Патріотичне виховання

Участь в обласному фестивалі дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів Київщини» - 2018

Травень
31

30 травня 2018 року в м. Бровари на території міського парку «Перемога» з метою відродження та популяризації національного фольклору й традицій Київщини, згуртування кращих творчих сил області відбувся обласний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів Київщини» - 2018. Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у фестивалі взяла участь Народна хореографічна майстерня «Мальва» та Зразкове творче об’єднання «Дивосвіт».

Posted By levnata детальніше

Ось і пролунали останні акорди великого дитячого свята…

Травень
25

24 травня 2018 року у Центрі розвитку дитини БНВО відбулося яскраве дійство, що захопило дух не лише у малечі, але й у дорослих. Вихованці групи «Сонечко» вирушили у захоплюючу подорож на повітряній кулі просторами нашої неосяжної України.

Posted By levnata детальніше

День пам'яті жертв політичних репресій

Травень
23

21, 22 травня 2018 року з метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій у Броварському навчально-виховному об’єднанні для школярів ЗОШ І-ІІ ст. класні керівники та вихователі ГПД провели бесіди і виховні години на теми: «День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні «Розгойдані дзвони пам'яті…», «Скорботна свічка пам’яті святої».

Posted By levnata детальніше

День вишиванки – свято національної єдності

Травень
18

17 травня 2018 року учні, вихованці та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання приєдналися до  загальнонаціонального флешмобу «Українці – єдина нація». 

 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до музею етнічної культури

Травень
11

З метою розширення уявлень учнів про побут українського села, обрядів та звичаїв українців 10 травня 2018 року учні 2 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО відвідали музей етнічної культури "Хутір Савки". 

 

Posted By levnata детальніше

Поетичні читання «Молоді обдарування»

Травень
11

10 травня 2018 року в Броварській міській бібліотеці для дітей з нагоди  220 річниці від виходу друком перших трьох частин поеми «Енеїда» Івана Котляревського та метою популяризації читання серед учнів старшого шкільного віку відбулися поетичні читання «Молоді обдарування».

Posted By levnata детальніше

Огляд літератури до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

Травень
08

З метою виховання любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності, поваги та глибокої шани до людей, що боронили рідний край та зараз віддають своє життя за Батьківщину 8 травня 2018 року для учнів 5 та 11 класів БНВО  бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Події 1939-1945 років у літературі».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
08

Юних поетів та їх керівників з перемогою у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Зерна доброти»!

 

 

Posted By levnata детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
08

7 травня 2018 року в актовій залі БНВО завідуючою організаційно-масовим відділом Поплавською В.В. та бібліотекарем Поджарою Т.А. було проведено виховний захід: «Тих днів не змовкне слава» до Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ