Ось і пролунали останні акорди великого дитячого свята…

24 травня 2018 року у Центрі розвитку дитини БНВО відбулося яскраве дійство, що захопило дух не лише у малечі, але й у дорослих.

Вихованці групи «Сонечко» вирушили у захоплюючу подорож на повітряній кулі просторами нашої неосяжної України.

Реалістичні декорації, різнобарв’я українських вишиванок, вдало підібраний музичний та медіасупровід створили неповторну атмосферу, що тривала упродовж усього свята.

Гості, присутні на святі, побачили все те, що вивчали діти протягом навчального року. Безліч тем, понять, категорій намагалися охопити вихователі під час цього підсумкового свята. Інтегроване заняття включало елементи математичного розвитку, ознайомлення з навколишнім світом та народознавства.

Цікаво було презентовано й роботу логопеда і керівника гуртка англійської мови. Дітлахи із задоволенням виконали вправи на постановку мовного дихання, розвитку зв’язного мовлення та загальної моторики. А весела костюмована розповідь на англійській мові про українську родину, додала особливого колориту та настрою.

Апогеєм свята стала фінальна пісня «Ми Вкраїни діти», яка супроводжувалася демонстрацією слайд-шоу про найцікавіші моменти з життя вихованців групи «Сонечко»  протягом навчального року.

Почуття гордості, патріотизму розливалося у святковій залі разом із словами пісні:

«І серце проситься в політ,
І все навколо небайдуже.
Не забувай ніколи, друже,
Де народився ти на світ!».

 

Вчитель-логопед Третьякова І.В.

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ