Серце забуте обігрійте добром

Кажуть, юність живе лиш майбутнім,
Кажуть, зрілість цінує лиш мить.
Тільки старість живе незабутнім,
Тим, чого не вернуть, не спинить.

 

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

З метою виховання поваги до людей похилого віку, любові і шани до бабусь і дідусів, уваги до одиноких, самотніх жителів, почуття доброти та милосердя у Броварському навчально-виховному об’єднанні 1-3 жовтня 2019 року були проведені виховні бесіди присвячені Міжнародному дню людей похилого віку. Під час обговорення педагоги повторили з учнями правила поведінки з людьми похилого віку, ознайомили із такими поняттями як «доброта», «чуйність», «тактовність», «повага», «щирість», «милосердя», «шана» тощо.

На завершення бесіди учні виготовили листівки для своїх бабусь та дідусів, у яких висловлювали слова вдячності та любові.

День людей похилого віку – дає можливість не лише нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2019: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ