Патріотичне виховання

Вітаємо з перемогою!!!

Гру
10

Вокальний колектив  "Струмочок" (керівник Пучкова Олександра Іллівна) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі "Моя Україна!".

 

Posted By levnata детальніше

Є така професія – Батьківщину захищати

Гру
07

6 грудня 2018 року з метою ознайомлення учнів із вагомим значенням та особливостями професії військовослужбовець; відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класні керівники провели бесіди на тему: «Є така професія – Батьківщину захищати».

Posted By levnata детальніше

Участь у міському фестивалі патріотичної творчості «З Україною в серці»

Гру
07

Організаторами фестивалю є: відділ культури Броварської міської ради,  управління освіти і науки Броварської міської ради, ГО «Броварська мистецька агенція». Фестиваль присвячений Дню Збройних Сил України. 6 грудня 2018 року о 15.00 в міському культурному центрі «Прометей» розпочався фестиваль із виступів вокальних та хореографічних колективів. В фойє «Прометея» на розгляд журі та відвідувачів була представлена виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Posted By levnata детальніше

Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

Лис
28

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Тому до цієї дати з 23  по 27 листопада 2018 року з метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932-1933 років, вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування непримиренність до насилля, поваги, турботи, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору педагоги БНВО для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО організували і провели цикл заходів.

Posted By levnata детальніше

Тільки пам’ять не сивіє

Лис
24

23 листопада 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу Поджарою Т.А. було проведено огляд виставки-реквієм  «Тільки пам’ять не сивіє» до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. 

 

Posted By levnata детальніше

Дні Гідності та Свободи у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Лис
22

21 листопада 2018 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначається День Гідності і Свободи. До цієї історичної дати у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведеноряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Шануй мову калинову

Лис
10

8, 9 листопада 2018 року з метою поглиблення знань учнів про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; про її красу і багатство; виховання любові і поваги до рiдного слова в Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято української писемності та мови.

Posted By levnata детальніше

Українознавча гра «Мова ДНК нації»

Лис
08

8 листопада 2018 року вчитель української мови та літератури Колтко Марія Олександрівна провела українознавчу гру «Мова ДНК нації» приурочену Дню української писемності та мови.

 

Posted By levnata детальніше

Плекаймо рідну мову

Лис
08

8 листопада 2018 року з метою формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знань про красу і багатство української мови; виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. класовод Вальченко Валентина Олексіївна провела виховну годину «Мово наша рідна, мово солов’їна, мово українська, батьківська, материнська».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ