Тиждень безпеки вуличного руху «Увага діти»

З метою закріплення та розвитку знань учнів з Правил дорожнього руху, забезпечення збереження життя і здоров’я дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті з 24 по 28 вересня 2018 року в усіх Центрах БНВО проходив тиждень безпеки вуличного руху «Увага діти». Під час тижня відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу були проведені різноманітні заходи з учнями та вихованцями закладу.

  • Для наймолодших вихованців Центру розвитку дитини вихователі провели тематичні тижні, під час яких дошкільнята узагальнили знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки, в ігровій формі закріпили отримані дітьми знання і вміння. На заняттях «Правила світлофора Моргайка» діти вивчили правила поведінки при переході дороги та закріпили кольори сигналів світлофору. Повчальним був і перегляд мультфільму «Правила дорожнього руху».
  • Для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та вихованців Центру позашкільної освіти класні керівники, вихователі ГПД і керівники гуртків провели тематичні виховні години «Знання правил дорожнього руху – безпека Вашого життя». Педагоги як завжди із усією відповідальністю віднеслися до проведення занять, адже від знання дітей правил дорожнього руху, безпеки поведінки на вулиці залежить життя та здоров’я школярів.
  • Протягом тижня у навчальних кабінетах молодшої школи класними керівниками та вихователями ГПД були оформлені виставки малюнків «Правила пішоходів».
  • Для старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО були проведені класним керівником тематичні виховні години, бібліотекар для старшокласників провела вікторину «Безпека руху успішних людей».
  • Напередодні місячника на стендах в закладі було поновлено інформацію «Безпека життєдіяльності» та «Безпека пішоходів».
  • Для учнів 5, 6 класів вчитель основ здоров’я провела тематичні уроки на тему: «Твій безпечний шлях до школи».
  • Для батьків Центру розвитку дитини були виготовлені пам’ятки «Правила пішоходів».

Щороку від дорожньо-транспортних пригод гине багато людей і серед них велика кількість дітей, а основною причиною трагедій є недостатня поінформованість учасників дорожнього руху про існуючі ризики. Як наслідок – самовпевненість багатьох пішоходів, мовляв, власне передбачення ситуації, фізичні дані, майстерність керування водіїв транспортним засобом дадуть можливість уникнути трагедій навіть за небезпечного порушення Правил дорожнього руху. Саме з цього коріння живиться недисциплінованість водіїв і пішоходів.

Тому традиційно на початку навчального року педагоги БНВО разом з учнями і вихованцями повторюють правила дорожнього руху і цим самим сконцентровують увагу на дотриманні Правил дорожнього руху кожного дня.

Педагоги БНВО впевнені, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.

 

Поплавська В.В.,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ