Патріотичне виховання

Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!

Січ
29

З метою виховання чіткої громадянської позиція та поваги і шани до людей, що боронили ціною власного життя незалежність Батьківщини, 29 січня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд літератури до Дня пам’яті героїв Крут «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!».

Posted By levnata детальніше

Голокост: Чужого горя не буває

Січ
29

З 24 по 28 січня 2019 року з метою поглиблення знань учнів з «проблемних» тем історії, з трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших для учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласникам Ліцею технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання вчителем історії Шляхтиченко І.О. та класними керівниками Вальченко В.О., Сіромолот Н.О., Фроловою І.А. були проведені: виховні години, бесіди, інформаційні години, уроки пам’яті на теми: «Історія скорботи та героїзму», «Сучасне українське суспільство та уроки Голокосту», «Голокост – трагічна сторінка історії».

Posted By levnata детальніше

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю

Січ
23

З 18 по 23 січня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою поглиблення знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, формування інтересу до вивчення історії України, виховання патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей та до Дня Соборності України для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО класними керівниками були проведенні виховні години та бесіди на теми: «Україна – соборна держава», «Соборна Україна – одвічна мрія народу», «День Соборності – утвердження ідеалів свободи та демократії».

Posted By levnata детальніше

Як першокласники щедрували

Січ
15

14 січня 2019 року, на свято Василя, учні 1-А класу в рамках тематичного тижня «Зимові свята» щедрували та засівали співробітникам та дітям Броварського навчально-виховного об’єднання. До уваги глядачів БНВО був представлений обряд водіння Кози, у якому брали участь три склади артистів. Кожна дитина змогла себе випробувати у своїй ролі. Маленька вистава-вертеп подарувала всім гарний настрій на весь день!

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!"

Січ
12

Конкурс проводиться з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді і творчої праці вчителів та керівників. На конкурс від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання були подані роботи у напрямку декоративно-ужиткового мистецтва.

Posted By levnata детальніше

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Гру
17

З метою відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів закладу 14 грудня 2018 року класними керівниками та вихователями ГПД було проведено інформаційні години на тему: «Вони першими ринулись у бій».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Гру
10

Вокальний колектив  "Струмочок" (керівник Пучкова Олександра Іллівна) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі "Моя Україна!".

 

Posted By levnata детальніше

Є така професія – Батьківщину захищати

Гру
07

6 грудня 2018 року з метою ознайомлення учнів із вагомим значенням та особливостями професії військовослужбовець; відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники провели бесіди на тему: «Є така професія – Батьківщину захищати».

Posted By levnata детальніше

Участь у міському фестивалі патріотичної творчості «З Україною в серці»

Гру
07

Організаторами фестивалю є: відділ культури Броварської міської ради,  управління освіти і науки Броварської міської ради, ГО «Броварська мистецька агенція». Фестиваль присвячений Дню Збройних Сил України. 6 грудня 2018 року о 15.00 в міському культурному центрі «Прометей» розпочався фестиваль із виступів вокальних та хореографічних колективів. В фойє «Прометея» на розгляд журі та відвідувачів була представлена виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ