Патріотичне виховання

Вітаємо переможців конкурсу «Слово Кобзаря»

Бер
12

11 березня 2020 року в бібліотеці Броварського навчально-виховного об’єднання пройшов конкурс читців «Слово Кобзаря» приурочений 206-й річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
02

29 лютого 2020 року відбулася районна відкрита виставка-конкурс масштабних моделей «Моя модель», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання прийняли участь вихованці клубу військово-історичної мініатюри «Десна» (керівник Маєвський О.І.).
Вітаємо переможців:

Диплом І ступеня в номінації «Авіація»: Черкасов Матвій, Тріщун Валентин
Диплом ІІ ступеня в номінації «Авіація»: Звєрєв Владислав, Ціпов’яз Андрій
Диплом ІІ ступеня в номінації «Бронетехніка» – Зарубін Іван
Диплом ІІІ ступеня в номінації «Бронетехніка» – Руденко Олексій

Posted By admin bnvo детальніше

«Мова – ДНК нації»

Лют
21

Під такою назвою у БНВО було організовано проект присвячений Міжнародному Дню рідної мови. Нагадаємо, що за умовами проекту учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. та вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання разом із своїми родинами декламували вірші державної мовою про любов до українського слова, рідної мови та надсилали до організаційно-масового відділу закладу.

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Лют
21

Події Революції Гідності доводять, що українці готові проявляти вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість задля цілісності країни.  Небесна сотня ціною свого життя відстояла інтереси українців, захистила від свавілля та режиму тодішньої влади. З 18 по 20 лютого 2020 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили заходи з метою виховання гідних патріотів України та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумки Конкурсу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується»

Лют
21

20 лютого 2020 року відділ культури Броварської міської ради провів нагородження переможців Конкурсу дитячого та юнацького малюнку «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується». Вихованці Центру позашкільної освіти БНВО отримали дипломи та солодкі подарунки.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Жар і холод січня 1918-го

Січ
30

29 січня 2020 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали Броварську бібліотеку для дітей та прийняли активну участь у заході до Дня пам’яті героїв Крут  «Жар і холод січня 1918-го». Учні дізнались, що Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Posted By admin bnvo детальніше

Голокост – лихо століття

Січ
29

27-28 січня 2020 року, з метою ознайомлення з сумними подіями Голокосту та виховання в дітей почуття патріотизму, доброти та співчуття в Броварському навчально-виховному об’єднанні були проведені виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

«На шляху до Соборності України»

Січ
22

В умовах сьогодення питання єдності набуває неабиякого значення, адже важливо відновити територіальну цілісність України! З 20 по 22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України та виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено різноманітні тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Флешмоб «Українці єдині»

Січ
21

Вже стало доброю традицією учням нашого закладу приєднуватись до Всеукраїнських заходів та акцій пов’язаних із історично важливими подіями й датами для всіх українців. Одна з таких подій – День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Тому напередодні свята, 21 січня 2020 року, в Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів 1-4 класів ЗОШ І-ІІ ступенів організаційно-масовим відділом було проведено флешмоб  «Українці єдині».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ