Декада професії «Перукар (перукар-модельєр)»

Перукар-модельєр - професія цікава і різноманітна. Робота перукаря-модельєра - дуже творча, тому її можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й сьогодні.

З 21 по 30 листопада 2017 року пройшла декада професії «Перукар (перукар-модельєр)» з метою розширення знань про професію, формування і закріплення професійних вмінь та навичок; підвищення якості знань та інтересу до обраної професії, популяризації професії, формування професійних якостей особистості, виховання любові до прекрасного, вміння творити красу, вчитель технологій Галина Василівна Шелест провела наступні виховні заходи:

21 листопада 2017 року для учнів 1 класу ЗОШ І-ІІ ст. - профорієнтаційне заняття на тему: «Як створюється краса».

22 листопада 2017 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст.т – майстер-клас «Плетіння косичок».

Вихованці гуртка «Перукар» Центру професійної освіти БНВО взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з перукарського мистецтва «Снігова королева - 2017», який проводили технологи Естель.

24 листопада 2017 року вихователь Палюх К.М. для вихованців групи «Сонечко» Центру розвитку дитини провела провела гру «Перукар – майстер краси».

27 листопада 2017 року вихователь Сенченко О.П. для вихованців групи «Малятко» провела виховний захід «Професія краси».

28 листопада 2017 року вихованці 11 класу гуртка «Перукар» прийняли участь у майстер-класі з нагоди святкування 25-річного ювілею Броварського навчально-виховного об’єднання.

 

Світлана Кисіль,
методист з профорієнтаційної роботи

 

 

Діяльність: 
Архів2017: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ