Патріотичне виховання

День вишиванки – свято національної єдності

Травень
16

16 травня 2019 року учні, вихованці та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання приєдналися до загальнонаціонального флешмобу «Вишиванка – генетичний код нації».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
10

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Вишиванки дітям АТО

Травень
07

З 24 квітня по 7 травня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходила акція по збору вишиванок. Метою заходу було сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Posted By admin bnvo детальніше

Чорнобильська трагедія

Кві
26

26 квітня 2019 року вихователь групи продовженого дня Птуха Світлана Сергіївна провела з учнями 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виховний захід "Чорнобильська трагедія". 

Posted By admin bnvo детальніше

Чорнобиль. Попередження. Набат

Кві
25

24 квітня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля» до 33-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Posted By admin bnvo детальніше

Вишиванка як традиційний вид декоративно-ужиткового мистецтва

Бер
25

22 березня 2019 року учителем трудового навчання Орещенко А.І. було проведено з учнями 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів урок-подорож «До коріння українського народу».

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про проведення виховних заходів до 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Бер
19

З 6 по 15 березня 2019 року традиційно педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання проводять різноманітні заходи, відзначаючи разом з усією Україною цю знаменну дату – День народження генія українського народу Т.Г.Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

Posted By admin bnvo детальніше

80-річчя проголошення незалежності Карпатської України

Бер
19

18 березня 2019 року вчителем історії Шляхтиченко Іриною Вікторівною відповідно календарно-тематичного планування та з метою відзначення 80-ї річниці від проголошення Карпатської України було проведено урок-пам’яті на тему «Українські землі у складі Чехословаччини. Карпатська Україна». 

Posted By admin bnvo детальніше

Конкурс «Слово Кобзаря»

Бер
14

13 березня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні в бібліотеці закладу пройшов конкурс читців «Слово Кобзаря» приурочений 205-й річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. В конкурсі взяли участь учні 1-4 класів, у двох вікових категоріях (молодшій та середній). 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ