День знань у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Знову вересень ступив на наш поріг,
Святкує свято вся наша країна,
Своє майбутнє, зміну молоду
Благословляє нині Україна!

Із року в рік дружня шкільна родина Броварського навчально-виховного об’єднання святкує Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії. Він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Трішки сумним став перший дзвоник для одинадцятикласників тому, що вони востаннє присутні на шкільній першовересневій лінійці. Лише один рік – і дитинство назавжди попрощається з ними.

Головною подією 1 вересня 2017 року стало те, що до шкільного колективу БНВО влилося гомінке і непосидюче поповнення – першокласники. Для них свято Першого дзвоника стало першим у житті. Із нього розпочалося цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Поповнилась шкільна родина і учнями п’ятого класу, які з нетерпінням чекали знайомства з класним керівником.

Ведучі свята радо вітали на шкільній лінійці і учнів другого та третього класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО.

Усіх першокласників привітала із святом учениця третього класу Нагорна Анастасія. У подарунок вона виконала пісню «Перший дзвоник».

Успіхів у навчанні, мирного неба над головою, творчої наснаги, бадьорого настрою, міцного здоров'я всім побажала директор БНВО Ткачук Ірина Олександрівна.

Після святкової лінійки для всіх учнів класні керівники провели  перший у цьому навчальному році урок. А поки учні працювали у навчальних кабінетах, їх батьки знайомилися один з одним під час виконання вальсу «Дружба» на шкільному подвір’ї закладу.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

 

Наш спільний дім – єдина Україна,
Сьогодні всіх дітей скликає на урок.
Щаслива буде хай кожнісі
нька дитина
І впевнено в науку робить крок!

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом 

 

 

Архів2017: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ