» Центру розвитку дитини БНВО була проведена екскурсія до пожежно-рятувальної частини. Захід проходив у рамках тижня безпеки дитини та підготовки до проведення Дня цивільного захисту, з метою виховання у дітей культури поводження з вогнем, залучення їх до дій, спрямованих на запобігання пожежам та техногенним явищам, виховання у них зацікавленості професією пожежника-рятувальника.

Posted By levnata детальніше

Нанотехнології по догляду за волоссям

Бер
28

27 березня 2018 року для учнів 8 -11 класів гуртка «Перукар» технолог-експерт компанії «Estel» Коломіц Наталія провела семінар «Догляд за волоссям, побутові та салонні спа-процедури для волосся і шкіри голови».

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Профорієнтація

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ