Найдорожчій у світі присвячується…

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

10, 11 травня 2018 року класні керівники та вихователі ГПД ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Учні ЗОШ І-ІІ ст. та вихованці Центру позашкільної освіти БНВО для своїх любих матерів підготували подарунки: авторські вірші, які розмістили на виставку поезії (літературний гурток «Дивослово», керівник Поджара Т.А.) малюнки (студія образотворчого мистецтва), різноманітні творчі роботи виконані різними техніками (гуртки: «Чарівні прикраси» керівник Матвєєва Л.В., «Майстерня подарунків» керівник Чернецька Н.В., «Чарівний завиток» керівник Шарик Н.О.), об’ємні картини виконані у виді мистецтва «Декоративне пано» (вчитель трудового навчання Орещенко А.І.).

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день діти від усієї душі вітають дорогих мам з їх святом. То ж нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість рідних матусь.

 

Завідуюча організаційно-масовим відділом
Поплавська Вікторія Василівна

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ