На крилах прощального вальсу

Травневий день відлунює святково,
І сміх, і квіти , й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове -
Прощальний вечір, вечір випускний.

 

28 травня 2016 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відлунали прощальні акорди випускного вальсу для першого випуску Ліцею технологічного профілю БНВО. Ведучі радо вітали на святковому балі вчителів, випускників та їх батьків.

В цей день випускники, можливо, як ніколи, відчувають, що школа – це їх рідний дім. І вона в сяйві квітів ніби притихла, щоб попрощатися із старшокласниками і випустити їх у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.

Випускне свято – скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі. Тільки вчора пролунав останній дзвінок, а ось випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях довелося підніматися нашим випускникам.

Атестати про повну загальну середню освіту отримали тридцять вісім випускників. Разом із атестатом про повну загальну середню освіту випускники Ліцею БНВО отримали свідоцтво про закінчення курсу профільного навчання з професій: перукаря (перукаря-модельєра), оператора комп’ютерного набору, кухаря.

У подарунок для всіх гостей свята, а особливо для своїх батьків, випускники Ліцею технологічного профілю БНВО виконали прощальний шкільний вальс.

 

Тож щасливим хай буде ваш обраний шлях,
Хай вам добре у світі живеться,
А професія, обрана вами у нас
Добрим спогадом хай озоветься!

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом 

 

Центр БНВО: 
Архів2016: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ